3 Adımda Cansu Dere Güzellik Sırları

Cansu Dere Güzellik Sırları Nelerdir?

Ülkemizin en güzel kadınlarından olan Cansu Dere güzellik sırları konusunda ayrıcalıklı genlere sahip olduğun söylüyor. Uzun yıllardır televizyon dünyasında olan güzeller güzeli yıldız, şimdilerde Sadakatsiz isimli dizisi ile anılıyor. Çarşamba günlerinin bir numarası olan dizide Dere’nin başarılı performansı ve yaşına göre olan güzelliği de sıklıkla gündeme geliyor.

YouTube video

Cansu Dere’nin makyajsız hali de oyuncunun doğal olarak ne kadar güzel olduğunu gözler önüne seriyor. Pek çok kez doğal hali ile poz veren Dere, güzelliğini atalarına borçlu olduğunu da sıklıkla dile getiriyor. Biz de popüler ismin açıklamaları doğrultusunda genç ve güzel kalmanın sırlarını sizler için araştırdık.

Cansu Dere Kimdir? Cansu Dere Güzellik Sırları Nelerdir?

Cansu Dere güzellik sırları konusunda ülkemizin en fazla dikkat çeken isimlerinden biridir. Cansu Dere yaş itibariyle de uzun zamandır ekranlarda olmayı başaran başarılı bir isimdir. 1980 yılında Ankara’da doğan Dere, 2000 senesinde katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda 3. seçilmiştir.

YouTube video

Cansu Dere güzellik yarışması sonrasında modellik kariyerine devam etmiş ve pek çok önemli defilede baş manken olarak yer almıştır. Modellik kariyerinin yanı sıra sunuculuk ve oyunculuk da yapan Dere, günümüzde oyuncu kimliği ile ön plana çıkıyor. Güz Yangını, Sıla, Ezel, Şahsiyet ve son olarak da Sadakatsiz isimli dizilerle anılan oyuncu, her işinde büyük başarı yakalamıştır. Dere, İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü mezunudur.

Cansu Dere Güzellik Sırları

Cansu Dere güzellik sırları, ünlü oyuncunun kendi açıklamalarına göre genlerine dayanıyor. Atalarından aldığı gençlik genleri ile güzel kalabilen Dere, bu konuda ailesine çok şey borçlu olduğunu dile getiriyor. Bunun yanı sıra bol bol spor yapan ve sağlıklı beslenen oyuncunun 39 yaşında olduğuna inanmak neredeyse imkansız.

Cansu Dere, uzun zamandır ekranlarda olan bir yüz olduğundan oyuncunun kimi estetik operasyonlar yaptırdığı da iddia ediliyor. Cansu Dere estetiksiz olduğunu iddia etse de bazı uzmanlar burnunda ufak bir operasyon olabileceğini dile getiriyor. Aynı zamanda Dere’nin neşter altına yatmadan da ufak operasyonlar geçirdiği de söyleniyor.

Her şeye rağmen hala genç kalabilen Dere, ülkemizin en güzel kadınları arasında ilk sıralarda yer alıyor. 20 yıllık kariyeri boyunca çok fazla değişim göstermeyen Dere’nin güzelliği adeta ilk ekranlara çıktığı dönemdeki gibi.

1- Cansu Dere Nasıl Besleniyor?

Cansu Dere güzellik sırları konusunda beslenmesine de önem veren ünlülerimizden biridir. Her daim fit bir vücuda sahip olan popüler oyuncu, sağlıklı beslenmeyi hayatının önemli bir yerine koyuyor. Hiçbir zaman diyet yapmadığını söyleyen Dere, bunun yerine sağlıklı ve istediği her şeyi yeme akımını takip ediyor.

3-adimda-cansu-dere-guzellik-sirlari
Cansu Dere Güzellik Sırları

Çocuk yaştan beri tatlı besinlere ilgisinin olmadığını söyleyen Dere, bol bol sebze ağırlıklı besinle tüketiyor. Hayatı boyunca diyet yapmaktan nefret ettiğini söyleyen oyuncu, bunun yerine az kalorili beslenmeye yöneliyor. Hiçbir zaman kilo problemi yaşamayan Sadakatsiz Dizisi Oyuncusu Cansu Dere ’nin bunu sağlıklı beslenmeye ve spora borçlu olduğunu söyleyebiliriz.

Sağlıklı beslenme ile fit kalabilen oyuncu, aynı zamanda genç görünümünü de tükettiği besinlere borçlu. Cansu Dere güzellik sırları arasında yeme alışkanlıklarını da gösteren Dere, yeşil sebzeleri her öğününde tüketmeye özen gösteriyor. Üstelik Cansu Dere, et, alkol ve asitli içecek de tüketmiyor.

2- Cansu Dere’nin Cilt Bakımı

Cansu Dere güzellik sırları söz konusu olduğunda güzel oyuncunun cilt bakım tavsiyelerine de kulak vermek gerekiyor. Cansu Derenin cilt bakımı için aslında çok fazla çaba harcamadığını söylemeliyiz. Bir dergiye verdiği röportajda bahsettiğine göre ünlü oyuncunun cilt bakımı için yaptıkları oldukça kolay şeyler.

Cansu Dere röportaj sorularına cilt masajının en önemli bakım önerilerinden biri olduğu şeklinde cevap vermiş. Aynı zamanda güzel oyuncu cildini düzenli olarak nemli ve temiz tutmaya da özen gösteriyor. Bu da güzel oyuncunun gençlik sırrını da önemli ölçüde açık ediyor.

3-adimda-cansu-dere-guzellik-sirlari

Cansu Dere güzellik sırları için aynı zamanda beslenme ve düzenli uykunun da özel bir yeri olduğunu dile getiriyor. Cildinin yumuşak ve pürüzsüz olmasını düzenli uykuya borçlu olduğunu söyleyen Dere, bu konuda uzman doktorlardan da tavsiyeler alıyor.

3- Cansu Dere’nin Spor Rutini – Cansu Dere Güzellik Sırları

Cansu Dere güzellik sırları içerisinde popüler oyuncunun spor rutini de yer alıyor. Bir dergiye verdiği röportajda Dere’nin düzenli olarak pilates yaptığını anlıyoruz. Haftanın 3 -4 günü bir pilates rutini olduğunu söyleyen Cansu Dere, sırt sağlığı için ısrarla pilatesi öneriyor. Bunun yanı sıra ünlü oyuncu sık sık yürüyüş yapmaya da özen gösteriyor.

3-adimda-cansu-dere-guzellik-sirlari

Spor salonlarını sevmediğini söyleyen Dere, yürüyüş için genellikle sahili tercih ediyor. Spor sayesinde genç ve zinde kaldığını hatırlatan oyuncu, güzelliğini de şüphesiz düzenli spora borçlu.

İlginizi Çekebilir: Hüseyin Kağıt Nasıl Zayıfladı?

Yoruma kapalı.