Hızlı Zayıflatan Ender Saraç 3 Günlük Diyet Listesi

Diyette Dikkat Edilmesi Gerekenler

Diyet Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hızlı zayıflatan Ender Saraç 3 günlük diyet listesi uygulanırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu diyetin süresidir. Bu diyet şok diyetler kategorisinde yer aldığı için mutlaka 3 gün uygulanmalı ve daha fazla sürdürülmemelidir. Diyeti tekrar uygulamak için beklenilmesi gereken süre 60 gündür. Yani 60 gün boyunca asla tekrar uygulanmamalıdır. Şok diyetlerden olan Ender Saraç’ın 3 günlük diyeti 4 ya da 5 kilo vermeyi garanti eder.

Şok Diyetin Zararları/Yararları

Şok diyetin yararı kısa sürede çok hızlı verilebilen kilodur. Zararı ise diyet sırasında vücudun aşırı bitkin hissetmesidir. Bunun nedeni günlük alınması gereken kalori miktarının yarısından da düşük olan diyetteki 700 kalorilik beslenmedir. Harcanan kalori değişmediğinden vücut depoladığı yağları parçalayarak kaloriye dönüştürüp kullanır. Böylece hızlı kilo verilir. Diyette bol su tüketimi gerekir.

Ender Saraç’ın 3 Günlük Diyet Listesi

Kahvaltıdan önce: İki su bardağı ılık su. Kahvaltı hazırlanmadan su içildiğinde metabolizmaya aktif moda geçmesi sinyali erken gönderilir. Uyku sırasında vücut pasif moddadır ve daha az kalori yakar. Vücuda alınan ilk besinle aktif moda geçer. Kahvaltı hazırlanana kadar geçen süreyi aktif geçirmek için sabah kalkar kalkmaz ılık su ile güne başlanır. Kahvaltı: 1 bardak şekersiz ve tatlandırıcısız çay, 1 dilim kepekli ekmek, 30 gram yağsız beyaz peynir, 1 porsiyon yağsız ve sossuz salata ya da yeşillik (sadece limon ya da elma/üzüm sirkesi kullanılabilir) Ara öğün (saat 10.30-11.30 arası) : 1 orta boy yeşil elma, yarım kase kaymaksız yoğurt. Öğle Yemeği: 1 porsiyon ıspanak, tere ve lahanadan oluşmuş sebze çorbası, yarım porsiyon balık, 1 yeşil elma veya yarım greyfurt, 1 porsiyon yağsız salata (üzüm/elma sirkesi ve limon kullanılabilir) Ara öğün: Diyet kraker Akşam Yemeği: 1 kase sebze çorbası, 1 porsiyon yağsız ve sossuz salata, 5 adet şeker oranı az ve sulu bir meyve. Ara öğün: 200 gram yağsız süt veya yoğurt, yarım greyfurt.

Yoruma kapalı.