Merve Boluğur Mini Şort Havası Estirdi!

Merve Boluğur Mini Şort Paylaşımı ile Konuşuluyor!

Son zamanlarda yaptığı paylaşımlar ve aldığı kararlar ile ilgi odağı haline gelen Merve Boluğur yaptığı mini şort paylaşımı ile dikkatleri üzerine topladı! Sosyal medya hesaplarını oldukça aktif bir şekilde kullanan Boluğur, takipçileri ile paylaştığı hikâye ve gönderi ile gündemde adını duyurmaktadır. Son yaptığı paylaşım ise uzun süre konuşulacak gibi duruyor.

merve-bolugur-mini-sort-havasi-estirdi

Oyuncu Boluğur uzun zamandır televizyon ve sinemalardan uzak gördüğümüz bir isimdir. Ancak kendisi hayatı içerisinde aldığı kararlar ya da sosyal medya hesapları sayesinde adını duyurmaya devam ediyor. Yüksek sayıda takipçi kitlesinin bulunması ile hem kullanıcılar hem de magazin sayfalarının ilgi odağı haline gelmiştir.

Mini Şort ile Dikkatleri Üzerine Topladı

Merve Boluğur son olarak İnstagram hesabından yaptığı mini şort paylaşımı ile adından söz ettirdi. Paylaştığı fotoğrafı incelendiğinde oyuncunun oldukça şık bir şekilde tasarlanmış mini bir elbisesi ile dikkat çekti. İlk bakışta elbise mi şort mu algısı ile karışıklığa sebep oldu. Ancak iyi incelendiğinde bunun mini bir straplez elbise olduğu anlaşılıyordu.

merve-bolugur-mini-sort-havasi-estirdi

Fotoğrafı incelendiğinde siyahlar içinde görmeye sıklıkla alışık olduğumuz Merve Boluğur, yine şaşırtmadı. Siyah renk konusunda yaptığı tercihi elbise üzerinde gösteriş oluşturan beyaz ve büyük inciler ile tamamlanmış duruyor. Şıklığı ile ön planda olan ve güzelliği ile bu durumu bütünleştiren oyuncu bu paylaşımı ile uzun süre konuşulacağa benziyor.

Youtube Mecrasına Atılmıştı

Mini şort paylaşımı öncesinde oyuncu çok kısa bir süre içerisinde Youtube dünyasına atılmıştı. Çeşitli kararları ile tartışmalara sebep olan Boluğur, bir kesim tarafından şortuna gelen eleştiriler gibi içerikleri konusunda da eleştirilerin odağı oldu. Youtube üzerinde ilk paylaşımını kısa sürede yapan oyuncu bu alanda ilerlemek konusunda kararlı gibi duruyor.

merve-bolugur-mini-sort-havasi-estirdi

Youtuber olma yolunda ilerlerken ilk destek ünlü fenomen Enes Batur tarafından gelmişti. ‘Youtube camiasına hoş geldin acemi cadı’ şeklinde oluşturduğu not ile fotoğraf paylaşan Batur’a oyuncudan ‘hoş buldum’ şeklinde bir yanıt gelmişti. Oyuncu ilk içerik videosunu yine tartışmalı olan bir olay olan aşk konusunda yayınladı.

İlişki Seçimleri Paylaştığı Videonun Eleştirilmesine Sebep Oldu

merve-bolugur-mini-sort-havasi-estirdi

Mini şort paylaşımına gelen durmadan da devam eden eleştirilerin bir diğer odağı paylaşım yaptığı video üzerine olmuştu. Videosunda ‘aşk doktoru’ kimliğine bürünerek özellikle kadınlar için aşk konusunda incelemeler ve yorumlamalar da bulunuyor. Ancak öncesinde yaptığı ve ayrıldığı evliliğinin yanı sıra tercih ettiği sevgilileri nedeniyle kişiler tarafından acımasız yorumların odağı oldu.

Merve Boluğur kadar dünya üzerinde adını duyuran birçok kadın bulunmaktadır. İş dünyasında yaptığı yatırımlar ve aynı zamanda servetleri ile bilinen dünyanın en zengin kadınlarını merak ediyorsanız, sizler için hazırladığımız Dünyanın En Zengin Kadınları Listesi yazımıza bakabilirsiniz.

Yoruma kapalı.