Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinin Sevilen Oyuncusu Demet Özdemir Diyeti ile 1 Haftada 4 Kilo Verin

0 513

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu güzel fiziği ile dikkatleri üzerine çeken oyuncunun sırrı Demet Özdemir diyeti sizlerle. Rol için bir haftada 4 kilo veren Demet Özdemir’den önemli tavsiyeler! Ekranları kasıp kavuran yaz dizisi Doğduğun Ev Kaderindir oyuncuları ile son zamanların en çok konuşulanlarından oldu.

Doğduğun Ev Kaderindir
Doğduğun Ev Kaderindir

Bunların en başında fiziği ile dikkatleri üzerinde toplayan Demet Özdemir oldu. Rolleri için sık sık kilo verme telaşına giren Özdemir verdiği 4 kilonun sırlarını sevenleriyle paylaştı. Kısa sürede fazla kilo vermek isteyenlerin aradığı ve çok rahat uygulayabileceği eğlenceli bir diyet sizlerle. İşte ayrıntılar!

Demet Özdemir Diyeti ile 1 Haftada 4 Kilo Verdi!

Güzel oyuncu DemetÖzdemir, Uraz Kaygılaroğlu ile rol arkadaşlığı yaptığı Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminde dansçı rolüne büründü. Dansçı Aysel karakterine hayat veren Özdemir bu rol için zayıflaması gerektiği için kısa süreli bir diyete başladı. Uyguladığı diyet ve spor programı ile 1 haftada inanılmaz şekilde değişme uğrayan genç oyuncu sırlarını meraklıları için paylaştı. 1 haftada 4 kilo veren Demet Özdemir diyeti ile ideal kilosuna kavuşan ünlü oyuncu zorlanmadığını aksine çok keyifli geçtiğini belirtti.

Demet Özdemir Kaç Kilo?

Doğduğun Ev Kaderindir
Doğduğun Ev Kaderindir

Magazin haberleri arasında güzel fiziği ile dikkat çeken oyuncunun hakkında en çok merak edilenlerden biri de kilosudur. Demet Özdemir kaç kilo diye araştıran sevenleri için56 kilo olduğunu söyleyebiliriz. Fakat son girdiği diyet ile 4 kilo verdiğini söyleyen Özdemir şu an 52 kilo civarında. Güzel fiziği, dikkat çekici yüzü ile yıldızı yeni yeni parlayan oyuncunun zayıf kalmaya özen gösterdiği anlaşılıyor. Demet Özdemir diyeti ile sizde ideal kilonuza çok rahat ulaşabilirsiniz.

Demet Özdemir’den Kilo Vermek İsteyenlere Tavsiye

Demet Özdemir diyeti
Demet Özdemir diyeti

Doğduğun Ev Kaderindir başrol oyuncusu Demet Özdemir güzel fiziğinin ardına gizlenen sırrını açıladı. Zayıflamak isteyenlere tavsiyelerde bulunan Özdemir, katıldığı bir tv programında düzenli spor yaptığını belirtti. Özellikle dans sporlarını öneren Özdemir en çok zayıflatan spor Oryantal hemen başlamalısınız tavsiyesinde bulundu. 1 ayda 5 kilo verdirme garantisi olduğunu söyleyen Özdemir dans etmeden önce çok kilolu olduğu itirafında bulundu.

Demet Özdemir Diyeti

Demet Özdemir diyeti
Demet Özdemir diyeti

Güzel fiziği ile dikkatleri çeken Demet Özdemir önceden çok kilolu olduğunu hatta 13 yaşındayken 65 kilolarda olduğunu itiraf etti. Ardından dans sporlarına başlayan Özdemir zayıflamak isteyenlerle diyet programını paylaştı. İşte Demet Özdemir diyeti!

Demet Özdemir diyeti
Demet Özdemir diyeti

Demet Özdemir fit görünümünü en çok düzenli spor yapmaya borçlu. Düzenli dans sporları ile ilgilenen ünlü oyuncu en çok Oryantal dansı ile kilo verdi. Ortanyal dansın vücuda şekil verdiğini, koordinasyonu arttırdığını belirten güzel oyuncu bunun yanında sağlık beslenerek hedefine ulaştı. Sabah kahvaltısına çok önem veren Özdemir, ayrıca detoks suları, hareketli yaşam ve dans sporlarıyla 1 ay gibi kısa bir sürede 4 kilo verdi.

Demet Özdemir’in Fit Görünümün Sırrı 1 Ayda 5 Kilo Verdiren Oryantal Dansın Faydaları

Demet Özdemir diyeti
Demet Özdemir diyeti

Demet Özdemir diyeti içinde bulunan ve diyete büyük katkı sağlayan oryantal dansın vücuda ve sağlıklı yaşama birçok katkısı bulunmaktadır. Dans sporları kadınların genelde eğlenerek zayıflama yöntemlerinden biri olarak bilinir ve bunlardan biri de oryantal danstır. Oryantal dansın faydaları;

  • Vücuda düzgün bir şekil verir ve göbek çevresindeki yağları eritmeye yardımcı olur.
  • Vücut el ve bacak koordinasyonunu arttırır.
  • Stresi azaltır ve ruhunuzu dizginler.
  • Enerji atmanıza yardımcı olur ve gergin ruh halinizi alır götürür.
  • Öz saygınızı arttırır içinizdeki hisleri aktarmanıza yardımcı olur.
  • Ritmik hareketleri sayesinde yağ yakımını hızlandırır ve kilo vermenize katkı sağlar.
Demet Özdemir diyeti
Demet Özdemir diyeti

Dans sporları içinde en etkilisi olan oryantali beslenme şekliniz ile desteklediğinizde harika bir kilo verme yöntemine dönüşmektedir. Sizler de Demet Özdemir gibi fit bir görünüme kavuşmak istiyorsanız bu diyet tam size göre!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.