Ödem Söktürücü ve Yağ Yakıcı Bitkisel Kür

Hepimizin bildiği üzere fazla kilolar kişiyi hem sosyal hayat hem de sağlık açısından olumsuz etkileyen ciddi bir problemdir.

Bu Yazımızda Neler Var

Yağ Yakıcı Kür

Dengesiz beslenme, ilaç kullanımı, çeşitli hastalıklar ya da strese bağlı olarak meydana gelebilen kilo probleminden kurtulmak için ilaç ya da ameliyat gibi yöntemler bulunsa da insanların her zaman öncelikli olarak doğal yöntemlere başvurması daha farklı sorunlarla karşılaşma ihtimalini büyük ölçüde azaltacaktır. Aynı zamanda kişinin vücudunu tanıması ve günlük egzersizlerine özen göstermesi de fazla kilolardan kurtulmada dikkat edilmesi gereken konuların başında gelir. Bu detaylara dikkat etmenin yanında size vermiş olduğumuz ödem söktürücü ve yağ yakıcı bitkisel kürü de uygulayarak fazla kilolarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

 

Zayıflatıcı Kür Tarifi

Zayıflatıcı Kür Tarifi
Zayıflatıcı Kür Tarifi

İçeriğinde vitamin ve mineraller yönünden zengin besinleri barından bu kür sizin kilo vermenize yardımcı olduğu gibi hücre yenilenmesini de hızlandırarak vücudunuzda deformasyona uğramış bölgelerin de yenilenmesini sağlayacaktır. Zayıflatıcı kür için ihtiyacınız olan malzemeler bir tutam mısır püskülü, bir tutam maydanoz sapı, 3 adet defne yaprağı, 3 adet avokado yaprağı, 5 adet kiraz çöpü ve 1,5 litre su.

 

Öncelikle mısır püskülü, avokado yaprağı, maydanoz sapı, defne yaprağı ve kiraz çöpünü demlik ya da tencerenin içerisine koyun. Üzerine 1,5 litre suyu da ilave ettikten sonra kaynatın ve 5 dakika demledikten sonra posasını süzün. Elde ettiğiniz çayı 15 gün boyunca günde 3 kez bir bardak tüketin. Ödem söktürücü ve yağ yakıcı bitkisel kürü uygularken mutlaka her gün 1 saat yürüyüş ve 10-15 dakika egzersiz yapmalısınız. İsteğe bağlı olarak çayınızı hazırlarken içerisine bir miktar yeşil çay ve bir tutam rezene de ekleyebilirsiniz. Ayrıca çayınızı içmekte zorlanıyorsanız içerisine birkaç damla limon suyu ve yarım çay kaşığı bal ekleyerek daha farklı bir aroma verebilirsiniz.

BAKINIZ: 3 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

 

 

Yoruma kapalı.