4 Geleceği Parlak İsim ile Beni Bırakma Oyuncuları Kimdir?

Beni Bırakma Konusu Nedir? Beni Bırakma Nerede Çekildi?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma oyuncuları başrolde Emrah Akduman, Sude Doğar bulunması gibi Sıla Özlem Önemli, Berkay Veli ve Çağla Çukurova da yer alıyor. Beni Bırakma; en başta aile olma kavramını ve önemini, aile içi bağlılığı, aşkı ve ihanet gibi konuları ele alıyor. 2018 yılında günlük olarak her gün yayınlanan dizi, izleyici tarafından çok beğenildi.

1 – Beni Bırakma Konusu

beni-birakma-oyunculari-2

Günlük şekilde ekrana gelen 2018 dizisi olan Beni Bırakma konusu aile olmanın önemini anlatır. Dizide, aşk ve bağlılığın sınandığı Sayar Ailesi’ni konu alıyor. Ankara’nın en köklü ailelerinden biri olan sayar ailesi, geleneksel bir aile olarak karşımıza çıkıyor.

Evin babası Cengiz Sayar, kendini bildiğinden beri çalışmış, işlerini büyütmüş ve oğullarını geleceğe hazırlamıştır. Cengiz, geleneksel bir adamdır bu neden ile onun için aile her şeyden önemli konumdadır. Aile içinde her şey yaşanabilir; ancak akşam olunca herkes aynı masada oturur. Cengiz Baba ‘’Kol kırılır yen içinde kalır‘’ misali ile aile hayatına çok önem verir.

Cengiz Sayar evlidir, Tarık ve Emre isminde 2 oğlu vardır. Tarık, evin büyük oğludur ve babasına daha çok benzer. Şirket işlerine şimdiden dâhil olan genç adam şirket ortaklarının kızı Meltem ile de uzun zamandır birlikte çalışırlar. Bu durumda da herkes evlenmelerini bekler; Tarık, hukuk öğrencisi olan Sıla ile tanışmasının ardında hayatı kökünden değişir.

beni-birakma-oyunculari-3

İlk tanıştıkları zamanda kimsesiz olan kıza yardım etmeye çalışır iken zaman geçtikçe Sıla’ya âşık olur. Sıla’ya olan aşkı neden ile belki de ilk defa babasına karşı gelir.

Emre ise ailenin küçük oğludur. Biraz uçarı olan Emre’nin mesleği doktorluktur. Emre’nin hayatı da Zeynep ile değişir. Zeynep’e âşık olması ile hayatında yepyeni yollar açılır; ama bu aşk aynı zamanda pek çok gizli olayları da ortaya çıkarır.

Emre’nin annesi Arzu Hanım’ın sakladığı sırlar Zeynep yüzünden nerede ise açığa çıkacaktır bu neden ile Arzu Hanım, Emre ve Zeynep aşkına karşı çıkar. Emre ise Zeynep’i sevmesinden dolayı annesinin ilişkisine karşı çıkmasına anlam veremez ve annesine karşı gelirken aileyi de kargaşaya sürükler ve bu durumun farkında da değildir.

Aile sırları tek tek ortaya çıkarken Cengiz öğrendiği gerçekler karşısında sarsılır ve bu denli aile bağına önem veren Cengiz hala günün sonunda ailesi ile aynı masaya oturabileceği önemli bir soru halini alır.

Beni Bırakma karakterleri aşk ile sınandıkları gibi doğru olmak ile de sınanıyorlar.  Tutuldukları sınavdan ise sadece hem kendine hem de hayata karşı dürüst olanlar yoluna devam edebilecek.

2 – Beni Bırakma Oyuncuları Kimdir

beni-birakma-oyunculari-4

Beni Bırakma oyuncuları, Ankara’nın genç ve yetenekli oyuncularından oluşur. ATV Beni Bırakma oyuncuları da diziyi izlettiren ana etmendir. Oyuncu kadrosunda başrolü; Emre karakterini canlandıran Berkay Veli, Tarık karakterini canlandıran Emrah Akduman, Zeynep karakterini Sıla Özlem Önemli ve Sıla karakterini Sude Doğar yer alıyor.

Beni Bırakma oyuncuları arasında ayrıca Esengül Aypek, Şebnem Gürsoy, Özlem Boyacı yer aldığı gibi Fatih Gühan, Hazal Eylül Çelik, Gökberk Yıldırım, Çağla Çukurova da bulunuyor. Genç oyuncuların yanı sıra Mithat Erdemli gibi deneyimli isimleri de kadroda görmek mümkün oluyor. Diziye yeni giren beni bırakma 4.sezon oyuncuları olduğu gibi senaryodan da çıkartılanlar olmuştur.

Beni Bırakma cast ile yeni yüzler de ekrana geliyor. Beni Bırakma oyuncuları 2020 değişmiş olsa da ilk halinin Beni Bırakma erkek oyuncuları ile kadın başroller anlatılmıştır.

a – Beni Bırakma Oyuncuları : Berkay Veli

beni-birakma-oyunculari-berkay-veli
Beni Bırakma Oyuncuları : Berkay Veli

Beni Bırakma oyuncuları arasında başrol oyuncularından biri olan Berkay Veli, dizide Emre Sayar karakterini canlandırıyor. Veli, 01 Temmuz 1993 yılında Ankara’da doğmuş ve eğitim hayatı gayet başarılı bir öğrenciydi

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünü kazanarak üniversite hayatına devam eder. Oyuncu üniversite zamanında başta TRT olmak üzere Kültür Bakanlığına bağlı gençlik korolarında bağlama çaldı. Oyunculuğa ilgisi olan Veli, Beni Bırakma dizisinden önce tiyatro oyunlarında da oynadı

İlk profesyonel deneyimi olan Beni Bırakma dizisi ile aynı zamanda TV sektörüne de adım atmış oldu. Dizide, Emre karakterine hayat veriyor. Emre, hayat dolu, uçarı kaçarı; ama aynı zamanda başarılı bir cerrah olarak izleyici karşısına çıkıyor.

Emre, annesinin de gözbebeğidir; ancak tıp öğrencisi Zeynep’e âşık olması ile olgunlaşır ve ailesine karşı ilk defa isyan eder. Bu aşk ile de geçmiş tüm sırlar ortaya çıkar.

b – Sıla Özlem Önemli

beni-birakma-oyunculari-sila-ozlem-onemli
Beni Bırakma Oyuncuları : Sıla Özlem Önemli

Beni Bırakma oyuncuları arasında olan Sıla Özlem Önemli, 14 Ağustos 1999 tarihinde Ankara’da doğar. Oyunculuğa ilgi duyan Önemli, lise eğitiminin ardından Anadolu Üniversite Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Oyunculuk ve Tiyatro bölümünü okudu.

İlk profesyonel deneyimi olan Beni Bırakma dizisine 2018 yılında başladı. Dizide Zeynep karakteri olarak izleyici karşısına çıkıyor. Güçlü, atik, kendi işini kendi yapan ve özgüvenli bir tıp öğrencisi Zeynep’e hayat verdi.

c – Emrah Karaduman

beni-birakma-oyunculari-emrah-karaduman
Beni Bırakma Oyuncuları : Emrah Karaduman

09 Kasım 1982 yılında Ankara’da doğan genç oyuncu gençliğini Ankara’da geçirmiş ardından İstanbul’da öğrenim hayatına Turizm Meslek Lisesi’nde devam etmiştir. Tiyatro ve sinemaya olan ilgisi nedeni ile Berksoy Sanat Akademisi’nde eğitim aldı ardından Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk bölümünü bitirdi.

Beni Bırakma oyuncuları arasında olan Karaduman, Star TV’de Keje dizisinde ilk başrol deneyiminin ardından Hatırla Sevgili, Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde de boy gösterdi. 2006 yılında JanJan isimli sinema filminin ardından, 2007 yılında çekimlerinin Londra’da gerçekleştiği Umut Adası filminde rol alan oyuncu 2018 yılında da Beni Bırakma dizisinde Tarık karakteri ile izleyici karşısına çıktı.

Beni Bırakma Leyla, Tarık’ın ilk aşkı olan Ayşegül’den olan kızıdır. Ayşegül’ün ölümü sonucunda Tarık bir kızının olduğunu öğrenir. Beni Bırakma Ayşegül

d – Sude Doğar

beni-birakma-oyunculari-suda
Beni Bırakma Oyuncuları : Sude Doğar

İstanbul’da 8 Kasım 1997 tarihinde dünyaya gelen Sude Doğar, Beni Bırakma oyuncuları arasında bulunur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik bölümünde okudu. Oyunculuğa olan büyük bir ilgisi nedeni ile Yetenek Evi – Sahne Sanatları Merkezi’nde eğitim aldı.

Beni Bırakma dizisi ile televizyon ile ilk tanışması gerçekleşti. Dizide Sıla karakterini oynayan oyuncu, Anadolu’dan büyük şehre gelen birinin çelişkilerini ekrana yansıttı. Beni Bırakma oyuncuları arasında en saf ve temiz kalpli bir hukuk öğrencisini canlandırıyor. Sıla, temiz ve iyimser oluşu ile Tarık’ı derinden etkiledi. İlk başlarda sadece yardım etme amacı güden Tarık, zaman içinde Sıla’ya aşık oluyor.

Kendi mutluluğundan önce başkaları düşünen biri olan Sıla, Sayar ailesini de düşünerek Tarık’tan vazgeçse de Tarık ondan vazgeçmez.

Beni Bırakma Ayşegül rolünü oynayan Özlem Boyacı’dır. Dizide Ayşegül karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Tarık’ın ilk aşkıdır ve Leyla isimli kızı vardır.

3 – Beni Bırakma Yapımı

beni-birakma-yapimi

Beni Bırakma Yapımcısı Nilgün Sağyaşar ve Ayşe Medran olup Focus Flm’e aittir.

Beni Bırakma yönetmenliği ise pek çok isim yer alır. Bu isimler; Canan Evcimen, Gürsel Ateş, Nujin Yıldız, Ayşe Işıkay Tügen, Dilşen Kaya Kavuzlu, Ayşegül Yılmaz Işıkay ve Beni Bırakma senaryosu; Nebahat Küçükazay, Melike Yılman, Necati Küçükazay, Deniz Aydenk, Zeynep Kaya, Uğur Arpacı ve Tolga Küçük gibi senaristlerin kaleminden çıkıyor.

Dram türünde olan Beni Bırakma oyuncuları her gün ATV kanalında saat 14.00’de ekrana geliyor

4 – Beni Bırakma Nerede Çekildi

beni-birakma-nerede-cekildi

Beni Bırakma çekimleri Ankara ilinde gerçekleşmiştir. Beni bırakma oyuncuları, Ankara’dan seçilen genç oyunculardır bu neden ile Ankara’nın farklı ilçelerinde pek çok çekim yapılmıştır. Çekimler ağırlıklı şekilde Çankaya ve Gölbaşı ilçelerinde geçiyor.

İlginizi Çekebilir: Kısa Abiye Modelleri

Yoruma kapalı.