1 Yaş Doğum Günü Magnet ile Doğum Gününü Ölümsüzleştirin!

1 Yaş Doğum Günü Magnet ile Doğum Gününü Ölümsüzleştirin!

Çocuğunuzun ya da sevdiğiniz bir bebeğin 1 yaş doğum günü magnet arayışında mısınız? Doğum günleri her yaşta birey için önem taşımaktadır. Özellikle anne ve babalar tarafından yapılan bu doğum günlerinde hatıra olması adına kimi ürünler satın alınır. 1 yaş doğum günü foto magnet yaptırarak mutlu gününüzde yanınızda olan sevdiklerinize de siz bir hediye verebilirsiniz.

YouTube video

1 Yaş Magnet Modelleri ile Anlarınızı Ölümsüzleştirin!

Magnetler, doğum günlerinde tercih edilen dolapların üzerini süsleyen araçlar olmaktadır. Özellikle çocukların özel günlerinde tercih edilir. Anne ve babalar doğum günleri, Kuran okutmaları, sünnet düğünleri ve hatta isteme günlerinde gelen misafirlere hediye olarak verilir. Farklı sitelerden dilediğiniz gün için oluşturabilirsiniz.

1- 1 Yaş Ahşap Magnet Modelleri

1 yaş doğum günü magnet modelleri içerisinde görüntüsüyle etkileyici olan ahşap modelleri tercih edilebilir. 1 yaş ahşap magnet modelleri çocuğunuza ait bir fotoğraf ile güzelce ortaya koyulur. Tek çocuğunuzun fotoğrafı olabileceği gibi aynı zamanda aile fotoğrafı da tercih edilebilir.

1-yas-dogum-gunu-magnet
1 Yaş Doğum Günü Magnet

Doğum gününü andıracak bir fotoğrafın yanı sıra kullanılan ahşap özelliği ile farklı bir görünüm kazanılmaktadır. Kişilerin dolaplarında ahşap malzemesi sayesinde ayırt edici bir ürüne sahip olabilirsiniz. Üstelik her ne kadar magnet olsa da farklı noktalarda dekoratif malzeme olarak kullanabilmeniz de mümkün olmaktadır. Çok kullanışlı bir ürün olarak kullanılabilir.

2- 1 Yaş Hediyelik Magnet Açacak

1-yas-dogum-gunu-magnet

Çocuğunuzun ve sizin özel gününüzde 1 yaş doğum günü magnet modelleri içerisinde açacak tercihinde bulunabilirsiniz. Şişe açacakları kişiler tarafından sıklıkla kullanılır. 1 yaş hediyelik magnet açacak ürünleri de bu yönde tercihleriniz arasında bulunabilir. Açacak modellerinin üstüne fotoğraf baskısı da yapılabilmektedir. İşlevsel bir hediye olması açısından liste içerisinde kendisine yer bulacaktır.

3- 1 Yaş Doğum Günü Magnet| Digital Magnet

1 yaş doğum günü magnet erkek kız fark etmeden yaptırılabilecek son dönem ürünleri arasında dijital versiyonları bulunur. 1 yaş doğunm günü magnet yazıları ile süsleme imkânı da kişiler de bulunur. 1 yaş magnet Hepsiburada gibi farklı siteler üzerinden alınabilmektedir. Bunun yanı sıra dijital magnetler özel magnet sitelerinde de üretilip satılır.

1-yas-dogum-gunu-magnet

Dijital magnet diğer magnetlerden daha üstün özelliklere sahiptir. Dijital olmasıyla birlikte pil ile çalışanlar bulunur. Belirli fotoğrafların değiştiği, şekillere sahip olan magnetlerdir. Fiyatları diğer magnetlere nazaran daha çok fazladır. Ancak sahip olduğu özellikler neticesinde diğerlerinden üstündür. Az sayıda magnet yapımına başvuracak bireylerin tercihleri arasında bulunabilir.

4- 1 Yaş Magnet Pleksi Modelleri

1-yas-dogum-gunu-magnet

Pleksi modeller, 1 yaş doğum günü magnet almak isteyenlerin listesi arasında yer alabilir. Pleksiler fotoğraf olmadan daha çok belirli modeller seçilerek oluşturulabilir. Örneğin at modelleri, arabalar ya da pasta şekilleri yer alır. Renk açısından değişiklikler bulunabilir. Aslında tercih skalası açısından en geniş olan kategori bu başlık altındadır. Özel mıknatıs ile oluşturulan doğum günü magnetleri kişiye özel temalı doğum günü hediyesi fırsatı yaratır.

Evde 1 Yaş Magnet Yapımı Mümkün mü?

Magnetler genelde dışarıdan hazır olarak satın alınan ürünler olmaktadır. Ancak el yeteneği olan kişiler tarafından evde 1 yaş magnet yapımı mümkün mü, nasıl yapılır gibi sorular sorulmaktadır. İnternette satışı sunulan birçok hediyeyi evde yapabilmek mümkündür. Özellikle biraz yeteneğiniz varsa ve gerekli malzemeler alacaksınız gerisi kolaylıkla gerçekleştirilir.

1-yas-dogum-gunu-magnet

1 yaş doğum günü magnet için yapmanız gereken öncelikle malzeme tedariki yapmaktır. Hangi malzemeye ihtiyacınız olduğunu bilmiyorsanız bu konuda blog yazıları okuyabilirsiniz. Videolar da izleyerek araştırmalarınızı sürdürebilirsiniz. Bizim size önerimiz hayal gücünüzün peşinden giderek kendi ihtiyaçlarınızı belirlemek olacaktır. 1 yaş temalı magnetleri tutturabilmek için özellikle mıknatıs çerçeve oluşturmayı unutmayın. Magneti isterseniz fotoğraflı isterseniz fotoğrafsız halledin.

Evde 1 Yaş Magnet Yapımı| 1 Yaş Doğum Günü Magnet Yapma Fırsatı!

Magnet yapımı öncesinde yapmanız gereken aklınızda bir model kararlaştırmaktır. Modeliniz sade mi olacak yoksa gösterişli mi? Karar kıldıktan sonra malzeme tespiti gerekir. Genellikle bu alanda boncuklar, pullar, simler tercih edilir. Kurdele en sık kullanılan malzemelerden sadece birisidir. Son dokunuşu yapmak için kullanılır. 1 yaş yani bebekler için yapılacağından ufak nazar boncuğu da kullanılabilir.

1-yas-dogum-gunu-magnet

Malzemeler alındığında 1 yaş doğum günü magnet için birleştirici bir araca ihtiyaç vardır. Bu genellikle sıcak silikon tabancası kullanılır. Malzemelere zarar vermeyen aynı zamanda çabuk yapışma, tutma sağlamaktadır. Üstelik fiyatları uygundur ve uzun süreli kullanım sağlar. Hayal ettiğiniz modele göre parçaları kesin ve üst üste getirin. Her parçayı birbirine iyice yapıştırdığınıza emin olun. Son dokunuş sonrası hazır olacaktır.

1-yas-dogum-gunu-magnet

Çocuklarınızın doğum günü, sünnetleri, okul anıları ve ona dair her şey önemlidir. Anne ve babalar kendinden çok çocukları için çabalar. Peki isimlerini seçerken hiç dikkat ettiniz mi? En Güzel Kuranda Geçen Erkek İsimleri ve Anlamları 2020 yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.

Yoruma kapalı.