5 Adımda Serenay Sarıkaya Güzellik Sırları

Serenay Sarıkaya’nın Cilt Temizliği Sırları

Son yılların en popüler isimlerinden olan Serenay Sarıkaya güzellik sırları en merak edilen isimlerin başında geliyor. Güzel oyuncu, cilt bakımı ve makyaj konusunda daha önce hiç duymadığınız yöntemleri kullanıyor. Serenay Sarıkaya güzellik yarışması döneminden bu yana uyguladıpı yöntemleri sevenleri ile paylaştı.

Serenay Sarıkaya’nın güzellik sırları arasında sizin de basitçe uygulayabileceiğiniz adımlar bulunuyor. Her zaman sağlıklı bir cilde sahip olan Sarıkaya, bunun için yeme içmesine de ayrı bir özen gösteriyor. Biz de bundan yola çıkarak güzel ve başarılı oyuncunun güzellik sırlarına şöyle bir göz atalım istedik.

Serenay Sarıkaya Güzellik Sırları

serenay-sarikaya-guzellik-sirlari-2
Serenay Sarıkaya Güzellik Sırları

Günümüzde pek çok genç kadın Serenay Sarıkaya’ya benzemek ve onun gibi sağlıklı bir cilde sahip olmak ister. Hem sağlıklı bir vücuda hem de fit bir görünüme sahip olan genç oyuncu, her zaman kameraların önünde olmuş bir isimdir. Henüz küçük yaşta TV ekranlarının beğenilen ismi haline gelen Sarıkaya, günümüzde hala tüm popülerliğini korumaya devam ediyor.

Serenay Sarıkaya, yalnızca 5 basit adımla güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olmanın da sırrını sevenleri ile paylaşıyor. Güzel oyuncunun röportajlarından yola çıkarak edindiğimiz bu faydalı bilgileri biz de sizler için derlemek istedik.

1- Serenay Sarıkaya’nın Cilt Temizliği

serenay-sarikaya-guzellik-sirlari-3

Söz konusu Serenay Sarıkaya güzellik sırları ise güzel oyuncunun cilt temizliği ve sağlığı için yaptıklarını derlememiz gerekti. Güzel oyuncu, cildini her daim nemli tutmaya özen gösteriyor ve bunun için de tamamen doğal yöntemleri tercih ediyor. Cildin nemli kalması, erken yaşlanma karşıtı bir metot olduğundan siz de bu basit adımla daha genç ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Sarıkaya, aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmamak adına da kendi önlemini alıyor. Güneş ışınlarının cilde olan olumsuz etkisini yok etmek için siz de kaliteli bir güneş kreminden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda doğrudan güneş ışınlarına maruz kalmamak adına güneşlenme saatlerinizi ayarlayabilirsiniz.

Seranay Sarıkaya, profesyonel cilt bakımına da bütçe ve zaman ayıran bir isimdir. Her ay cilt bakımı yaptıran güzel oyuncu, bu bağlamda ülkemizde bulunan en yeni yöntemlerden de faydalanmayı tercih ediyor. Geceleri mutlaka cildini temizleyen ve buna büyük önem veren Sarıkaya, düzenli cilt bakım seanslarında da cilt temizliği için yeni yöntemler deniyor.

2- Serenay Sarıkaya Nasıl Formunu Koruyor?

serenay-sarikaya-guzellik-sirlari-6

Serenay Sarıkaya kasları, şüphesiz ki onu bir defa dahi olsa gören herkesin dikkatini çekmiştir. Güzel oyuncu, spora fazlasıyla önem veriyor ve düzenli olarak pilates ve yürüyüş yapıyor. Yoğun olduğu zamanlarda dahi spor yapmaya özen gösteren Sarıkaya, cilt sağlığını da buna borçlu.

Serenay Sarıkaya, bikram yoga adı verilen ve sıcak yoga olarak da bilinen bir yöntemle de sağlıklı kalabiliyor. 30 – 40 derecelik ortamlarda yapılan bu yoga sayesinde cildi de güzelleşen oyuncunun fit olmasını da bu yönteme borçlu olduğu biliniyor.

3- Serenay Sarıkaya Güzellik Sırları  : Serenay Sarıkaya Nasıl Besleniyor?

Serenay Sarıkaya güzellik sırları arasında ünlü oyuncunun beslenme programının da önemli bir yeri bulunuyor. Sarıkaya, sağlıklı beslenmeye özen gösteren ve bunu hayatının önemli bir noktası haline getiren bir isimdir. Sarıkaya, karbonhidratı hayatından tamamen çıkartmayı tercih etmiş birisi. Ünlü oyuncu aynı zamanda glikoz içeren besinleri de tüketmemeye büyük özen gösteriyor.

Serenay Sarıkaya, organik beslenmeyi tercih ediyor ve gluten içeren besinleri de sofrasında istemiyor. Badem, yumurta ve bolca zeytin tüketen güzel oyuncu, bu beslenme programını elbette düzenli spor ile de desteklemeye çalışıyor. Sağlıklı beslenme de Serenay Sarıkaya güzellik sırları arasında önemli bir yerde bulunuyor.

4- Serenay Sarıkaya Makyaj Sırları

serenay-sarikaya-guzellik-sirlari-7

Serenay Sarıkaya makyajı, güzel oyuncunun ön plana çıkan en önemli güzellik sırlarından biridir. Sarıkaya, buğulu göz makyajını tercih ediyor ve bunun için de genellikle kahve tonlarındaki farları kullanıyor. Aynı zamanda Sarıkaya, kirpikleri için de siyah ve belirginleştirici kalemler kullanmayı ihmal etmiyor.

Serenay Sarıkaya güzellik sırları arasında bej rengi rujlar ve sade dudak parlatıcıları da yer alıyor. Dudak çevresini sade bırakan ünlü oyuncu, bu tarzı ile büyük beğeni topluyor. Genellikle duru ve buğulu makyaj stillerini tercih eden Serenay Sarıkaya, bronz renkli allıkları da sıkça kullanıyor.

5- Serenay Sarıkaya’nın Saç Bakımı

Serenay Sarıkaya Nasıl Formunu Koruyor?

Serenay Sarıkaya saç rengi ile de ön plana çıkan Türkiye’nin en güzel isimlerinden biridir. Saçlarına büyük özen gösteren genç oyuncu, bunun için düzenli saçm maskesi uygulamasına gidiyor. Saçlarının daha canlı ve sağlıklı olması için zeytinyağı, yumurta ve acı baden kürünü kullanan Sarıkaya, saç sağlığını bu basit küre borçlu.

Haftada bir defa uygulanan bu kür sayesinde siz de Serenay Sarıkaya gibi canlı ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz. Serenay Sarıkaya güzellik sırları arasında yer alan bu kürü yapmak da oldukça kolay. Bunun için 2 yumurta, 1 kaşık zeytinyağı ve 2 kaşık acım badem yağını karıştırmanız ve saçınıza uygulamanız yeterli. Kürün saçınızda 1 saat kadar kaldıktan sonra ılık su ile temizlenmesi gerekiyor.

Doğal güzellik sırlarından bahsetmişken, siz de Çiller Çıkarken Kaçınma Yolları ile tanışmak istiyorsanız, bu yazıyı da kaçırmamanızı öneririz.

Yoruma kapalı.