Estetikli Ünlüler 2021 Listesi ve Estetiksiz Duru Güzellikleri Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Estetikli Ünlüler 2021 Listesi ve Estetiksiz Duru Güzellikleri Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Ülkemiz ve dünya genelinde estetikli ünlüler listesi oldukça geniştir. Kişiler memnun olmadığı herhangi bir alanda değişikliğe gidebilmektedir. Özellikle ekran karşısında olan bireylerin estetik yoluna başvurduğu görülür. Estetik ile oldukça değişen güzelleşen, yakışıklı olan insan sayısı fazladır. Ancak tam tersi estetik faciası bireylerle de sık sık karşılaşılır!

YouTube video

Estetikli Ünlüler Yabancı ve Türkler

Estetikli ünlüler öncesi ve sonrası büyük bir değişime maruz kalabilir. Genelde ufak çaplı alanlarda değişim de söz konusu olabilir. Örneğin burun üzerinde yapılacak ufak bir operasyon dahi değişimi ciddi anlamda etkiler. Ancak liste içerisinde göreceğiniz ünlüler de birçok noktada estetik operasyonu gerçekleştirildiğini göreceksiniz. Kimi isimler sizi fazlaca şaşırtabilir!

1- Fahriye Evcen

İlk olarak estetikli ünlüler listesinde Fahriye Evcen yer alır. Güzelliği ile dillere destan olan Evcen, uzun zamandır ekranlarda yer almamaktadır. Anne olmasından sonra vaktinin büyük bir kısmını oğlu Karan ile geçiren güzel anne yakın zamanda ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

estetikli-unluler-2021-listesi
Estetikli Ünlüler

Fahriye Evcen’i en çok Yaprak Dökümü dizisi ile tanıyan kişi sayısı arttı. Oyuncunun bu dizi içerisindeki görünümü ile günümüz arasında büyük bir fark bulunuyor. Burun ameliyatı, kaşta oynama, elmacık kemikleri- yanak operasyonları yaptırdığı görülüyor. Eski halinden pek de bir eser kalmamış gibi duruyor.

2- Emina Jahovic

Mustafa Sandal ile olan evliliği neticesinde tanınan Emina Jahovic, günümüzde estetikli ünlüler arasında yer almasıyla adından bahsettiriyor. Güzelliği ile bilinen model, ayrılık sonrası şarkı çıkararak tüm dikkatleri üzerine çekti. Bu dikkat sonrası kendisi hakkında araştırma yapan bireyler estetiksiz hallerini ortaya çıkarması ile takipçilerini oldukça şaşırttı.

estetikli-unluler-2021-listesi

Güzelliği doğal olarak bulunan Emina, pek de öyle doğal bir güzel değil. Özellikle burun estetiği ilk göze çarpan unsurlar arasında yer alıyor. İki fotoğraf arasındaki farka bakılınca göz yapısından da farklılık olduğu tahmin ediliyor. Çene estetiği de yaptırdığı düşünülen operasyonlardan birisidir.

3- Tuvana Türkay

Güzel gözleri ve alımlı fiziğiyle dikkat çeken oyuncu Tuvana Türkay da estetikli ünlüler listesinde bulunuyor. Yüz ve fizik güzelliğinin yanı sıra sesinin de etkileyici olmasıyla bir anda televizyon ve sinemalarda kendisine yer buldu. Kısa sürede ünlenen oyuncunun sonrasında estetiksiz fotoğrafları internette dolanmaya başladı.

estetikli-unluler-2021-listesi

İlk ortaya çıktığı zamanlarda çoğu kişi iki fotoğraftaki bireyin aynı olduğunu kabul dahi edemedi. Çünkü göz renkleri bile farklıydı! Daha sonra Tuvana Türkay tarafından yapılan şok edici açıklama ile anlaşıldı ki oyuncunun gözleri lens, burun ve çevresinde de ameliyat söz konusuydu.

4- Estetikli Ünlüler| Kim Kardashian

estetikli-unluler-2021-listesi

Dünyaca ünlü model Kim Kardashian elbette estetikli ünlüler içerisinde yer alıyor. Kendisi bu derece ünlü olmadan önce de aslında duru bir güzelliğe sahipti. Ancak camia içerisine girdikten sonra o da estetik furyasına katıldı. Önce burnunda değişiklik yapan Kardashian, sonrasında botokslarla toparlama işlemleri yaptırdığını belirtti. Hatta ‘estetik ameliyatlara karşı değilim’ açıklamalarında bulundu.

Estetikli Ünlüler Arasında Yer Almayanlar: İşte Estetiksiz Ünlüler!

Her ne kadar estetik tercih edilen bir durum olsa da estetiksiz ünlüler listesi de mevcuttur. Ancak tahmin edildiği üzere estetik bulundurmayan kişilerin sayısı oldukça azdır. Bu yüzden liste diğerine nazaran daha kısa sürecektir. Hiç estetik yaptırmayan Türk ünlüler arasında ilk akıllara Beren Saat gelmektedir. Kendisi ekranda bulunduğu ilk andan itibaren duru güzelliği ile yer almaya devam etmektedir.

estetikli-unluler-2021-listesi

Berrak Tüzünataç estetikli ünlüler listesinde yer almayarak dikkat çeken bir diğer isimdir. Estetik olmayan ünlüler arasında yer alması duru güzelliğine dayanıyor. Yeşil gözleri ve kemikli yüz hattı kendisinin bu yönde bir operasyon geçirmesine resmen gerek bırakmıyor. Mükemmel hatları ile oyunculuğu birleştiğinde ortaya seyrine doyulmayan eserler çıkıyor.

estetikli-unluler-2021-listesi

Estetiksiz ünlüler Türk oyuncuları arasında Tuba Büyüküstün’den bahsedilmezse olmaz! Yakın zamanda Sefirin Kızı ile ekranlara geri dönen güzel oyuncu bıçak altına yatmayanlar arasında yer alıyor. En ufak bir değişiklik yaptırmadan geçmişten günümüze ekranda yer almaya devam ediyor. Yeri geldiği zamanlarda saçında yaptığı değişikliklerle cesur hareketlerde bulunuyor.

estetikli-unluler-2021-listesi

Estetikli Erkek Ünlüler

Estetikli ünlüler denildiğinde her ne kadar akıllara ilk olarak kadınlar gelse de estetikli erkek ünlüler de giderek artmaktadır. Estetik sadece kadınlara özgü değildir. İsteyen her birey tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Estetikli ünlüler Türk listesi içeriside erkekleri de sıklıkla görmek mümkündür. Kerimcan Durmaz bu yönüyle en çok konuşulan isimlerden sadece birisidir.

estetikli-unluler-2021-listesi

Eski Fenerbahçe futbolcusu Alper Potuk yaptırdığı estetik operasyonu ile adından bahsettiren erkek ünlüler arasındadır. Sadece burun ameliyatı yaptırması ve yaş aldıkça yüz hatlarının oturması ile neredeyse bambaşka bir hale bürünmüştür. Farklar görüldükçe doğru ellerde operasyon gerçekleştirmenin insana katacağı değişiklik daha çok göz önüne sürülüyor. Estetik yaptırarak başka birine dönüşen isimler arasında Alper Potuk göze çarpmaya devam ediyor.

estetikli-unluler-2021-listesi

Estetik Faciası Ünlüler| Estetikle Çirkinleşen Ünlüler

Her birey estetikli ünlüler listesinde oluşan güzelliği ile anılmaz. Kimi kişiler yanlış uzmanlar gözetiminde operasyon gerçekleştirdiğinde istemediği sonuçları elde eder. Sürekli estetik yaptırmakta aynı şekilde bu durumu doğurabilmektedir. Estetik faciası ünlüler listesi aslında oldukça geniştir. Sizin için bu konuda estetik yaptıran ünlüler arasından birkaç isimden bahsedeceğiz.

estetikli-unluler-2021-listesi

Estetikle çirklinleşen ünlüler olarak anılsa da biz onlara kötü operasyon kurbanı ünlüler olarak adlandırmayı daha doğru buluyoruz. Michael Jackson bu liste içerisinde gösterilen dünya starlarından birisidir. Geçmiş fotoğraflarına bakıldığında estetiksiz hali ile  kendisi farklı biriyken ilerleyen hastalıkları ve giderek zayıflaması estetik konusunda facia olarak yorumlanmasına sebep oluyor. Estetik ile farklı bir yüz hattına sahip oldu.

estetikli-unluler-2021-listesi

Sylvester Stallones dünyaca bilinen estetikli ünlüler listesinde yer alan oyuncudur. Kendisini vurmalı kırmalı aksiyon filmlerinden yakınen tanıyoruz. Geçmişte yer alan gençlik fotoğrafları ile günümüz arasında büyük fark bulunuyor. Elbette ki yaşlılık da bir etken olarak yer alıyor. Ancak yaptırdığı operasyonlar da gözden kaçacak gibi durmuyor!

Ünlülerin yaptığı her hareket neredeyse toplum içerisinde bir şekilde yankı buluyor. Modaya yön veriyor ya da kendileri de modadan bizzat etkileniyor. 2020 Yılına Damga Vuran Ünlülerin Saç Modelleri yazımıza bakarak kendilerinden saçlarıyla söz ettiren ünlülere ulaşabilirsiniz!

Yoruma kapalı.