En Güzel Kadınlar Olarak Bilinen Rus Kadınlar Nasıl Zayıflıyor?

En Güzel Kadınlar Hangi Ülkede?

En güzel kadınlar denildiği zaman çoğu kişinin aklına Ruslar gelmektedir. Hem ciltleri ile hem de fizikleri ile gören herkesi kendilerine hayran bırakmaktadırlar. Haliyle bu kadar güzel olmanın sırrı da birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Biz de sizler için dünyanın en güzel kadınları olan Ruslar nasıl formda kalıyor sorusunun cevabını hazırladık.

YouTube video

Çok eskiden Rusya’da zayıf birisi ile karşılaşıldığı zaman direkt olarak onun sağlıksız olduğu düşünülmekteydi. Hatta evlenmeden önce zayıf olan kişiler kilo almak için çaba sarf ediyorlardı. Buna karşın zayıf kalmak için de Rusların çok eskiden beri kullandıkları yöntemler bulunmaktadır. Bu sayede en iyi güzellik dünyası içinde yer almayı başarmışlardır.

Dünyanın En Güzel Kadınları Listesi ve Uyguladıkları Zayıflama Yöntemleri!

En Güzel Kadınlar
En Güzel Kadınlar

Dünyanın en güzel kadınları hangi ülkede? Eşsiz güzelliğe sahip kadınlar ABD merkezli internet sitesi altın oran verilerine göre; Rusya, Norveç, İsveç, Brezilya, İzlanda, ABD, İtalya, Fransa, Kanada ve Türkiye’de yer almaktadır.  Bu kadınlar güzelliklerini uygulamış oldukları sağlıklı ve etkili zayıflama yöntemlerine borçludurlar.

Tarihte dünyanın en güzel kadını olarak bilenen, üst güzellik sembolü Audrey Hepburn’dur. Ayrıca haber, ekonomi, spor dergisine göre dünyanın en güzel kadını ilk 10 listesi içerisinde en başta yer almaktadır. Devamıda ise; Sarah Murdoch, Miranda Kerr, Heidi Klum, Kathe Bilanchett, Christy Turlington, Natalia Vodianove, Ziyi Zhang, Sophia Loren ve Daria Werbowy gibi şarkıcı ve oyuncular vardır.

Özellikle dünyanın en güzel 100 kadını arasında çok sayıda Rus ismi yer alır. Belirlenen bu 100 kişi yaşamları boyunca sağlıklı beslenmeye önem vermişlerdir, Bu noktada daha sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar, Rusların uyguladığı zayıflama yöntemlerini merak etmektedir. İşte en popüler olan zayıflama teknikleri!

1 – Köy Diyeti

Köyde yaşayan insanlar, gün içerisinde çok fazla çalışmak zorunda oldukları ve çok fazla da yemek yeme imkanı bulamadıkları için genellikle zayıflardı. Bu insanlar özellikle bahar aylarında vakitlerinin birçoğunu tarlalarda ve bahçelerde geçirmekteydi. Havada sıcak olduğu için yanlarına aldıkları yiyeceklerin birçoğu sıcaktan bozuluyordu. Bu nedenle tarlaya giderken ekmek ve ekşi sütten başka bir şey götürmüyorlardı.

Acıktıkları zaman genelde orman ya da tarlada yetişen lahana, turp, mantar gibi besinler ile öğünleri geçiştiriyorlardı. Böylelikle gün içerisinde genelde düşük kalorili besinler tüketmiş oluyorlardı. Köylüler genelde tatlı ve şekerli gıdalar tüketmiyorlardı. Çünkü şeker o dönemde onların bütçesini aşacak derecede pahalıydı. Bu nedenle bilinçli olarak yapmasalar da tüm kadınlar sağlıklı bir şekilde besleniyorlardı.

Daha sonraki dönemlerde insanlar zayıflamak amacı ile Rus köylülerin beslenme düzenini örnek almaya başladılar. Onların yeme düzenlerine benzer bir düzen oluşturarak istedikleri forma kavuşmuş oldular. Siz de bu köy diyetine benzer bir program uygulayarak fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

2 – En Güzel Kadınlar Olan Rusların Vazgeçilmezi; Buhar Banyosu

Rusya’da birçok hastalığın tedavisi için ya da zayıflamak amacı ile buhar banyosu sık sık tercih edilmektedir. Hatta devrim öncesi Rusya’da cumartesi günleri banyo günü olarak bile belirlenmişti. Buhar ve suyun aynı zamanda insanı kötü düşüncelerden ve günahlardan arındırdığı da düşünülmekteydi.

Günümüzde de buhar banyosu fazla kilolardan kurtulmak için özellikle en güzel kadınlar tarafından sık sık kullanılmaktadır. Çünkü buhar banyosunun metabolizmayı hızlandırıcı etki bulunmaktadır. Birçok kişi sağlıklı bir şekilde kilo vermek amacı ile bu yöntemi kullanmaktadır. Özellikle en güzel kadınlar olarak nitelendirdiğimiz Ruslar sık sık bu yönteme başvurmaktadır.

3 – Bitkisel Çaylar

Rusların, en güzel kadınlar unvanını kazanmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi de bitkisel çay tüketmeye özen göstermeleridir. Çayları düzenli olarak tükettiğiniz takdirde hem metabolizmanızın olduğundan daha hızlı çalışmasına sebep olacak hem de sağlınız açısından çok faydalı olacaktır. Siz de zayıflamak amacı ile bu çay ya da bitkisel çayları beslenme programlarınıza dahil edebilirsiniz.

4 – Ortodoks Oruçları

En güzel kadınlar arasında yer alan Rus kadınları formda kalmak amacı ile birçok programı uygulamaktadır. Bunlardan bir tanesi de Ortodoks oruçlarıdır. Bu oruçların genel olarak kilo almayı önleyici etkisi mevcuttur. Ortodoks kiliselerinde çarşamba ve cuma günleri oruç günü olarak geçmekteydi. Özellikle bu günlerde süt ve süt ürünler ve yumurta tüketilmemeye çok özen gösterilmekteydi. Bunun yanı sıra çok az miktarda besin tüketmeye dikkat ediliyordu. Rusya’da bu oruçlar uygulanarak fazla kilolardan kurtulmak amaçlanmaktadır. Ortodoks oruçları hakkında çıkan haberler ve yorumlar dünya genelinde büyük ses getirmektedir.

Türkiye’deki En Güzel Kadınlar Hangi Yöntemlerle Zayıflıyor!

En Güzel Kadınlar

Ülkemizde bulunan en güzel kadınlar farklı yöntemlerle zayıflamaktadır. Yaptıkları diyetlerle öne çıkan Türkiye’nin en güzel kadınları aralıklı oruç diyet modelini daha çok tercih etmektedir. Ayrıca yürüyüş ve egzersiz yapmak, bol su içmek ve kalori hesabı yapmak gibi yöntemlerde oldukça popülerdir. Peki, dünyanın en güzel kadınları Türkiye kaçıncı sırada? dünya genelinde Türk kadınları güzelliğiyle büyülemektedir. En güzel kadınlar listesinde ise, 10. sırada yer almaktadırlar. 2022 yılı listesi içerişinde Türk oyuncu Hande Erçel ve birçok Türk vardır.

 

 

Yoruma kapalı.