Nike Tayt

Nike Tayt Özellikleri

Teknolojik yenilikleri takip ederek çıkardıkları her modelde ürünlerinin özelliklerinin geliştiren Nike tayt modellerinde de güzel görünüşün yanında sağlamlık vaat etmektedir. Ürünlerin üstün dokuması sayesinde her türlü spor aktivesinde yırtılma ya da bollaşma olur mu korkusu yaşamadan kullanabilirsiniz.

Yüksek bel, düşük bel gibi farklı kesim modelleri bulunmaktadır. Kumaşı bedeninizi sararak size rahatça hareket etme imkânı tanımaktadır. Nefes alabilen yapıda olması bedeninizin spor sırasında rahat etmesine yardımcı olacaktır. Nike kalitesini burada da konuşturduğu için aldığınız taytı uzun süreler sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Nike Taytların Özellikleri

nike-tayt

Birçok hanımın spor aktivitelerinde severek kullandığı Nike tayt modelleri Dri-Fit teknolojisiyle üretilmiş bir ürünlerdir. Böylece mümkün olduğunca çok teri çekerek sizin rahat şekilde spor yapmanıza imkân tanır. Özel şekilde dokunmuş kumaşı sayesinde hanımların içimi gösterir mi korkusu yaşamasına gerek olmaz. Bunun yanında Nike taytların içine ekstra astar ekleyerek bu ihtimali tamamen ortadan kaldırmıştır.

nike-tayt
Nike Tayt Özellikleri

Bazı tayt modellerinin yanlarında ki yanar döner şeritler gece koşularında daha belirgin olmayı kolaylaştırmaktadır. Modellerin çoğu sade olsa da dinamik görünümü seven hanımlar içinde üstünde akan desenler olan modellerde bulunmaktadır. Modellere göz atmak isterseniz https://www.sportinn.com.tr/kategori/kadin-tayt sitesine gidebilirsiniz.

Yoruma kapalı.