1 Ayda 5 Kilo Nasıl Verilir Diyetsiz

Kısa sürede kilo vermek birçok kadının hayali olmaktadır. Bulunan diyetler sayesinde çok kısa süreler içerisinde metabolizma hızlandırılarak, yağ yakımı kolaylaştırılmaktadır. Bu sayede isteyen herkes çok kısa sürede kilo verebilmektedir. Fakat diyet yapmak herkese cazip gelmemektedir ve hiçbir şekilde diyet yapmadan hızlı bir şekilde kilo vermek istemektedirler. Bunun yanında fazla bir kilosu bulunmayanlar da diyet yapmadan zayıflamak istemektedirler. Bu nedenden dolayı da 1 ayda 5 kilo nasıl verilir diyetsiz denilebilmektedir.

Kilo vermeye başlamadan önce mutlaka psikolojik olarak vücut hazırlanmalıdır. Zayıflamalıyım yerine kilo vermeliyim denilmelidir. Bu birçok uzman doktorun söylediği bir durum olmaktadır. Zayıflamalıyım tabirini beyin, kişilik olarak algılamakta ve kişilerin daha fazla kilo almalarına sebep olmaktadır. Bu nedenden dolayı öncelikli olarak kilo vermeliyim denilmelidir.

1 ayda 5 kilo nasıl verilir diyetsiz gibi söylemler çok fazla ortaya çıkmaktadır. Kişilerin diyetsiz olarak kilo vermeleri için öncelikli olarak çeşitli detoksları yapmaları gerekmektedir. Hazırlanan detoks suları sayesinde hızlı bir şekle kilo verme gözlenmektedir.

1 litre ılık suyun içerisinde 1 greyfurt kabukları alınmadan 4 parça olacak şekilde koyulmalıdır. Daha sonrasında ise 1 limon sıkılmalıdır. Daha sonra içerisine nane eklenmelidir. Daha sonra ince bir şekilde kıyılan salatalık koyulmalıdır. Her gün düzenli olarak tüketilmesi halinde diyet yapmadan kilo verilebilmektedir.

1 ayda 5 kilo nasıl verilir diyetsiz diyenler ise öncelikli olarak yeşil çay ile kilo vermek istemektedirler. Yeşil çay, yağ yakımını ve metabolizmanın hızlanmasında büyük bir rol oynamaktadır. Her gün 3 4 bardak yeşil çay tüketerek de hızlı bir şekilde kilo verilebilmektedir.

Bunun yanı sıra maydanoz da büyük oranda kilo verdirmektedir. Kadınlık hormonunun çok fazla salgılanmasına neden olması nedeni ile erkeklerin kullanılması hiçbir şekilde önerilmemektedir. 1 tutam maydanoz sabahları aç karnına tüketilmelidir. Hazırlanışı ise oldukça kolaydır. 1 tutam maydanoz blenderden geçirilmelidir. Daha sonrasında ise 1 bardak suyun içerisine eklenmelidir ve sabahları aç karnına tüketilmelidir.

Akşam yemeklerini hayatımızdan çıkarmak da kilo vermede rol oynayan büyük etmenlerden olmaktadır. Akşam 5’ten sonra hiçbir şekilde yemek yememek diyet yapmadan kilo vermeyi sağlamaktadır.

Yoruma kapalı.