Danla Biliç Nasıl Zayıfladı?

Danla Biliç Nasıl Zayıfladı Merak Ediyor musunuz?

Danla Biliç çektiği videolar ile gündeme damgasını vuran bir youtuber olarak tanınmaktadır. İlk videolarında fazla kilolarıyla dikkat çeken ünlü youtuber kilolarıyla barışık olduğunu ve mutlu olduğunu dile getiriyordu.

YouTube video

Makyaj videoları ile tanınan Danla Bilic kilo problemiyle sürekli olarak gündeme gelmeye başladı. Kilolarıyla mutlu olduğunu söylese bile birçok ünlü isim tarafından da eleştirildi. Takipçi sayısının gün geçtikçe artmasıyla birlikte çevresinden gördüğü psikolojik baskı ve eleştiriler de arttı.

Bu yorum ve eleştirilerden sıkılan Danla daha fazla dayanamadı ve büyük değişiklik için bir adım attı. Geçirdiği değişim her gün biraz daha dikkat çekmeye başladı ve Biliç’in eski halinden eser kalmadı. İşte Ünlü fenomen ile ilgili ayrıntılar, Danla Biliç diyeti ve Danla’nın zayıflama öyküsü!

Danla Biliç Kimdir?

Ünlü fenomenin gerçek adı Neslihan Damla Akdemir’dir ve 1994 yılında doğmuştur. Kütahyalı olduğu bilinen Biliç, Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümüne devam etmektedir. Çektiği makyaj videolarıyla sosyal medyada birden adı duyuldu ve takipçi kitlesi birden artmaya başladı. Sosyal medyada özellikle genç kızlar tarafından çok sevilen ve takip edilen fenomen son zamanlarda sık sık gündeme gelmektedir.

Danla Biliç Boyu Kaç Cm’dir?

danla-bilic
Danla Biliç

Ünlü fenomenin boyu 1.65 olarak bilinmektedir. Danla Bilic kilo bilgisi ise 60 kilogramdır. Ünlü fenomen sosyal medyada insanlara karşı söylediği sert sözlerle ve dobralığı ile biliniyor. Fenomen olduğu ilk zamanlar hızlı kilo alarak 90 kiloları geçtiğini söyleyen Danla, 2018’de katıldığı bir programda “Ben çarpıldım” dedi.

Ünlü fenomen, herkesle dalga geçtiğini ve sonunda kendinin o hale geldiğini söyledi. Danla Biliç eski hali ile çevresi tarafından yoğun baskılara dayanamayarak büyük değişim geçirdi ve zayıfladı. İşte Danla’nın eski hali!

Danla Biliç İnstagram Adresi Nedir? Ünlü Fenomenin Eski Hali Nasıldı?

Danla Bilic kilo ve eski hali ile çok fazla gündeme geldi. İlk fenomen olduğu zamanlar 90 kilonun üstünde olduğu bilinen Danla, sosyal medya üzerinden sürekli eleştirilere maruz kaldı.

Eleştirenlerin içinde ünlü fenomenlerin de bulunması sosyal medyada alay konusu oldu. Aldığı eleştirilere her zaman her halimle mutluyum, kendimle barışığım şeklinde cevap verdi. Bir süre sonra eleştirilerin önüne geçemeyen Danla, her halimle mutluydum ama artık çok bunaldım, çok yoruldum diye sitem etti.

Videolarındaki başarısından çok kilolarıyla gündeme gelmek ve dalga geçilmek genç fenomeni oldukça yormuştu. Sürekli olarak Twitter üzerinden takipçileri ile atışıyordu. Tüm bu eleştirilere ve dalga geçilen yorumlara artık katlanamayan Danla isyan etti ve büyük bir değişim geçirme kararı aldı. Genç fenomen “Artık sürekli bir yerlerimi saklamaktan sıkıldım” dedi.

Sosyal medya hesaplarında Danla Biliç adı ile varolan ünlü fenomen yaptığı diyetlerde takipçileri tarafından merak ediliyor. Peki ünlü fenomenin uyguladığı bir diyet var mı?

Danla Biliç Diyeti! Danla Bilic Alkol Tüketiyor Mu?

Ünlü fenomen, aldığı radikal kararın üzerine harekete geçti ve büyük değişim geçirdi. Geçirdiği büyük değişimin ilk adımını sosyal medya üzerinden takipçilerine duyurdu.

Genç fenomen, paylaştığı postta ameliyat olduğunu duyurdu. Ünlü fenomen geçirdiği operasyonu sosyal medyadan saklamıştı fakat hastane çalışanlarından birinin magazine duyurması üzerine açıklama yapmak zorunda kaldı. İlk zamanlar saklamasının sebebini ise küçük takipçilerine kötü örnek olmamak ve bu olayı normalleştirmemek istememesine bağladı.

Sizin gördüğünüz Danla, hiçbir şeyi takmıyormuş gibi yaptı ama Damla hanıma söz geçiremedik diye espri yaparak ameliyat olduğunu tüm takipçilerine duyurdu.

Ameliyat olmasının ardından 2018 yılında katıldığı bir programda 25 kilo verdiğini söyleyen genç fenomen artık daha mutlu olduğunu ve hafiflediğini belirtti. Danla Bilic kilo verdikten sonra da sosyal medyadan yediği linçler bitmedi. İlk zamanlar Danla Bilic kilo alımının onu mutlu ettiğini söyleyesede ünlü fenomene, mutluydun öz güven patlaması yaşıyordun o zaman neden ameliyat oldun diye eleştiriler yağdı.

Sosyal medya fenomeni diyet yapmadan geçirdiği operasyon ile büyük değişim geçirse de artık yediklerine ve beslenmesine çok dikkat ettiğini söyledi. Artık mide ameliyatı mı oldun laflarından çok sıkılan Danla, sosyal medyadan her eleştirene de lafını esirgemeden sert sözlerle karşılık veriyor.

Danla Bilic kilo problemi ile birlikte alkol tüketip tüketmediği ile de sıklıkla soru yağmuruna tutuluyot. Alkol tükettiğini her fırsatta dile getiren fenomen bazen alkol dozunu fazla kaçırdığını samimi bir şekilde itiraf ettiği de görülmektedir.

Danla Bilic Sevgilisi Kimdir?

danla-bilic

Ünlü fenomen özel hayatı ile zaman zaman gündemde olabiliyor. Takipçileri tarafından sevgilisinin kim olduğu hep merak ediliyor. Aşk hayatını takipçi kitlesinden gizlemeyen Danla, şu aralar adı oyuncu Kubilay Aka ile birlikte anılmakta.

Danla Bilic Yusuf Engin İle Ne Zaman Ayrıldı?

Danla ile Yusuf Engin geçtiğimiz aylarda bir dargın bir barışık olan ilişkilerini sonlandırdığını duyurmuştu. Bunun üzerine çokta bir açıklamaya yapmayan Biliç yakın zamanda adı oyuncu Kubilay Aka ile anılmaya başladı.

Danla Bilic YouTube İçeriklerine Devam Ediyor Mu?

Youtuber Danla, içeriklerine zaman zaman ara versede video çekmeye devam edeceğini takipçilerine bildirdi. Sosyal medya fenomeni Danla, youtube kanalını takip ederek yeni videolarından haberdar olabilirsiniz.

Danla Bilic Pasta Videosu

danla-bilic

Damla, arkadaşı Ece’ye yaptığı doğum günü videosu ile dikkat çekti. Oldukça eğlenceli bir şekilde hazırladığı video birçok kullanıcı tarafından izlendi ve sevildi. Akıllara yakın arkadaşı Cemal Canseven ile Ece’ nin kendisine hazırladığı doğum günü pastası geldi.

Yoruma kapalı.