Moda’da Kahvaltı Yapacak Yer Arayanlara 15 Öneri

Popüler Moda’da Kahvaltı Mekanları

Moda’da kahvaltı denildiğinde İstanbul’un en gözde mekanları öne çıkmaktadır. Kadıköy’ün birbirinden renkli ve güzel kafeleriyle hem gönlünüz hem de karnınız doyacak!

Kadıköy kahvaltı mekanları, son zamanlarda popüler bir konuma gelmiştir. Bu sayede en sevilen öğün olan kahvaltının nabzı, Moda Caddesi üzerinde bulunan kafelerde atmaya başlamıştır. İşte birbirinden renkli kahvaltıları, farklı sunumları ve şahsına münhasır özellikleri ile Kadıköy Moda kahvaltı yerleri!

Serpme Kahvaltı Keyfi Zapata Moda’da

modada-kahvalti

Zapata Bakery yeni nesil kahvaltı denildiğinde ilk akla gelen Moda’da kahvaltı mekanlarından bir tanesidir. Klasik serpme kahvaltısı ve farklı sunumları ile gözde mekanlar arasında yer almayı başarmıştır Zapata, Cafer ağa mahallesi içerisinde bulunur.

Moda’da kahvaltı için kurutulmuş domates, jambon ve sucuk gibi ürünlerin  yanında muhammara ve parmesanlı pişi gibi farklı tatları sunar. Kahvaltı için Zapata fırın, daha lezzetli sunumlar yapabilmek adına her zaman taze ekşi mayalı ekmek bulundurur.

Küff Cafe Yeldeğirmeni Kahvaltı

Samimi havasıyla Moda’da kahvaltı edilecek yerler arasında bulunan küff kafe, Yeldeğirmeni’nde ziyaret edilecek yerlerden bir tanesidir. Fiyat performans açısından en iyi kahvaltı menülerine sahiptir.

Sahanda yumurta, peynir, zeytin çeşitleri, tahin pekmez, pişi, patates kızartması veya salatası, bal kaymak gibi birçok seçeneğin olduğu kahvaltılara ulaşma imkânı elde edilebilir. Moda’da kahvaltı mekanları ile çeşitli konseptleri bulunan menülerle, farklı tatlar deneyimlenebilir.

Brekkie Moda

İstanbul’da kahvaltı için farklı bir tat denemek isteyenler, Brekkie Moda restorandı tercih edilebilirler. Moda’da kahvaltı denildiğinde, kruvasanlar ile ün yapmış bu mekan ilk akla gelenler arasındadır. Kruvasanın başrolde olduğu çeşitli kahvaltı seçenekleri müşterileri büyülemektedir.

Munchıes Crepes Pancakes

Moda’da kahvaltı mekanları arasında yer alan Munchıes, kahvaltıda pankek sevenler için çeşitli sunumlarıyla öne çıkan mekanlardandır. Pankeklerin yanında servis ettiği püreler ve reçellerle, müşterilere lezzetli bir menü imkânı sunar. Sade ve klasik kahvaltı severler için gidilebilecek Moda’da kahvaltı mekanlarından bir tanesidir. Zeytin, peynir ve domates gibi alternatiflerde istenebilir.

Bıg Chef’s Moda Teras

modada-kahvalti
Modada Kahvaltı

Bir restoran zinciri olan Big Chef’s, Türkiye dahil dünyanın çeşitli bölgelerinde 50 şubeye sahiptir. Farklı zevkleri olan müşterileri ön planda tutarak, onlara birbirinden değişik ve güzel kahvaltı seçenekleri sunar. Kadıköy Moda caddesi üzerinde yer alan Moda’da kahvaltı mekanlarından farklı olarak renkli bir dekorasyona sahiptir.

Geniş iç mekânı, çiçekli bahçesi ve iskele manzarası ile modada sahil kahvaltı mekânları arasında ilk sırayı alır. Müşteriler açlık durumlarına göre menüyü azaltma veya çoğaltma imkânı elde edebilir. Bazlama tost, ev kahvaltısı veya iki kişilik serpme kahvaltı seçenekleri ile keyifli bir kahvaltı keyfi yaşanabilir.

Pechko  Moda

Moda’da kahvaltı mekanları arasında küçük ve sevimli bir yer olan Pechko, sabah 8 akşam 7 arası kahvaltı imkânı sunar. Birbirinden lezzetli menemen çeşitleri ile ön plana çıkar. Pişi, muhlama alanında aranan adreslerden bir tanesidir. Serpme kahvaltı seçeneği de sunarak, müşterilerin istekleri doğrultusunda çeşitli menüler hazırlamaktadır.

Naan Bakeshop Moda

Ekşi ekmek sevenler için Naan Bakeshop, Moda’da kahvaltı mekanları arasında en iyi olanlardan birisidir. Hem lezzetli hem de besin değeri açısından sağlıklı ekmekleri ile her geçen gün popüler olmayı başaran mekanlar arasındadır. Lezzetli ekmeklerinin yanında çeşitli alternatiflerle hazırladığı kahvaltılarda birçok kişi tarafından vazgeçilmezdir.

Yumma Moda

İdeal bir atmosfere sahip olarak Kadıköy ruhunun hissedilmesine olanak sunan Yumma Moda, çeşitli sunumları ile dikkat çeker. Uygun fiyat seçenekleriyle yöresel serpme kahvaltı imkânı sunar.

Naga Putrika Moda

modada-kahvalti

Yöresel kahvaltı çeşitleri ile Moda’nın en popüler kahvaltı mekanları arasındadır. Müşterilerine altı farklı yörenin kahvaltıları ile beraber sınırsız çay imkânı da sağlar.

Baran Cafe Moda

Börek sevenler hele ki Boşnak böreği müptelası olanlar için Baran Cafe Moda, en ideal tercihlerden bir tanesidir. Demli çay ile birlikte ıspanaklı ve peynirli birçok çeşidi ile Boşnak börekleri kahvaltılara renk katacaktır.

Kırıntı Moda

1990’lardan beri kahvaltı alanında eşsiz bir deneyim sunan Kırıntı Moda, halen popülerliğini korur. Mantarlı dürümleri, lezzetli burgerleri ile hafta sonunda keyifli bir kahvaltı deneyimi için tercih edilebilir. 90’ların ruhunun ve ambiyansının hâkim olduğu mekanda, menemen ve omlet seçenekleri de rağbet görmektedir.

Nelipide Gurme Moda

Farklı sunumları ve lezzetli kahvaltı çeşitleri ile iyi ki dedirten mekânlardan bir tanesi Nelipide Gurme Moda, sıcak köy ekmeğiyle kahvaltı sunumları gerçekleştirir. Patates kızartması, dut reçeli, güveçte peynir ve petek balı ile lezzetli bir kahvaltı deneyimi yaşanabilir.

Çay Tarlası

Karadeniz’in ruhunu taşıyan Çay Tarlası, muhlaması ve menemenleri ile en çok tercih edilen mekânlardan bir tanesidir. Bizzat Kazım Koyuncu’nun ağabeyi tarafından işletilen mekân, kahvaltı tabağı imkânı da sunuyor.

700 Gr

İyi bir kahvaltı Kadıköy mekanlarında yapılabilir. Küçük bir hacme sahip olmasına rağmen moda sokaklarında birçok kişinin tercihleri arasında 700 Gr yer alır.  Moda’da kahvaltı yapmak isteniyorsa, ev yapımı granola, ev reçeli, bal kaymak ve fırın kahvaltı tabağı alternatifleri sunan mekânda kahvaltı deneyimi olumlu yönde artırılabilir. Mekan, Cafer Ağa Mahallesi Ruşen Ağa Sokak üzerinde bulunur.

Midpoint Fenerbahçe

modada-kahvalti

Lezzetli menüler ile Moda’da kahvaltı yapmak isteyenlerin tercihleri arasında Midpoint Fenerbahçe yer alır. Kadıköy kahvaltı mekanları deniz kenarı seçeneklerinden biri olan mekân, en popüler yerlerdendir. Marinası, iç mekânın genişliği, şık ve modern dekorasyonu ile 2022’den beri başarılı bir şekilde hizmet sunar.

Kadıköy Moda Kahvaltı – Zomato

İstanbul’un en gözde kahvaltı mekânlarının bulunduğu Moda’da kahvaltı nerede yapılır; bilgi almak, yorum ve önerileri incelemek için Zomato tercih edilebilir. Moda kahvaltı mekanları adres bilgilerine ve popüler mekanlar hakkındaki görüşlere Zomato ile ulaşılabilir.

Kadıköy Kahvaltı Ekşi Önerileri

Özellikle hafta sonu ailecek keyifli bir kahvaltı deneyimi yaşamak isteyenler, Ekşi sözlük üzerinden araştırma yapabilirler. Böylelikle Kadıköy’ün en iyi kahvaltı mekânları hakkında bilgi alma imkânı elde edebilirler. Tarafsız ve gerçek yorumların yapıldığı Ekşi sözlük aracılığıyla en güncel bilgilere ulaşmak mümkündür.

Moda’da Kahvaltı Fiyatları

modada-kahvalti

Birbirinden popüler mekânların, lezzetli kahvaltıların ve çeşitli alternatiflerin bulunduğu Kadıköy Moda’da, kahvaltı fiyatları değişiklik gösterir.  Simitten pankeke, bazlamadan çeşitli reçellere ve serpme kahvaltıların olduğu Moda’da kahvaltı yapmak oldukça keyiflidir. En az 100 TL’den başlayan kahvaltı fiyatları, 500 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Kadıköy serpme kahvaltı fiyatları, klasik kahvaltılardan daha yüksek fiyatlarda sunulur.

Moda’da Kahvaltı Çeşitleri ve Fiyatları

Modern, klasik ve yöresel kahvaltı çeşitlerinin sunulduğu restoranların yer aldığı Kadıköy Moda, günümüzde en sık ziyaret edilen caddelerden bir tanesidir. Moda’da kahvaltı denildiğinde akla birbirinden güzel mekânların lezzetli kahvaltı seçenekleri ve farklı sunumları gelir.

Karadeniz mutfağının meşhur Laz böreği, muhlaması, Boşnak börekleri, Van kahvaltı seçenekleri ve farklı yörelere ait serpme kahvaltıları çeşitleri, farklı fiyat seçenekleri ile Moda caddesinde bulunmaktadır.

 

YouTube video

 

 

Yoruma kapalı.