Eti Gong Kaç Kalori?

Eti Gong Kaç Kalori? Günde 1 Paket Eti Gong Kilo Aldırır mı?

Gün içinde sık sık tüketilen Eti Gong kaç kalori? Eti’nin 40 gr orijinal ambalajında mısır ve pirinç patlaklı hazır atıştırmalığı evde, yolda, sinemada kısacası atıştırmalığa ihtiyaç duyduğunuz her anınızda yanınızda. Siz de Eti markasının güvencesiyle Gong hazır atıştırmalığını tüketebilir ve mısır patlaklarını ağzınızda hissedebilirsiniz. Üstelik diyet yapmayı düşünenler için de önerilen formda sokan hazır atıştırmalıklar arasındaki yerini korumaya devam ederek pirinç ve mısır patlaklarından oluşan Eti ürünüdür.

40 Gr Orijinal Ambalaj

Orijinal ambalajında 40 gr olarak hazır atıştırmalık ürünler arasında yer almaya devam etmektedir. İçeriğinde yer alan mısır ve pirinç patlakları sayesinde mısır patlatmış hissi vererek ağızda dağılmaktadır. Yolda, arabada veya sinemada hızlı tüketime imkan tanıyan ve doygunluk hissi vermesi nedeniyle kilo almanızı engelleyen Eti Gong kilo almak istemeyenlerin gerçekten de imdadına yetişiyor.

Sizde Eti Gong kaç kalori sorusunun cevabını merak ediyorsanız, bu yazımız tam da size göre!

İçeriği

Eti Gong kaç kalori sorusuna cevap verilebilmesi için içerdiği besinlerin ve besin miktarlarına bakılması gereklidir. Bu anlamda Eti Gong içeriği şu şekildedir:

  • 100 gr’da;
  • 71,3 gr karbonhidrat
  • 5,8 gr protein
eti-gong-kac-kalori
Eti Gong Kaç Kalori?
  • 16,2 gr yağ
  • 2,4 gr lif
  • 1,7 gr tuz oranına sahiptir.

Kesinlikle şeker içermemektedir. İşte bu yönden eti gong kaç kalori açısından yer verildiği zaman kilo almanızı kesinlikle engelleyen hazır atıştırmalıklar arasındaki yerini korumaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekmektedir.

Eti Gong Kilo Alımını Engeller

0 gr şekeriyle kilo almak istemeyenlere hazır atıştırmalıklardan birisi olarak Eti Gong önerilmektedir. Sporla desteklenen sağlıklı yaşam ile formunu korumak isteyenlerin karşısına çıkan Eti Gong mısır ve pirinç patlaklarının bir arada yer aldığı hazır atıştırmalıklar arasındaki yerini korumaya devam ederek kendini gösterir ki işte yer verilen tüm bu olanakları çerçevesinde gerçekten de önde gelmektedir.

Eti Gong Kaç Kalori?

459 kcal kalorisiyle yüksek oranda enerji düzeyini içerir. Bu yönüyle de sabaha zinde başlamak ve de gün boyu enerjik hissetmek isteyenler için gerçekten de her anlamda tercih edilecekler arasındaki yerini korumaktadır.

Yer verilen tüm bu kriterler dikkate alındığı zaman kilo alımına engel olan üstelik formunuzu korumanıza imkan tanıyan Eti Gong ile sizlerin de seyahatte, sinemada, yolda kısacası atıştırmalığa ihtiyaç duyduğunuz her anınızda tam anlamıyla size hızır gibi yetişecek bir atıştırmalık özelliği taşımaya gerçekten de devam ediyor.

eti-gong-kac-kalori

Gong gibi mısır patlaklarının yanında soda gibi gazlı içecekler tüketilmektedir. Bu gazlı içeceklerin de kalorisi hakkında bilgi almak kilo alma açısından önemli olacaktır. Limonlu Soda Kaç Kalori? Limonlu Soda Kilo Yapar mı yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.

YouTube video

 

Yoruma kapalı.