1 Ayda 5 Kilo Verdiren Detoks

1 Ayda 5 Kilo Verdiren Detoks ile Sağlıklı Şekilde Kilo Verin!

Sağlıklı ve vücuda hiçbir şekilde zarar vermeden diyet yapmak, insan sağlığı açısından önem taşımaktadır. Fazla kilolardan çok kısa bir şekilde kurtulmak isteyenler sürekli olarak aç kalmakta ve organlarının zarar görmesine neden olabilmektedir. Bunun yanında ciddi sağlık problemlerine de yol açabilmektedir. Çok fazla kilosu bulunmayanlar, ince ve fit görünmek için bir anda kilo verebilecekleri yöntemleri kullanmamalıdırlar. Bu vücudu daha fazla yorarak, zarar görmesine neden olmaktadır.

1 Ayda 5 Kilo Verdiren Detoks Kürünü Kimler Kullanabilir?

1 ayda 5 kilo verdiren detoks birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Bu detoks sayesinde tamamen sağlıklı bir şekilde 5 kilo vermek mümkün olmaktadır. Detoks suyunun hazırlanışı ise çok kolaydır. İsteyen herkes evinde kolay bir şekilde uygulayabilmektedir.

1 ayda 5 kilo verdiren detoks hazırlanışı için ise

1-ayda-5-kilo-verdiren-detoks
1 Ayda 5 Kilo Verdiren Detoks
  • 1 tane salatalık
  • 1 adet limon
  • 1 adet greyfurt
  • Taze nane
  • 1 litre ılık su

gerekmektedir. Detoksu hazırlamak için ise 1 litre ılık suyun içerisine öncelikli olarak greyfurt 4 veya 6 parçaya bölünerek atılmalıdır. Daha sonrasında ise 1 adet limonun suyu sıkılmalıdır. Salatalıklar ise blenderden geçirilmeli veya suları ziyan edilmeden ince bir şekilde doğranmalıdır. Daha sonrasında nane katılmalı ve dinlenmeye bırakılmalıdır. 1 saat dinlendikten sonra ise gün içerisinde tüketilmelidir. Vitamin ve mineral içeriği zengin olan bu detoks sayesinde kısa bir süre içerisinde yağlar yakılmakta ve kilo verilmektedir.

1 Ayda 5 Kilo Verdiren Detoks Ne Kadar Sürede Etkisini Gösteriyor?

1-ayda-5-kilo-verdiren-detoks

Detoks diyet ile desteklendiği zaman ile daha hızlı ve çabuk bir etki göstermektedir. Sabah kahvaltılarında ise haşlanmış yumurta, beyaz peynir, kepek ekmek, bol yeşillik, domates yenmelidir. Bunun dışında haşlanmış patates, yoğurt, salata da tercih edilebilmektedir. Öğle öğününde ise genel olarak haşlama veya kızarmış tavuk tüketilebilmektedir. Bunun yanında mutlaka yoğurt yenmelidir. Ayrıca yine salata tüketilmelidir. Sebze yemeğini tercih edenler ise yanında ayran içebilir ve salata tüketebilmektedirler. Ara öğün olarak ise kuruyemiş yenmelidir. Bunun yanında meyve de yenmelidir. Akşam yemekleri ise olabildiğince hafif ve yağsız tercih edilmelidir.

Detoksun daha fazla etkili olabilmesi için bol sıvı tüketimine dikkat edilmelidir. Çay veya kahve tüketmek isteyenlerin şeker kullanmamaları gerekmektedir. Bu diyet ve detoks düzenli bir şekilde uygulandığında ayda en az 5 kilo verilmektedir.

Yoruma kapalı.