Mucizevi Bitki, Üzerlik Tohumu Yağı

Üzerlik Tohumu Yağı Nereden Alınır ?”Kara Harmal Yağı” cinsel performans arttırıcı yağ olarak bilinir ve kullanılır. Kara Harmal Yağının kullanımında penisin büyüklüğünü, kalınlığını ve bakımı sağlanır. Asırlar öncesi dönemlerde erkeklerin vaz geçilmezi olan Kara Harmal Yağı şirketimizin tanıtması üretmesi ve ithal etmesi ile yeniden konusu ile alakalı gündemdeki yerini almıştır.

SoullChill-konusarak-kazan-1

Esas kullanım amacı; penisin uzunluğunu ve kalınlığını arttırmaktır. Bunun sağlanması için Kara Harmal Yağı’nın erkeklik organına günlük masajlar şeklinde uygulanması gerekir. Etkisi kanıtlanmış bir yağdır. Ergenlerde Mastürbasyon ’da Kara Harmal Yağı kullanmak; penis boyunu ve kalınlığının artmasını sağlar. Penisi onarıcı özelliği de bulunur.

Düzenli ve doğru kullanım ile birlikte penisin dokusal yapısında damar yapısında onarıcı ve güçlendirici etkisi vardır.
Kullanımı sonucunda cinsel performans artışı da sağlanmış olur. Kullanımı penis sağlığının korunmasında tavsiye ediliyor.

Bunun yanısıra erkeklerin kullanabileceği bir masaj yağıdır. Genel vücut sağlığına olan etkilerini en yüksek şekilde hissetmek için profesyonel bir masöre Kara Harmal Yağı ile masaj yaptırmakta gerçekten genel anlamda fayda vardır.

 

Karaharmal Yağı Faydaları, Zararları ve Üzerlik Diyeti

Peganum Harmala L. Suriye Rue, Wild Rue ve Harmal olarak bilinir. Üzerlik Tohumu ve özleri ilaç kabul edilir ve ilaç geliştirme için önemlidir, çünkü çok sayıda farmakolojik etkiye sahip oldukları bildirilmiştir.

Üzerlik Tohumunda değişik yöntemlerle ancak yüksek maliyetlerle % 10 12 ham yağ elde edilir. İçeriğinde çok az yağ barındırdığı için değişik ve sistematik işlemlerden geçirilerek elde edilen Üzerlik Tohumu Yağı, Modern Tıbbın bu yüzyılda ayrıca ispatladığı, Üzerlik Tohumundakibiyokimyasallarının damar genişletici ve doku büyütücü etkisinin de olmasıdır.

Anadolu’da yetişen Üzerlik Tohumlarında yapılan araştırmalarda;
% 8.4 kadar rutubet, ihtiva ettiği; yakıldığında f/o 7.05 kül bıraktığı, asitte çözünmeyen kül  %0.78; sülfatlı kül % 9.061 belirtilmiştir. Tohumlarında ise % 14.24 sabit yağ ihtiva ettiği, tohumlarda da steroller, tanenler, serbest ve kombine şekerler, saponinler, antrakinon türevleri ve flavonlar bulunmadığı yazılmıştır.

SoullChill-konusarak-kazan-1

Üzerlik Nasıl Yakılır ve Üzerlik Yağı Nereden Alınır, Üzerlik Yağı Fiyatı

Ağrıyı hafifletmek için geleneksel halk ilaçlarında ve antiseptik bir madde olan Üzerlik Tohumu Yağı ayrıca antibakteriyel, antifungal, antiviral, antioksidan, antidiyabetik, antitümör, antireishmanial, böcek öldürücü ve sitotoksik aktiviteleri ve hepatoprotektif ve antinosiseptif etkileri. Harmaline, harmine, harmalol, harman,kinazolin türevleri, vazisin, vasisinon, antrakinon içeren sabit yağı tohumlarından değişik yöntemlerle elde edilmektedir. Üzerlik Tohumu ve Yağı Türkiye, Suriye, İran, Pakistan, Hindistan, Mısır ve diğer ülkelerde ilaç olarak kullanılmaktadır.

Ortadoğu’da, özellikle İran ve Mısır’daki erkeklerdeki cinsel organ gelişmesi ve büyütmesinde kara harmal yani Üzerlik Tohumu Yağı kullanılmıştır ve hala günümüzde de bu etkisi nedeniyle ününü korumaktadır.

Son zamanlarda Afrika ülkelerinde kullanımının araştırıldığı Botanik adı Harmala Seed Oil yani Üzerlik Tohumu Yağı’nın bilimsel çalışmalarında ve yayınlanan bilimsel makalelerle değişik faydaları da açıklanmış ve literatürde yerini aldığı da görülmektedir.
Diğer faydalarını da çevirdiğimiz makalelerden ve onay veren otoritelerin yazılarından da aktaracağımız gibi detaylı açıklamaları ve çevirileri  sitemizde de okuyabilirsiniz.

Tohum halinde kullanım; Modern tıbbı Güçlü Biyokimyasal Alkoloit İçerikli Üzerlik (Peganum Harmala) bitkisinin özellikle tohumlarının veya hazır tohum exratlarının uzman tavsiyesi ve kontrolü dışında bilinçsizce yenilerek veya içilerek oral kullanımını tavsiye edilmemektedir. Sadece 1 kez – 3 gr. saf Üzerlik Tohumunun oral alınımı bile, baş dönmesi, mide bulantısı, kusma ve merkezi sinir sisteminde dalgalanmalara yol açtığı kliniktir.

Arap ve Afrika coğrafyasındaki insanların Üzerlik Tohumu Yağının tahmini keşfi en az 1500 yıl öncesine dayandığı var sayılmaktadır. Bu keşif, Üzerlik Tohumu Yağının doğrudan penise uygulamaları ile görsel olarak önemli fark tespit edilmiş, yazılmadan ve hatta konuşulmadan bir gelenek olarak asırlardır nesilden nesle aktarılmıştır.

Bu ülkelerdeki erkek evladı buluğ çağına gelen baba çocuğunun penisi daha kalın ve büyük, ilerde de erkekliğinin güçlü olması için bir yıl yetecek kadar, Üzerlik Tohumu Yağı’nı çocuğun odasına yarı saklı şekilde bırakır.
Bir şekilde bu yağı bulan erkek çocuk, gelişme çağı boyunca içgüdüsel olarak bu yağı mastürbasyon yaparken kayganlaştırıcı olarak kullanır ve zamanla da masaj ile uygulaması gerektiğini büyüklerinden öğrenir. Bu uygulama hiç konuşulmadan çocuğun ergenlik dönemi bitene veya evlenene kadar her yıl tekrarlanır. Çocuk büyüyüp kendisinin de erkek evladı olursa, kendisi de bu geleneği devam ettirir, bu gelenek babadan oğula asırlardır süregelen erkekler arasındaki bir uygulama geleneği olmuştur.

Arap ve Kuzey Doğu Afrikalı çoğu aşiretin erkekleri, Üzerlik Tohumu Yağı’nın etki gücünü çok iyi bildikleri için, bu özelliğinden dolayı yetişkinlerde dahi kullanılmasına halen büyük bir ciddiyetle devam ettirmektedirler.

 

Üzerlik Tütsü ve Üzerlik Otu

DMT Dimethyltryptamine (DMT), güçlü bir alkaloit türüdür. Dimetiltriptamin veya kısa adıyla DMT, beyin dolaylarındaki pineal bez tarafından uyku sırasında salgılanan bir çeşit halüsinojendir.

 

Salgılanması rüyaların görüldüğü evreye denk gelir ve etkilerinin arasında zaman algısında değişim vardır. Beyin, uyku dışında sadece ölüm ve doğum sırasında DMT salgılar. “Işık Görmek” yine hem salgılanan DMT nin Halk arasında “Üçüncü Göz” diye tabir edilen noktanın denk geldiği yer aslında DMT’nin salgılandığı pineal bezin tam üstüdür.

 

Son zamanlarda ise Amazon ormanlarındaki kabilelerde yaptıkları ayinlerde Ayahuasca sarmaşığının yerine üzerlik kullandıkları belirtiliyor.
Ayrıca birçok bilim adamı tarafından uyuşturucu olmadığı söylenilmesine rağmen hala sersem yapıcı madde sanılan molekül İnsan vücudunda da bulunur.

 

DMT, vücuda alındığında mistik zevk ve ruhani tecrübelere neden olup zihin açıcı, algı değiştirici, diğer âlemlerle iletişim kurucu tesirlere yol açtığı bildirilmiştir. Kimileri tarafından kalp gözü, gönül gözü veya üçüncü göz olarak adlandırılır.

DMT içeren Üzerlik tohumunun bu materyalinin güçlenmesi için uygun bir görüş olduğunu açıklanmıştır.

 

Yoruma kapalı.