22 Haftalık Hamile Ceyda Ateş Sadece 1 Kilo Aldı !

Önemli projelerde yer alan güzel oyuncu Ceyda Ateş, hamilelik sürecinde kilo konusunda gösterdiği başarıyla gündeme geldi.

Barış Manço Kültür tiyatrosu ile sektördeki yerini sağlamlaştıran ve film/dizi dünyasına iyice yerleşen Ceyda Ateş, film ve dizi sektöründe aktif bir rol üstlenerek başarılı bir kariyere sahip olmuştur. Özellikle dizi sektöründe oynadığı her rolüyle, adından söz ettirmiştir. Son dönemlerde ise oynadığı rolleri ile değilde, hamilelik sürecinde kilo almamasıyla adından söz ettirmeye başladı.

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (16)_1024x576
22 Haftalık Hamile Ceyda Ateş Sadece 1 Kilo Aldı !

Ceyda Ateş yaş olarak 31 yaşında olup Ankara doğumludur. Ekranlara Çiçek taksi dizisinde ki Aslı karakteri ile çıkmıştır. Ünlü oyuncunun dizideki başarısı fark edildi ve gelecek yıllarda adından sıkça söz ettirecek projelere temel oluşturdu. Daha önce 5 yaşında çıktığı güzellik yarışmasında birinci olması, Çocuk yaşına rağmen Ateş için büyük bir başarıydı.

Ceyda Ateş Hamilelik Sürecinde Sadece 1 kilo Aldı Nasıl Başardı ?

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (3)_1024x523

Ceyda Ateş belli bir dönem gözlerden uzak olsa da, ister sosyal medya aracılığıyla, haber aracılığıyla olsun her göründüğü yerde gündeme gelmeyi başarmıştır. Günümüzde merak edilen gündem konusu herkesin merak ettiği nasıl sadece 1 kilo almayı başardı.

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (19)_1024x768

Özel bir çabamı harcadı yoksa metabolizması çok hızlıydı o yüzden mi böyle bir başarıyı yakaladı?  Bu soruların cevabı olarak tabi ki de özel bir çaba ile bu başarıyı yakaladı demek kaçınılmaz bir gerçek.

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (20)_1024x768
22 Haftalık Hamile Ceyda Ateş Sadece 1 Kilo Aldı !

Şimdi birlikte bu sonuca nasıl ulaşmış madde madde inceleyelim:

 • Ceyda Ateş boy kilo oranını korumak için uzman diyetisyenlerle çalıştı,
 • Hamilelik pilatesi yaparak egzersizleri aksatmamıştır,
 • Öğünlerinde kesinlikle ceviz, elma, yoğurt ve bademi eksik etmemiştir.

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi_676x1024

Özellikle diyet programına her gün devam etmenin vurgusunu yapan oyuncu sürekli düşük kalorili yemekler tercih etmiştir. Eğer yemek konusunda yardıma ihtiyacınız var ise hamilelikte beslenme nasıl olmalı, başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ceyda Ateş Boy Kilo Değerleri Nelerdir ?

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (8)_1024x652

Ceyda Ateş boy kilo konusunda Allah vergisi güzel bir yüz ile fiziğe sahiptir. Televizyon şovlarının uzun bir süre aranan ismi olmuştur. Boy olarak 161 cm olan Ateş, 52 kilodur. Genel anlamda bu kilosunu koruyan Ceyda Ateş, bu başarısını sürekli ve düzenli uyguladığı diyet listesine ve egzersiz olarak yaptığı pilatese borçludur.

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (14)_1024x576

Ünlü oyuncu gen yapısı olarak anne ve babasından güzel özellikler taşımaktadır. Göz rengi, güzelliği ve boy yapısı bunlardan birkaçıdır.  Ceyda Ateş ‘in her kadın gibi aşırı kilo aldığı hamilelik döneminde fazla kilo alması bekleniyordu. Fakat sadece 1 kilo aldı. Belirttiğim üzere güzel oyuncu bu başarısını uyguladığı diyet programı ve hamilelik pilatesine borçludur.

Ceyda Ateş Eşi Kimdir ?

https://www.youtube.com/watch?v=ExDsjnPkyjc

Ceyda Ateş eşi Buğra Toplusoy kimdir? Toplusoy, İstanbul Çekmeköy doğumlu olup, ortaokulu İstanbul’da okuduktan sonra İsviçre’ye gitmiştir. İsviçre’de ünlü bir üniversitede mimarlık okumuştur. Babası Turgut Toplusoy, roman mağazalarının sahibidir ve özellikle oğlunun mimarlık okumasını istemiştir. Bu nedenle onu İsviçre’ye mimarlık okuması için göndermiştir.

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (18)_1024x768

Buğra Toplusoy, şuanda babasının şirketinde İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürlük görevlerini yürütmektedir. Mutlu bir evlilikleri bulunan Buğra toplusoy ile bir kız çocuğu bekleyen Ceyda Ateş, oldukça heyecanlı bir zaman dilimi içerisinde  bulunmaktadırlar.

Ceyda Ateş ve Seda Ateş Kimdir ?

YouTube video

Ünlü oyuncunun tek kız kardeşi vardır o da Seda Ateş’tir. Ceyda Ateş boy olarak kız kardeşi ile hemen hemen aynı boydadır. Seda Ateş ile yemek olarak en çok makarnayı seven Ceyda Ateş,kardeşi olmanın nasıl dezavantajı var sorusuna şu cevabı vermiştir: Güzel bir duygu, fakat ablasının hayranları tarafından saldırıya uğramak dışında, diyerek yanıtlamıştır.

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (11)_1024x780

Ceyda Ateş’in bir kız ve bir erkek kardeşi vardır. Şu an kendisi de cinsiyeti kız olan bebek beklemektedir. Kız kardeşini evin tatlı cadısı olarak nitelendiren ünlü oyuncu, bakalım bebeğini nasıl nitelendirecek. Sonuçta kız bebek ya halaya ya teyzeye çekermiş.

Ceyda Ateş Nereli ?

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (6)_1024x1004
22 Haftalık Hamile Ceyda Ateş Sadece 1 Kilo Aldı !

Adından çok söz ettiren ünlü oyuncu Ceyda Ateş kimdir, nerelidir ? 1987 yılının 14 Eylül gününde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara’nın başarılı simalarından bir tanesi olmayı başarmış ayrıca hala adından sıkça söz ettirmektedir. Aşk hayatı, oyunculuk kariyerinin yanında şimdilerde hamilelik sürecinde olmasından dolayı epey konuşulmaktadır.

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (5)_1024x552

Karnı 4,5 aylık hamile olmasına rağmen, karındaki şişliği hiç belli olmayan Ceyda Ateş, mükemmel bir hamilelik süreci geçirmektedir. Bu konuda yediği besinler konusunda dikkatli olduğunu elma, yoğurt ve bademi eksik etmediğini dile getirmiştir.

Ceyda Ateş Hayat Bilgisi Dizisi

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (13)_1024x576

Tüm Türkiye de döneme damga vuran ve başarılı bir yapıt olan Hayat Bilgisi’nde, ünlü birçok sima konuk oyuncu olarak veya başrol olarak dizide rol almıştır. Bunlardan bir tanesi de ünlü güzel oyuncudur. Dizi de Sude karakterine hayat vermiş ve uzun soluklu dizide yer almıştır.

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (9)_1024x552

Ceyda Ateş Hayat Bilgisi adlı dizide Sude karakteriyle özdeşleşmiş ve hatta bir dönem İstanbul veya gittiği diğer şehirlerde ismi yerine Sude ismi kullanılarak çağrılmıştır. Diziye yakışan oyuncu o dönemde de fit ve güzel görüntüsüyle dikkatleri üstüne çekmiştir.

Ceyda Ateş TV Şovları Nelerdir ?

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (15)_1024x576

Önemli projelerin yıldızı olan yoğun tempoda çalışan oyuncu birçok TV şovunda yer almıştır. İlk TV şovu Çiçek Taksi olup dizide Aslı karakterini başarılı bir şekilde oynamıştır.

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (2)_1024x619
22 Haftalık Hamile Ceyda Ateş Sadece 1 Kilo Aldı !

Şimdi birlikte Ceyda Ateş dizileri ve filmleri nelermiş inceleyelim:

 • 2019 – Çocuk (Şule) (TV dizisi)
 • 2014 – Yılanların Öcü (Zahide) (TV dizisi)
 • 2013 – Aşk Ağlatır (Lale) (Sinema Filmi)
 • 2011 – 2012 – Adını Feriha Koydum (Hande) (TV dizisi)
 • 2010 – Yer Gök Aşk (Betül) (TV dizisi)

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (10)_1024x640

 • 2009 – Kavak Yelleri (Leyla) (TV dizisi)
 • 2009 – Elveda Rumeli (Pembe) (TV dizisi)
 • 2008 – Hayat Güzeldir (Pınar Bahtiyar) (TV dizisi)
 • 2008 – 2009 – Doludizgin Yıllar (Pelin) (TV dizisi)
 • 2007 – Çılgın Dersane Kampta (Esra) (Sinema Filmi)

kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (4)_818x1024

 • 2007 – Yalan Dünya (Yeliz) (TV dizisi)
 • 2006 – Karagümrük Yanıyor (Petek) (TV dizisi)
 • 2006 – Ahh İstanbul (Bölüm Oyuncusu) (TV dizisi)
 • 2005 – Aşk Oyunu (TV dizisi)
 • 2004 – Cennet Mahallesi (Dicle / Komiserin Kızı) (TV dizisi)
kolay-diyet-listesi_22-haftalik-hamile-ceyda-ates-sadece-1-kilo-aldi (7)_692x1024
22 Haftalık Hamile Ceyda Ateş Sadece 1 Kilo Aldı !
 • 2003 – Hayat Bilgisi (Sude) (TV dizisi)
 • 2003 – Gurbet Kadını (TV dizisi)
 • 1995 – Çiçek taksi (Aslı) (TV dizisi)

Ceyda Ateş’in akıllarda kalan TV şovları bunlar olup, yeni bölüm ve dizilerle başarısını devam ettireceği daha önceki başarılarından bellidir. Ceyda Ateş sürekli formunu korumuş ve dikkat edilirse düzenli bir kilo ile güzelliğini korumuştur.


İlginizi Çekebilir: Macera filmi sever misiniz ? Eğer seviyorsanız tüm zamanların en iyi macera filmleri başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Keyifli okumalar😊


 

Yoruma kapalı.