Linet Nasıl Zayıfladı?

Linet nasıl zayıfladı sorusu herkes tarafından merakla araştırılmış ancak diyetle ilgili somut bir cevap bulunamamıştır. İsrail asıllı ünlü şarkıcı, nasıl zayıfladığını sanat camiasından bir sır gibi saklayarak kimselere duyurmadan sessiz sedasız zayıflamıştır. Güçlü sesiyle ve yorumuyla sahnelerin aranan ismi olan Linet, “diyet uyguladınız mı?” sorularına karşı ise hep sessizliğini korumuştur. Hal böyle olunca Linet’in nasıl zayıfladığına dair meraklar da her geçen gün artarak kendini göstermiştir.

kolaydiyetlistesi_linet-nasil-zayifladi

Güçlü sesiyle adından sıkça söz ettiren Linet, magazin muhabirlerinin bu yöndeki sorularına hep kaçamak cevaplar vererek zayıflama yöntemini sır gibi tutmayı başardı. Şarkıcı Linet’in adını ilk kez 1995 yılında çıkardığı albümle duymuştuk. Albümünü çıkardığı ilk yıllarda tanınan Linet, fazla kilolarından hep şikayet etmekteydi. Kilo almayı engelleyemediğini her seferinde dile geçiren güçlü yorumcu, bu durumun psikolojisini de fazlasıyla etkilediğini her seferinde belirtiyordu. Yıllar içinde bu ruh halinden sıyrılamayan başarılı sanatçı, Türkiye’deki müzik serüvenine ara verdiğini hayranlarına duyurarak memleketi İsrail’e dönme kararı almıştı.

Linet Nasıl Zayıfladı? Diyet Uyguladı Mı?

kolaydiyetlistesi_linet-nasil-zayifladi

Linet nasıl zayıfladı soruları Türkiye magazin basınını meşgul ederken, sanatçı tam da o dönemlerde tekrardan Türkiye’ye dönme kararı verdi. İsrail’e gidişinin üzerinden tam 2 sene sonra Türkiye’ye geri dönen yorumcu, görenleri tam anlamıyla şoka uğrattı. Görüntüsüyle herkesi şaşırtan şarkıcı Linet, bu halinin sırrını hiç kimseyle paylaşmadı. Her seferinde verdiği röportajlarda sadece diyet yaptım diyerek kestirip attı.

kolaydiyetlistesi_linet-nasil-zayifladi

Türkiye’ye dönmesinin ardından katıldığı bir programda kendisine yine aynı sorular yöneltilince güzel şarkıcı o zamanlar moralinin çok bozuk olduğunu, çok stresli olduğunu ve bu sebepten dolayı da sürekli bir şeyler yediğini söyledi. Bir şeyler yemekten kendini alıkoyamadığını söyleyen sanatçı, bu durumun önüne geçemediğini de söyledi. O süreçte çok sevdiği şarkıcılığı yapamamasının da kendisini resmen yıktığını ve bunun da kendini daha çok yemeye vermesine sebep olduğunu belirtti.

YouTube video

Linet nasıl zayıfladı soruları, hayranlarının merakla beklediği bir durumda şarkıcıdan beklenen açıklamalarla birlikte yavaş yavaş gelmeye başladı. Linet, stresli olduğu zamanlarda çareyi kendine bir şekerleme dükkanı açmayla buldu. Ama gelgelelim ki bu durum stresli olan güzel sanatçıya hiç de olumlu dönmedi. Elinin altında sürekli şekerlemelerin ve çikolataların olduğunu söyleyen sanatçı, dükkanında sürekli bunları tüketmekten kendini alıkoyamadığını belirtti. Çareyi ise bu dükkanı kapatarak bulan Linet, zayıflama serüvenindeki ilk hamlesini de bu şekilde yapmış oldu.

Linet Nasıl Kilo Verdi?

kolaydiyetlistesi_linet-nasil-zayifladi

Linet nasıl kilo verdi sorularının sıklıkla sorulması ve bu soruya cevap aranması üzerine, magazin dünyasında Linet’in uyguladığı herhangi bir diyet programının olup olmadığı herkes tarafından araştırılmıştır. Ancak tüm araştırmalara rağmen Linet’in uyguladığı herhangi bir program karşımıza çıkmamaktadır. Ünlü şarkıcı sadece diyet yemekleri tarzında az kalorili yiyecekler yemeye dikkat ettiğini ancak belli bir diyet programı uygulamadığını belirtti.

https://www.youtube.com/watch?v=u06mFwC6Vt0

Şekerlemeleri ve çikolataları hayatından çıkardığını vurgulayan Linet, sevenlerine de bu konuda dikkat etmeleri gerektiği konusunda uyarılarda bulundu. Yeme alışkanlığını düzenli bir hale getirmenin de altın bir kural olduğunu söyleyen sanatçı, bu yöntemin kilo vermek için en sağlıklı yol olduğunu söyledi.

Linet Mide Ameliyatı İle Zayıfladı

kolaydiyetlistesi_linet-nasil-zayifladi

Linet nasıl zayıfladı soruları kadar ünlü şarkıcının mide ameliyatı olup olmadığı da merak edilenler arasında yer almakta. Güçlü yorumcu Linet, geçtiğimiz günlerde zayıflama sırrının herhangi bir diyete bağlı olmadığını açıkladı. Herkesten bir sır gibi saklayan ve yakın çevresini de bu konuda tembihleyen güzel sanatçı, en nihayetinde sırrını sanat camiası ile paylaşmaya karar verdi.

kolaydiyetlistesi_linet-nasil-zayifladi

Gerek kendisinden ve gerekse yakın çevresinden yapılan açıklamalarda güzel sanatçının mide kelepçesi operasyonu geçirdiği anlaşıldı. Güçlü yorumcu Linet, zayıflamasının sırrının geçirdiği mide operasyonu olduğunu, katıldığı bir televizyon programında sevenleri ile paylaştı. Özel bir hastanede taktırdığı mide kelepçesi ile fazla kilolarından hızla kurtuldu.

Mide kelepçesi ameliyatı ile verdiği kilolardan kurtulan ve istediği görüntüsüne kavuşan sanatçı, bununla da yetinmedi. Tekrar kilo almaktan korktuğunu her seferinde dile getiren ünlü şarkıcı, mide kelepçesi ameliyatının yeterli olmadığını düşünerek bir de yeni bir zayıflama operasyonu keşfederek bir kez daha ameliyat masasına yattı.

Linet Nasıl Zayıfladı? Linet Midesini Aldırdı Mı?

kolaydiyetlistesi_linet-nasil-zayifladi

Şarkıcı Linet, kendisine uzatılan mikrofonlara, yeniden kilo almaktan korktuğunu belirterek, önceki yıllarda yaşadığı stresli dönemlere dönme korkusunun sürekli olarak canını sıktığını da dile getirmiştir. Linet, geçirdiği mide kelepçesi taktırma operasyonu sonucunda 52 kiloya kadar inmeyi başarmıştı. Bununla yetinmeyen güzel sanatçı, geçtiğimiz aylarda yine özel bir hastanede bıçak altına yatarak midesini tamamen aldırdı.

Midesini tamamen aldıran sevilen sanatçının midesindeki kelepçe alınarak yerine tüp mide takıldı. Tüp mide ameliyatı sonunda artık korkularının da geçtiğini belirten sanatçı, sağlık probleminin olmadığını dile getirdi. Zaten görüntüsüyle herkese bu mesajı fazlasıyla gösteren sanatçı, Linet kaç kilo şeklinde soranlara, kendisinin yalnızca 52 kilo olduğunu söylemekte.

kolaydiyetlistesi_linet-nasil-zayifladi

Müziğe ara verdiği sıralarda tüm bu aşamaların üstesinden gelen sanatçı, şimdi çok mutlu olduğunu ancak tek eksiğinin müzik olduğunu dile getiriyor. Her defasında ‘Bir de albüm yaparsam şu dünyada benden daha mutlusu olmaz’ diyen sanatçı, sevenlerine müjdeli haberi de vermiş oldu. Bu günlerde hem güzelliğiyle hem de güçlü sesiyle sahnenin tozunu alan, kulakların pasını silen sanatçı, görüntüsüyle de herkesi uzun yıllar mest edeceğe benziyor. Son durumda; Linet nasıl zayıfladı sorusuna verilecek en doğru cevap, şarkıcının geçirdiği mide operasyonlarıdır.

Yoruma kapalı.