Ödem Atıcı Ve Yağ Yakmaya Yardımcı Kür (1 Haftada En Az 4 Kilo)

Ödem Atıcı Yağ Yakıcı Kür Tarifi!

Ödem şikayetlerinizden kurtulmak için yağ yakmaya yardımcı kür denemeye ne dersiniz? Ödemlerin farklı sebepleri olabilir. Ama genellikle beslenme disipliniyle yakından alakalıdır. Sizlerin ilgisinden anladığım o ki bir çok insanın ortak problemi ödem. Şiş ayaklar, ağrıyan dizler, halsizlik, şişlik hissi vb problemler. Bunlardan kurtulmak isteyenlere bu yazımda yardımcı olacak bir tarifimle geldim. 

YouTube video

Ödem Atıcı Ve Yağ yakmaya Yardımcı Kür Tarifi

  • 2 demet maydanoz
  • 1 poşet yeşil çay
  • 1 poşet kiraz sapı çayı
  • 1 şişe maden suyu

yag-yakmaya-yardimci-kur

  • 1 dilim limon
  • 2 dilim ananas
  • 8 su bardağı su

Ödem Atıcı Ve Yağ yakmaya Yardımcı Kür Hazırlanışı

Ananas ve maydanozu blendırdan geçiriyoruz. Ardından üstüne 8 bardak suyu ve 1 şişe maden suyunu ekliyoruz ve tekrar karıştırıyoruz. Bir sürahiye boşaltıyoruz. Önceden demlenen birer su bardağı yeşil çay ve kiraz sapı çayını sürahiye boşaltıyoruz. Limonuda ekleyip sabah aç karnına içmeye başlıyoruz. Gün içerisinde düzenli tüketilmesini öneriyorum.

yag-yakmaya-yardimci-kur
Ödem Atıcı ve Yağ Yakmaya Yardımcı Kür

Tuzlu, kızartılmış, yağlı besinlerden mümkün olduğunca uzak durunuz ve günlük en az 20 dakika egzersiz ya da yürüyüş yapınız. Kürün yanında 1.5 litre suyuda gün içerisinde mutlaka içiniz. Direk su tüketiminin sağlığa olumlu etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Egzersizle birlikte tüketilen su aynı zamanda detoks etkisi de yapacaktır.

Yaz aylarında sıcak çay tarifleri içinizi yakabilir, içmekten soğutabilir. Halbuki soğuk çaylar ile ödem yakmanız da mümkündür. Ödem Atıcı Soğuk Çay (1 Haftada 5 Kilo) yazımıza bakarak farklı tarif öğrenebilirsiniz. 

 

Yoruma kapalı.