İsrailli Model Yael Shelbia 2020 Dünyanın En Güzel Yüzü Seçildi!

İsrailli Model Yael Shelbia 2020 Dünyanın En Güzel Yüzü Seçildi!

İsrailli model Yael Shelbia adından söz ettirmeye devam ediyor. Genç yaşında edindiği ün sahip olduğu güzelliğinden kaynaklanıyor. Sadece modellik alanında değil aynı zamanda hareketleri ile de dünya manşetlerini süslüyor. Sosyal medyada ciddi bir takipçisi olan Yael Shelbia kimdir, Yael Shelbia nerelidir? Tüm soruları yazımızda bulabilirsiniz!

YouTube video

İsrailli Model Yael Shelbia Kimdir?

Güzelliği ile özellikle ön planda olan modelin kim olduğuna dair büyük bir merak oluşmaktadır. Kendisi sosyal medya üzerinden görsel paylaşımı yapsa da kendine dair açıklamaları çok bulunmuyor. Bu yüzden kısıtlı bir bilgi bulunuyor. Ancak Yael Shelbia boy kilo gibi farklı konuları yazı içeriğinde kolayca elde edebileceksiniz.

1- Yael Shelbia Kaç Yaşındadır?

İsrailli Yael Shelbia, bahsedildiği gibi aslen İsrail doğumludur. 2 erkek ve 2 kız kardeşi olan bir evde doğup büyümüştür. Annesi iki farklı alanda yüksek lisans eğitimi almıştır. Babası ise bir fabrika içerisinde kontrol görevlisidir. Yael Shelbia da 31 Ağustos 2001 yılında hayata gelmiştir.

israilli-model-yael-shelbia-2020

Model hakkında yeterli bilgisi olmayan kişiler öncelikle yaşını duyduğunda büyük bir şok yaşamaktadır. Kendisi her ne kadar duru bir güzelliğe sahip olsa da 2001 doğumlu, 19 yaşında olması şaşırtıcı bir etkiye sahiptir. Genç yaşında dünya üzerinde bu kadar adını duyurması ise ayrı takdir edilen bir konu olmaktadır.

2- Yael Shelbia Boy Kaçtır?

israilli-model-yael-shelbia-2020

Erkek ve kadınların model olması sahip olduğu fiziğinden kaynaklanır. İsrailli model Yael Shelbia da bu konuda model olmak için oldukça uygun bir fiziğe sahiptir. Nehariya şehrinde doğup büyeyen Shelbia, 1.74 boyundadır. Bir model için en ideal boy yapısının yanı sıra kilosuyla da tartışılmasız adından söz ettirmeye devam ediyor. Güzelliği de tamamlayıcı oluyor tabi!

3- Yael Shebia Kilo Bilgisi

israilli-model-yael-shelbia-2020

Ekran yüzü olan bireylerin kilo konusunda çok dikkatli olduğunu biliyoruz. Özellikle modellerin defilelerde boy gösterirken bu konu ilk durumlar arasında yer alıyor. 1.74 boyu ile dikkat çeken Yael Shelbia kilo konusunda da merakları arttırıyor. Bilinenlere göre kendisinin kilosu sadece 55! Bir modele göre oldukça fit bir vücudu var.

4- İsrailli Model Yael Shelbia Sevgilisi Kimdir?

Güzelliği ile baş döndüren İsrailli model Yael Shelbia aynı zamanda sevgilisi ile merak konusu oluyor. Yael Shelbia sevgilisi Ofra Cohen olarak biliniyor. Yalnız alışık olunan ilişkilere nazaran ününün verdiği heyecana kendisi pek katılmıyor. Sevgilisi ile birlikte davetlerde görünen güzel model, bunun dışında magazinde sevgilisi ile anılmayı pek istemiyor gibi duruyor.

YouTube video

Yael Shelbia Messi İkilisi Magazinlerden Düşmedi!

israilli-model-yael-shelbia-2020

Ünlü modelin bilinirliği ve konuşulması en çok Messi ile olan fotoğrafıyla patladı! Messi ile birlikte ünlü bir markanın reklam yüzü olan Shelbia, lansman katılımında poz verdi. Messi’nin evli olması ve güzel modelin yanında nasıl poz vereceğine karar verememesi resmen dalga konusu oldu. Oldukça çekingen davranan dünyaca ünlü futbolcu sadece kendisinden değil aynı zamanda Yael Shelbia’nın da adını daha geniş kitlelere duyurmuş oldu.

Yael Shelbia Estetiksiz Hali Nasıl?

2020 yılında dünyanın en güzel yüzü olarak seçilen İsrailli model Yael Shelbia hakkında birçok araştırma yapıldı. Birinci seçilmesi ile birlikte aslında dikkatleri de üzerine çekti. Özellikle İsrailli olması Filistinliler’in sosyal medyada tepki vermesine yol açtı. Bununla da kalmayarak birçok tepkiyi aldı. Dünyanın en güzel kadını olarak seçilmesi kimileri tarafından yanlış seçim olarak yorumlansa da kendisinin tek başarısı bu değildi.

israilli-model-yael-shelbia-2020
İsrailli Model Yeal Shelbia

Estetiksiz halini merak edenlerin sayısı da çok fazladır. Ancak güzel oyuncunun bu noktada estetiksiz bir görüntüsüne denk gelmek pek mümkün değildir. Doğal güzelliğinin olmasının yanı sıra kendisinin birtakım estetik operasyonları yaptırdığı konusunda görüşlerde mevcuttur. Son zamanlarda kendisi İsrail ve Araplar arasında yakınlaşma sağlaması ile gündem olmaktadır.

israilli-model-yael-shelbia-2020

Güzellik göreceli bir unsur olsa da ülkemizde de güzelliği ile dikkat çeken birçok kadın bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Seranay Sarıkaya’dır. Serenay Sarıkaya’nın güzelliği nasıl ortaya çıkıyor hiç merak ettiniz mi? 5 Adımda Seranay Sarıkaya Güzellik Sırları yazımıza bakarak siz de bu tüyoları öğrenebilirsiniz!

Yoruma kapalı.