İngiliz Karbonatı İle Zayıflama

Son dönemde hemen herkesin en çok sıkıntı çekmiş olduğu temel konulardan birisi de fazla kilolarıdır. Fazla kilolardan kurtulmak adına hemen herkes elinden gelen tüm gayreti göstermekte fakat bir türlü istediği kiloya erişememektedir. Özellikle karbonat hamuru kabartma faydası sağlamanın dışında zayıflama konusunda da olumlu bir etki gösteren yönünün olduğunu da söyleyebiliriz.

Vücutta birikmiş olan fazla asitlerin dışarıya atılmasına ve yağ yakıcı özelliğinin devreye girmesine de en iyi şekilde katkı sağlamaktadır. İngiliz Karbonatı ile zayıflama suyunu hazırlayıp her gün düzenli bir şekilde tüketerek kısa süre içerisinde sizleri rahatsız eden fazla kilolardan da sorunsuz bir şekilde kurtulma şansına da sahip olabilirsiniz.

İngiliz Karbonatı Zayıflatır Mı?
Metabolizmanın daha hızlı şekilde çalışmasına yardımcı olan İngiliz Karbonatı, Diyetisyenlerin artık en çok tercih etmiş olduğu yollar arasında yer alıyor. Uzmanların hemen hepsi metabolizmanın daha hızlı çalışabilmesi adına karbonatlı suyun oldukça etkin olacağını da söylemektedir.

Karbonatlı su kürü son dönem de zayıflamak isteyenlerin yapıp uygulamış olduğu son derece güvenli yolların arasında yer almaya başlamış bulunuyor. Özellikle vücutta meydana gelen asit birikmesi kişinin kilo vermesini engelleyen baş düşmanlardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple asitin vücuttan atılmasını sağlayan karbonat ile artık doğal yöntemlerle kısa süre de hızlı bir şekilde zayıflama şansı da artık mucize olmaktan çıkıyor. Bir buçuk su kabın içerisine yaklaşık bir tatlı kaşığı kadar karbonatı ekleyerek hızlı bir şekilde karıştırmalı ve ardından tüketmeye geçmelisiniz.

Günlük en fazla karbonatlı suyun 3 litreye kadar tüketilmesi sağlık açısından uygun olacaktır. Aynı zamanda hazırladığınız karışımı mutlaka yemekten önce içmeniz gerekmektedir. Kahvaltı yapmadan 30 dakika öncesinde karbonatlı suyu tüketmeniz vücudunuz da ki asidin önlenerek metabolizmanın hızlı çalışmasını da sağlamış olacak ve kilo verebiliyorsunuz.

İngiliz Karbonatı Zararları
– Kalp yetmezliğine yol açabilir.
– Çocuklarda gelişimi engeller.
– Kemiklerin güçlenmesini engelleyerek, kemik erimesine yol açabilir.
– Mide bulantısı ve ya mide ekşimesine sebep olabilir.
– Ülser ve mide yaralarında sancı yapabilir.

İngiliz karbonatının mutlaka bir uzman kontrolünde uygulanması gerektiğini unutmayın.

Yoruma kapalı.