Special K Diyeti Nedir? Nasıl Yapılır? Kaç Kilo Verdirir?

0 986

Kilo nedeni ile birçok kişinin yaşam standardı büyük ölçüde düşmektedir. Öncelikli olarak kilo nedeni ile insanların hareketleri büyük ölçüde kısıtlanmaktadır. Bunun yanında görünüş açısından da büyük bir sorun yaratabilmektedir. Ayıca fazla kilolar obeziteye neden olarak, sağlık açısından da büyük bir tehlike oluşturmaktadır. Alınan kiloları ise vermek çok kolay olmaktadır. Bireyler öncelikli olarak psikolojik olarak kendilerini kilo vermeye adapte etmeleri ve daha sonra kendilerine en uygun diyeti uygulamaya başlamalıdırlar.

Son zamanlarda ülkemizde Special K dikkatleri üzerine çekmektedir. Birçok kişi tarafından sevilerek tüketilmektedir. Special K içerisinde ise insan hayatına yararlı olabilecek birçok faydalı besin bulunmaktadır. Yurt dışında ise bu nedenden dolayı çok fazla tüketilmektedir. Special K’nın içerisindeki en temel besin mısır gevreği olmaktadır. Bunun yanında çeşidine göre daha birçok besin bulunmaktadır.

Kilo verme yolunda olanlar ise Special K Diyeti Nedir? Nasıl Yapılır? Kaç Kilo Verdirir? gibi soruları sormaktadırlar. Special K sayesinde birkaç noktaya dikkat edilmesi halinde çok kısa bir süre içerisinde kilo kaybı yaşanmaktadır. Hayalleri süsleyen vücuda ve kiloya sahip olmak Special K ile mümkün olmaktadır.

Special K diyet listesi ise aşağıda verilmektedir.

Bu Yazımızda Neler Var

1. Gün:

Kahvaltı: Special K ve 125 ml süt, 1 bardak bitki çayı

Ara Öğün: Special K Bar ve yarım kase light yoğurt

Öğle: 1 kase çorba, 1 tabak sebze yemeği, 1 kase salata, yarım kase light yoğurt, 1 dilim kepek ekmek

Ara Öğün: K Bar

Akşam: 1 bardak vişne suyu, 1 kase sütlü kırmızı meyveli Special K

2. Gün:

Kahvaltı: 1 kase kırmızı meyveli Special K ve süt, bitki çayı

Ara öğün: 2 tane K- bar ve taze sıkım meyve suyu

Öğle: 1 kase Special K ve limonlu soda

Ara Öğün: 1 tane K Bar

Akşam: 1 porsiyon tavuk, 1 kase salata

Daha sonra ise 1. ve 2. gün tekrarlanmalıdır. Bunun yanında tavuk tercih etmeyenler, yağsız kırmızı et de tüketebilmektedir. Diyet kişinin kendi tercihine göre çeşitlenmelidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.