8 Adımda Şeyda Coşkun Detoks Nasıl Yapılır?

Şeyda Coşkun Detoks Nasıl Uygulanır? Şeyda Coşkun Detoks Tüyoları!

Şeyda Coşkun detoks son günlerin en çok dilde olan zayıflama yöntemleri arasında yer alıyor. Ünlü ve ünü olmayan kişiler tarafından kısa sürede kilo vermek için tercih ediliyor. Peki  Şeyda Coşkun detoks yöntemi nedir? Nasıl detoks uygulanması daha doğru olur? 3 günlük detoks yöntemi ile çok kısa sürede kilo verebileceğiniz zayıflama yöntemini yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. Yaza böylece daha uygun vücut hatlarınızla merhaba diyebilirsiniz. Şeyda Coşkun diyeti nasıl yapılır, diyet listeleri nasıl hazırlanmıştır, detoks kaç gün uygulamalı gibi soruların yanıtları için okumaya devam edebilirsiniz.

YouTube video

Şeyda Coşkun Detoks Tüyoları!

Şeyda Coşkun detoks ve diyet olmak üzere ayrı listeler hazırlamaktadır. Be Light Kitchen tarifleri olarak kişilere de danışmanlık yapan yaşam koçu Şeyda Coşkun, başta kadınlar olmak üzere herkesin hayalinizdeki vücuda kavuşmasını sağlamaktadır. Detoksu uygularken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Uygulamanızı doğru yaptığınız takdir de kısa sürede kilo vermek kaçınılmaz olacaktır.

1- Detoksun Size Uygun Olup Olmadığına Karar Verin

Zayıflamak her ne kadar kişilere cazip bir durum olarak gelse de her detoks ve diyet tarifi bireylere uygunluk taşımayabilmektedir. Özellikle kişilerin yaşı, sağlık durumu ve metabolizma hızını göz önünde bulundurarak diyet araştırması gerekir. Aksi takdir de bireyleri zorlayacak kilo vermek bir yana farklı rahatsızlıkların ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

Şeyda Coşkun detoks ya da diyetleri ünlü bireyler tarafından da sık sık kullanılmaktadır. Ünlüler özellikle ekranlarda sık sık yer aldığından fiziğine dikkat etmektedir. Yaşam koçu Şeyda Coşkun tarifleri uygulayan bireylerin bu güne kadar ciddi bir şikayeti olmamakla birlikte hedeflediği kiloyu veremeyen bireyler de elbette mevcuttur. Sizler de Şeyda Coşkun detoks uygulamadan önce uygun olup olmadığına karar verin.

2- Kararlı Olun!

8-adimda-seyda-coskun-detoks-nasil-yapilir
Şeyda Coşkun Detoks Nasıl Yapılır?

Sabırlı olmak başta kilo vermek olmak üzere neredeyse tüm konuların başında gelmektedir. Kararlı davranıp sabırlı ilerlemediğiniz müddetçe sonucunda iyi bir kalori kaybı görmeniz zor olacaktır. Bu yüzden psikolojik olarak kendinizi hazırlamalı ve gerçekten hazır hissettiğiniz an bu detoksa başlamalısınız. Başlangıç aşamasında daha az güne sahip detoksları uygulamanız bu yüzden sabır açısından rahatlık da sağlayacaktır.

3- Şeyda Coşkun Detoks için Gerekli Malzemeleri Temin Edin

Şeyda Coşkun detoks listesi içerisinde belirli başlı malzemeler ve yemek tarifleri bulunmaktadır. Kendisinin kilo vermeye yardımcı olacak unsurun da Şeyda Coşkun diyet listesi – 15 günlük uygulama olsun, 3 günlük detoks olsun her birinde yer alan malzemelere birebir uyum sağlamaktan kaynaklandığını belirtir. Ancak tam anlamıyla uygulayıp tükettikten sonra kısa sürede kilo vermeniz mümkün olacaktır.

Detoks listesinde en çok ihtiyacınız olan malzeme şüphesiz yeşil çaylar olacaktır. Metabolizmayı hızlandıran ve yatıştırıcı özelliğe sahip papatya çayı, ısırgan otu çayı, karanfilli çaylar bunlar arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra detoks içerisinde sık sık tüketeceğiniz çilek, salata, yulaf, yumurta, ananas, mantar, somon bulunur. 3 günlük detoks için bu malzemeleri alabilirsiniz.

4- Şeyda Coşkun 1. Detoks Günü

Hazırlıkları yaptıktan sonra Şeyda Coşkun detoks başlangıcına adım atabilirsiniz. Detoksun tüm günlerinde üç ana öğün ve üç ara öğün uygulanmaktadır. İlk gün içinde uygulanması gereken liste aşağıdaki şekildedir:

8-adimda-seyda-coskun-detoks-nasil-yapilir

Kahvaltı: 9 adet çilek, 2 yemek kaşığı yulaf
Ara öğün (saat 11.00): 2 adet salatalık
Öğlen: 9 çilek, 2 yemek kaşığı yulaf

Ara öğün (saat 16.00): 2 adet salatalık (çörek otlu 2 salatalık yiyebilirsiniz)
Akşam: 9 çilek, 2 yemek kaşığı yulaf
Ara öğün (saat 21.00): Çörek otlu 2 adet salatalık

5- İkinci Gün Detoks Listesi

Şeyda Coşkun detoks üç günlük uygulamasında ikinci gün tamamen protein ağırlıklı bir beslenme bulunmaktadır. Proteinli besinler tüketilmektedir. Karbonhidrat yerine protein ağırlıklı beslenme ‘Şeyda Coşkun diyeti ile zayıfladım’ yorumları yapılmasına sebep olmaktadır. Sizler de Be Light Kitchen Ekşi Sözlük yorumlarında uygulanması kolay görülen ikinci günü aşağıdaki listeye uygun olarak ilerletmelisiniz.

Sabah: 1 yumurta
Ara öğün: 3 dilim ananas
Öğlen: 1 yumurta
Ara öğün: 3 dilim ananas
Akşam: 1 yumurta
Ara öğün: Yumurta akı

6- Detoksun Son Günü!

Şeyda Coşkun diyeti yapanların yorumları arasında son günde biraz zorlanma olduğu görülmektedir. Hatta Be Light Kitchen şikayet oluşturmaya kadar gitmiştir. İlk iki günün enerji azlığından dolayı bireylerin son gün içinde zorlandığı bilinmektedir. Şeyda Coşkun detoks son gününde aynı listeyi uygulamalısınız.

8-adimda-seyda-coskun-detoks-nasil-yapilir

Sabah: Dört büyük mantar haşlanmış ya da fırınlanmış
Ara öğün: 9- 10 badem
Öğlen: Dört büyük mantar

Ara öğün: 10 badem
Akşam: 80 gram somon
Ara öğün: 10 adet badem

7- Günde 3 Fincan Yeşil Çay Tüketin

Şeyda Coşkun diyeti 10 günde 8 kilo vermeyi hedeflerken üç günlük uygulayacağınız bu detoks sayesinde de 3-5 kilo arasında verebilirsiniz. Kalori oranının azaltıldığı bu detoks listesinde aynı zamanda metabolizmayı hızlandırıcı yeşil çay tüketimini arttırmalısınız. Günde 3 fincan yeşil çay içilmesi mutlaka önerilmelidir. Özellikle ara öğünlerde ve kahvaltı da tüketmelisiniz. Gece yatmadan içmek aynı zamanda uyku düzeninizi de sağlamaktadır.

8- Alkali Su Tüketin

Şeyda Coşkun detoks ya da Şeyda Coşkun diyet uygulamalarında su tüketimine önem vermektedir. Yalnız bu suyu içerisinde alkali bulunan sulardan yana kullanılmasını önermektedir. Alkali su tüketimi en kritik ve Şeyda Coşkun eşi tarafından da önemsenen, uygulanan bir durumdur. Eczanelerde ya da büyük marketlerde, internette alkali su alışverişini sağlayabilirsiniz.

YouTube video

Şeyda Coşkun detokslarının yanı sıra diyetleriyle de oldukça ünlüdür. Birçok ünlünün zayıflamasında adını duyuran Coşkun, diyetleri ile herkesin istediği vücuda sahip olmasını hedeflemektedir. Şeyda Coşkun 10 Günde 8 Kilo Verdiren Diyet yazımıza bakarak örnek bir diyet listesi elde edebilirsiniz.

Yoruma kapalı.