1 Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet Denenmiş

Erkeklerin yanında özelliklede kadınlar arasında da kilo problemi çok fazla karşılaşılmaktadır. Özellikle son yıllarda düzensiz beslenme, kiloya yol açan en büyük problemlerden biri olmaktadır. Bunun yanında ofislerde hareketsiz kalarak, uzun saatler boyunca çalışanlarda gitgide kilo almaktadırlar. Alınan kilo sonucunda da mide büyük ölçüde büyümektedir ve bireyler daha fazla kilo almaya devam etmektedirler. Bu kadar fazla kilo alımı sonucunda ise alınan kiloların geri verilmesi de bir hayli zorlaşmaktadır. Bu nedenden dolayı da erken müdahale etmek, kilo vermeye çalışmak ve spor yapmak hayatımızda büyük önem taşımaktadır. Çok fazla kilo alanlar ise bıçak altına yatmak istememektedirler. Mide küçültme veya kelepçe takma gibi operasyonlardan sonra kişilerin çok daha kendilerine dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu nedenden dolayı da operasyon son olarak düşünülmelidir.

Evde hazırlanan bitki çayları, detokslar veya diyetler sayesinde çok kısa ve sağlıklı bir şekilde kilo verilebilmektedir. İnternet platformunda 1 ayda 10 kilo verdiren diyet denenmiş adı altında birçok diyet listesi bulunmaktadır. Kişiler kendilerine uygun diyet programı ile sağlıklı bir şekilde kilo verebilmektedirler.

1 ayda 10 kilo verdiren diyet denenmiş olmalıdır. Fakat özellikle doktor sitelerindeki diyetler göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun yanında forum sitelerinde yer alan diyetler de uygulanabilir. Sağlığınızdan olmak istemiyorsanız öncelikli olarak doktor sitelerindeki diyetler uygulanmalıdır.

1 ayda 10 kilo verdiren diyet denenmiş;

  • Kahvaltı için 60 gram beyaz peynir yani 2 kibrit kutusu, 1 dilim ekmek, 1 tabak salata, çay veya kahve tüketilmelidir. Çay ve kahve ise mutlaka şekersiz olmalıdır. Bunun yanında çeşitli bitki çayları da içilebilmektedir.
  • Öğle yemeği için ise köfte, balık veya tavuk tüketilebilmektedir. Fakat sadece 90 gram. 1 dilim ekmek ve tekrardan 1 tabak salata tüketilmelidir. Et yemek istemeyenler ise çorba, 1 dilim ekmek ve salata tüketebilmektedirler.
  • Ara öğün olarak ise 2 adet galeta veya 2 porsiyon meyve yenilmelidir.
  • Akşam yemeği için 1 tabak sebze yemeği, 1 dilim ekmek yenmelidir.

Diyet isteğe bağlı olarak değiştirilebilmektedir. Bazı günler sebze yemeği öğle yenilebilirken, çorba akşam içilebilmektedir.

Yoruma kapalı.