Mobil Ödeme ile Yemek Siparişi Verebileceğiniz 10 Restaurant

Mobil ödeme ile yemek siparişi, günümüzde birçok vatandaşın tercih ettiği bir ödeme çeşididir. Bu ödeme çeşidi, internet üzerinden aldığınız herhangi bir ürün ya da hizmet için hattınız üzerinden ödeme yapılması demektir. Ücret, doğrudan faturanıza yansımaktadır.

Yemeksepeti mobil ödeme seçeneği var mı? Tıkla Gelsin mobil ödeme kalktı mı? Ödemelerini mobil üzerinden yapmak isteyenler bu seçeneği kullanabileceği restaurantlardan ya da sitelerden sipariş vermek istiyor. Bu yazıda en sık tercih edilen mobil ödeme ile yemek siparişi verebileceğiniz restoranları bulabilirsiniz.

Mobil Ödeme ile Yemek Siparişi Verilen Restaurantlar

Mobil ödeme yemek siparişi 2023 yılında işlemlerinizi yalnızca cep numaranızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı kullanmayan ya da bilgilerini internet üzerinden girmek istemeyenler mobil ödeme ile yemek siparişi seçeneğini tercih etmektedirler. Mobil ödeme ile yemek siparişi verilebilecek bazı restaurantlar:

1 – Burger King

mobil-odeme-ile-yemek-siparisi

Fast food denince akla ilk gelen restoranlardan birisi olan Burger King’de mobil ödeme ile yemek siparişi vermek mümkündür. Hem uygun fiyatlı hem de lezzetli olmasıyla tercih edilen bu mekândan, online siparişleriniz için mobil ödeme yöntemini seçebilirsiniz. Bu sayede çeşitli avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

2- McDonald’s

Birçok kampanya ve avantajlı fiyatlarıyla McDonalds’tan mobil ödeme ile yemek siparişi verebilirsiniz. Burger King ile birlikte en çok tercih edilen markalardan biri olan bu mekânda Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hatlarınız ile Yemeksepeti üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca hattınıza özel fırsatları değerlendirebilirsiniz.

3 – Dominos Pizza

mobil-odeme-ile-yemek-siparisi

GSM operatör kullanıcılarının mobil ödeme ile yemek siparişi verebileceği bir diğer fast food mekanı Dominos Pizza’dır. Pizzaseverlerin vazgeçilmezi olan bu yerde, birçok ödeme seçeneği bulunuyor. Mobil ödeme seçeneği için Sodexo kart gerekmektedir. Bu kart üzerinden ödemelerinizi Dominos Pizza alışverişleriniz için mobil olarak gerçekleştirebilir, karta özel indirimli menülerden yararlanabilirsiniz.

4- Komagene

Çiğ köfte dürüm vazgeçilmezi olanların ilk tercih ettiği mekanlardan bir tanesi Komagene’dir. Uygun fiyatlı olması sebebiyle de birçok kişi tarafından tercih edilir. Çiğ köfteyi Komagene’den yemek isterseniz Yemeksepeti üzerinden mobil ödeme ile yemek siparişi seçeneğinden faydalanarak sipariş verebilirsiniz.

5 – Dönerci Ali Usta

Dönerci Ali Usta, İstanbul’un Anadolu yakasında üç şubede hizmet vermektedir. Menülerinde çorba, tatlı, salata ve çeşitli dönerler bulunmaktadır. Lezzetleri birçok kişi tarafından bilinen bu mekandan mobil ödeme ile yemek siparişi verilen siteler aracılığıyla sipariş verebilirsiniz.

6 – Jumbo Künefe

mobil-odeme-ile-yemek-siparisi
Mobil Ödeme ile Yemek Siparişi

Şerbetli tatlı denildiğinde akla gelen lezzetlerden birisi künefedir. Daha çok yerinde sıcak yenen bir tatlı olmasına rağmen birçok seveni eve de sipariş vermektedir. Jumbo Künefe’de ise künefenin haricinde pek çok farklı lezzetler vardır. Siz de bu tatlıcıdan ister künefe isterseniz farklı bir tatlıyı mobil ödeme seçeneğiyle Yemeksepeti üzerinden sipariş verebilirsiniz.

7 – Hamdizade Dondurma

Caddebostan ve yakınlarında ikamet eden herkesin çok iyi bildiği bu mekanda, renk renk dondurmalar bulunmaktadır. Adından ötürü dondurmaları ön planda olsa da, envai çeşit tatlıları da bu mekanda bulabilirsiniz. Siz de Hamdizade Dondurma’dan Yemeksepeti mobil  ödeme ile yemek siparişi seçeneğiyle birçok çeşit tatlı ve dondurma arasından dilediğinizi sipariş verebilirsiniz.

8 – Starbucks

mobil-odeme-ile-yemek-siparisi

Son yılların revaçta kahvecisi Starbucks’tan birçok kişi online sipariş vermektedir. Bu sebeple çeşitli birçok kampanyası da bulunan Starbucks üzerinden Yemeksepeti aracılığıyla sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi kredi kartı, kapıda ödeme seneğinin yanı sıra mobil ödeme seçeneği ile de verebilirsiniz.

9 – Sbarro

Amerikan pizza zinciri olan Sbarro, Tıkla Gelsin’de mobil ödeme ile sipariş verilebilecek restoranlar arasında bulunmaktadır.  Tıkla Gelsin mobil ödeme seçeneği ile öğrenci menüsü de bulunan Sbarro’dan, dilediğiniz menüyü dilediğiniz ödeme seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

10 – Chocolabs Chocolate

Pek çok kişinin favori tatlıcısı, son derece iyi bir puana sahip olan bu mekanda da mobil ödeme ile yemek siparişi oluşturabilirsiniz. Yemeksepeti tarafından sağlanan bu imkanla ister sadece tatlı isterseniz de kahve ile birlikte tatlı siparişi oluşturabilirsiniz.

GSM Operatörleri ile Mobil Yemek Siparişi Nasıl Verilir?

2023 yılında 7’den 70’e herkesin elinde cep telefonu bulunmaktadır. Günümüzde insanların vazgeçilmezi haline gelen cep telefonları sayesinde birçok iş yerine gitmeden halledilebilmektedir. Bunlardan bir tanesi de mobil ödeme ile yemek siparişi oluşturmaktır.

mobil-odeme-ile-yemek-siparisi

Mobil ödeme ile yemek siparişi için gerekli olan tek şey yemek siparişi vereceğiniz restoranın ya da sitenin mobil ödeme çeşidini desteklemesidir. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken tek şey, ödeme kısmında mobil ödeme seçeneği işaretlemek olacaktır.

A – Turkcell Mobil Ödeme ile Yemek Siparişi

Turkcell’in sunmuş olduğu Paycell sayesinde mobil ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Restoranlardan vereceğiniz siparişlerinizi Paycell ile öderseniz hattınıza özel birçok kampanyadan da faydalanabilirsiniz. Alışveriş yaptıkça da biriken puanlarınızı daha sonraki yemek siparişi ya da alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

B – Vodafone Mobil Ödeme ile Yemek Siparişi

mobil-odeme-ile-yemek-siparisi

Vodafone mobil ödeme ile pek çok anlaşmalı kurumdan yapacağınız alışverişlerinizin ödemelerini yapabilirsiniz. App Store, Google Play, Spotify gibi uygulamalarda mobil ödeme seçeneğini kullanabileceğiniz gibi destekleyen yerlerden yemek siparişi de verebilirsiniz. MOBILODEME AC yazıp 7878’e mesaj atarak ödeme kanalını açabilirsiniz.

C – Türk Telekom Mobil Ödeme ile Yemek Siparişi

Türk Telekom mobil ödeme seçeneği ile yalnızca telefon numaranızla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin ücreti faturanıza yansıtılacaktır. Böylelikle harcamalarınızın takibini tek bir kanaldan yapma imkânınız da olacaktır. Bu ödeme seçeneği ile yemek siparişlerinizin ödemesini de gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Nefis Çatalca Yemek Yerleri

YouTube video

Yoruma kapalı.