Gerçek Yorumcularla En Güvenilir Fal Uygulaması: Fal Sepeti

Hayallerinizdekiler Gerçek Olacak mı?

Fal baktırmak geçmişten günümüze gelen kültürlerden biridir. Günün yorgunluğundan arınmak için yalnızca eğlencesine fal baktıranlar olduğu gibi gerçekten fal baktırmayı ciddiye alıp bakım yaptıranlar da mevcuttur. Çağımızın kolaylıklarından biri olan dijitalleşme ise kendini burada da belli etmektedir.

Fal baktırmak artık mobil uygulamalar ve web siteleri sayesinde çok daha kolay hâle geldi. Fakat bu kısımda da baktıracağınız uygulamanın güvenilir olması ve sizleri gerçek yorumcular ile buluşturabiliyor olması önemli unsurlardan biri.

Fal Sepeti, sizleri gerçek yorumcuları ile online ortamda buluşturuyor. Tam da bu noktada en güvenilir fal uygulaması olarak kendini gösteriyor. Online ortamda bakılan fallar genelde aynı içeriklere sahipken Fal Sepeti’nde alanında uzman gerçek yorumcular bulunuyor. Bu sayede de güvenilir bir uygulama sayesinde gönül rahatlığı ile falınıza baktırabilirsiniz.

On yılı aşkın süredir kullanıcılarına hizmet veren Fal Sepeti, bu ortamdaki en köklü uygulamalardan biri olduğunu da bu şekilde kanıtlıyor. Kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlayarak da her geçen gün kendini yeniliyor. Fal Sepeti’ne android app, ios app ve web sitesi olmak üzere üç farklı platform aracılığı ile ulaşmanız mümkün.

fal-sepeti-en-guvenilir-fal-uygulamasi

Fal Sepeti ’nde Hangi Hizmetler Mevcut?

Fal Sepeti, kullanıcılarına birden fazla fal türünü sunuyor. İlgi alanınıza göre sunulan fal türlerinden hangisini istiyorsanız, online olarak gerçek yorumculara baktırabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan Fal Sepeti, şık ve kullanışlı arayüzü ile de dikkat çekiyor. Fal Sepeti’nde sanal ortamda kahve falı, tarot falı, katina falı, yıldızname ve su falı bakımı yapılıyor. Bunların hepsi alanında uzman gerçek yorumcular tarafından güvenilir bir şekilde sizlere sunuluyor.

Fal bakımının yanı sıra web sitesinde bulunan blog ve mobil uygulamalardaki yenilenen arayüz sayesinde başka hizmetler de sunuluyor. Örneğin, uygulamada yer alan ve almayan birçok fal türünün açıklamaları, nasıl bakılacağı kullanıcılar ile paylaşılıyor.

Bunun yanı sıra astroloji ile ilgilenen kullanıcılar için de günlük, haftalık ve aylık burç yorumları mevcut. Kahve falı bakımında görülen birçok sembolün açıklamasını bloğunda sizlere sunan Fal Sepeti, fal türleri arasındaki farkları da kullanıcıları ile paylaşıyor. Yalnızca fal bakımı için değil birçok bilgiye sahip olup yenilikleri takip etmek için de Fal Sepeti’ni kullanabilirsiniz.

Yenilenen Üyelik Sistemi ile Fal Sepeti

Fal Sepeti, kullanıcılarına kredi sistemi ile hizmet veriyor. Yakın zamanda yeni bir güncelleme ile birlikte üyelik sistemini de yeniledi. Güncel versiyonda hazırlanan yeni ve özel bir algoritma sayesinde kullanıcılarına en uygun yorumcuyu önermeyi hedefleyen Fal Sepeti, üyelik sisteminde de kullanıcıları için faydalı girişimlerde bulundu.

Buna göre artık üyeler klasik, gezgin, fal sever ve vip üye statüsünde yer alabilecekler. Bu statüler ise üyelerin satın aldıkları kredi miktarına göre değişiklik gösteriyor. Her üyelik kategorisinin belirlenmesi son 30 gün içerisinde alınan kredi miktarına göre belirleniyor.

Bununla birlikte üyeliklerin de kendi içerisinde avantajları mevcut. Örneğin, fal sever statüsündeyken satın alınan kredilerin %15’i hediye edilirken, vip üye kategorisinde satın alınan kredilerin ise %20’si hediye ediliyor.

fal-sepeti-en-guvenilir-fal-uygulamasi

Güvenilir ve Gerçek Yorumcular

Alanında uzman yorumcuları kullanıcılar ile online ortamda buluşturarak diğer fal uygulamalarını gölgede bırakan Fal Sepeti, güncel versiyonunda yorumcularını da belirli kategorilere ayırdı. Örneğin yeni oluşumla birlikte gelen 10.000’ler kulübü, şu ana kadar 10.000 ve üzeri fal bakımı yapmış olan yorumcuları belirliyor.

Aslında bir bakıma bu da Fal Sepeti’nin ne kadar köklü bir uygulama olduğunu e aynı zamanda güvenilir yorumcuları bulundurduğunu gösteriyor. Uygulama içerisinde fal bakımınız için yorumcu seçerken göz önünde bulunduracağınız kriterlerin arasına bunu da ekleyebilir ve yorumcunuzu ona göre seçebilirsiniz. Mesela bize göre Fal Sepeti, kaliteli yorumcuları sayesinde Türkiye’de en iyi tarot falı bakan sitelerinden biri.

Ek olarak kullanıcılarına sesli, yazılı ve telefonda sesli olarak yorumları gönderen Fal Sepeti, size en uygun yorumcuyu seçmenize burada da yardımcı oluyor. Uygulamanın arayüzü kullanıma uygun bir şekilde dilediğiniz detayları filtrelendirmenize yardımcı oluyor. Elbette ki fal baktıracağınız zaman o an online olan bir yorumcuyu seçmeniz gerekiyor.

Fal baktıracağınız yorumcuyu seçerken kararsız kalmanız durumunda, yorumcuların profiline girerek sizden önce fal baktıran kişilerin o profilde paylaştıkları deneyim yorumlarını ve puanlamalarını görebilirsiniz. Bununla birlikte yorumcuların da kendilerini kısaca anlattıkları bir bölüm yer alıyor.

Aynı şekilde siz de fal baktırdıktan sonra yorum yapabilir, puan verebilirsiniz. Fal Sepeti, kullanıcılarına fal bakımından önce ve sonra 1000 karakterlik bir soru sorma hakkı tanıyor. Böylelikle üzerine yoğunlaşmak istediğiniz bir konuyu veya aklınızı kurcalayan bir soruyu yorumcunuza iletebilirsiniz.

Sosyal Medya Avantajları

Sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan Fal Sepeti, kullanıcılarını orada da yalnız bırakmıyor. Kimi zaman bilgilendirici canlı yayınlarla kimi zaman da çekilişler ile kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. Blog üzerinden sizlerle paylaştığı birçok bilgiyi aynı zamanda sosyal medya üzerinden de kullanıcılarına sunuyor.

Söz konusu olan canlı yayınlar çoğu zaman alanında uzman yorumcular tarafından yapılarak akıllardaki soru işaretlerini gideriyor. Siz de Fal Sepeti’ni sosyal medya üzerinden takip ederek tüm yeniliklerden ve avantajlardan haberdar olabilirsiniz.

Yoruma kapalı.