25 Kilo Veren Buse Terim Nasıl Zayıfladı ?

Aralıklı oruç diyet programı ile 7 ayda 25 kilo veren Buse Terim nasıl zayıfladı ? Ünlülerin sıklıkla kilo alıp verdiği ve magazin programlarının bu haberler ile dolup taştığı son günlerde, Fatih Terim’in kızı Buse Terim gündemde!

Yeter ki İsteyin

25 Kilo Veren Buse Terim Nasıl Zayıfladı ?
25 Kilo Veren Buse Terim Nasıl Zayıfladı ?

Buse Terim kimdir sorusunun sıkça sorulduğu bugünlerde, güzel modacının ünlü olması için farklı bir neden daha var. Geçtiğimiz aylarda yaptığı aralıklı oruç diyet programı ile adeta yeni bir Buse olan güzel modacı, kaç kilo verdi? Buse Terim instagram hesabı üzerinden sık sık paylaşım yapması ile gündeme gelirken, yaşadığı değişim ise çok ilgi çekti. Terim, kendisine nasıl zayıfladığı ile ilgili soruları şu şekilde cevaplıyor:

İrade ve azim ile. Kafaya koyduktan sonra yapamayacağınız hiçbir şey yok bu hayatta. Yeter ki gerçekten isteyin.

7 Ayda 25 Kilo Verdiren Fasting Diyeti Buse Terim ‘i Nasıl Değiştirdi?

25 Kilo Veren Buse Terim Nasıl Zayıfladı ?

Buse Terim ins hesabından paylaştığı zayıf ve asil görünümü ile dikkat çekerken, 7 ayda 25 kilo nasıl verilir sorusunun da cevabı araştırılmaya başlandı.  Fasting diyeti Buse Terim tarafından uygulanan, aralıklı oruç olarak da adlandırılan diyet programıdır. 29 yaşındaki güzel modacı, diyet programına uyum sağlayan bir hayat rutinini kabul ederek, 7 ayda 25 kilo verdi.

Fasting Aralıklı Oruç ile Buse Terim Kaç Kilo Verdi ? Buse Terim Kaç Kilo ?

25 Kilo Veren Buse Terim Nasıl Zayıfladı ?

İkinci çocuğunu doğurduktan sonra 83 kiloya kadar çıkan güzel ve genç modacı, fasting aralıklı oruç diyeti ile 83 kilo ile başladığı zayıflama sürecinde tam 25 kilo vererek 58 kiloya ulaştı. Yani, Buse Terim kaç kilo sorusunun cevabı şu an için 58.

Buse Terim Nasıl Kilo Verdi ?

Buse Terim herhangi bir uzman ya da diyetisyen ile profesyonel bir süreçten geçmediğini dile getirirken, bu süreçte kendi kontrolünü kendisinin aldığını ifade etti. İşte, Buse Terim Diyeti Sırları!

1 – Günde 2 Öğün Yemek Yiyor

Yemekler Yağlar İle Diyet Güveç Tarifi

7 ayda toplam 25 kilo veren Terim, sabah saat 11 ve 12 saatleri arasında kahvaltı ettiğini ve akşam 16 ve 17 saatleri araısnda akşam yemeği yediğini belirtirken, günde 2 öğün yemek yediğinin altını çizdi. Yemek menülerinde ise et, balık ya da tavuk yemeğinin yanında bol malzeme ile hazırlanmış salata tükettiğini belirtti.

2 – Düzenli Spor Yapıyor

Vejeteryan diyeti

Buse Terim, aralıklı oruç diyetinin yanı sıra aynı zamanda düzenli spor da yaptığını dile getirdi. Kendisine sorulan “Her gün spor yapıyor musun? İki öğün beslenirken ne yiyorsun?” sorusuna şu cevabı verdi:

” Evet, her gün spor yapmaya çalışıyorum. Cardio, yürüyüş, HIIT (Yüksek Yoğunluklu Interval Antrenman),boks gibi antrenmanlar yapıyorum. İki öğün beslenirken bir kahvaltı öğünü (11:00-12:00 arası),bir de akşam öğünü (16:00-17:00 arası) protein (et, tavuk, balık) veya malzemeli salata yiyorum. “

3 – İstek Her Şeyden Önemli

1 haftada 20 kilo Verdiren egzersizler

Baby On The Go markası sahibi, iki kız çocuğu annesi güzel modacı Buse Terim, kendisin 25 kiloyu nasıl verdiği ile ilgili gelen sorularda öncelikle istekli ve azimli olmanın gerektiğini belirtti. Bu noktada başarıyı getiren şey düzenli ve sağlıklı bir yaşamdır, önerisini de bulunmayı ihmal etmedi.

Buse Terim Diyeti Mucizevi Formülü

aristo diyeti

Buse Terim, gün içerisinde 2 defa ana yemek yerken aralarda atıştırmalıklar yemeyi de ihmal etmiyor. Gün içinde yaptığı ara öğünler ile enerjisini sabit tutan güzel modacı Buse Terim nasıl zayıfladı ? İşte, mucize formül!

1 – Keten Tohumu

10 kilo vermek istiyorum diyet listesi

Güzel ve genç modacı, gün içerisinde ara öğün olarak keten tohumu ve yoğurt karışımı yiyor.

2 – Kinoa Salatası

diet food
healthy diet food. kinoa with fresh vegetables

Diyet menüleri hazırlarken hem besleyici hem de enerji verici olması ile bilinen kinoa salatası, Terim’in de vazgeçemediği salata türlerinden.

3 – Kereviz Sapı Suyu

Kereviz Sapı Suyu

Sabah saatlerinde içtiği kereviz sapı suyu ile enerji ve vitamin depoladığını belirten güzel modacı, bu kürün çok sağlıklı olduğunun altını çizdi. Kereviz sapı suyunun faydaları arasında yer alan enerji verici ve yağ yakıcı özelliğinin altını çizen Terim, bu süreçte çok faydasını gördüğünü dile getirdi.

Yoruma kapalı.