The Witcher Oyuncuları Kimdir? The Witcher 2. Sezon Ne Zaman?

The Witcher Oyuncuları

Netflix’in ünlü dizisi The Witcher oyuncuları ve konu ile birçok kişinin ilgisini çekmeye devam ediyor. The Witcher Amerikan yapımı bir tür fantastik dizi olarak karşımıza çıkmaktadır. Henüz yalnızca bir sezonu yayınlanmıştır. Dizi birçok başka dizi gibi bir romandan uyarlanmıştır. Uyarlandığı kitabın ismi ise aynıdır.

YouTube video

Dizi ilk olarak 20 Aralık 2019 tarihinde yayınlanmıştır. Yayınladığı tarihten itibaren birçok kişinin beğenisini kazanmayı becermiştir. Dizinin ayrıca oyunu da bulunmaktadır ve bu oyun da çok rağbet gören oyunlar arasında yer almaktadır. Üstelik oyun diziden daha önce vizyona girmiştir. İzleyen hemen hemen herkesten tam puan almayı başaran dizinin yeni sezonunun ise 2021 yılının ilk yarısında yayınlanacağı açıklandı. Biz de sizler için bu yazımızda The Witcher oyuncuları ile alakalı ayrıntılar verdik.

The Witcher Oyuncuları Kimdir?

the-witcher-oyunculari-kimdir

Dizi ile alakalı en çok merak edilen hususlardan biri The Witcher oyuncuları kimlerdir sorusudur. The Witcher 2. sezon oyuncuları da merak edilen konular arasında yer almaktadır. Biz de sizler için dizide yer alan başrollerden bahsettik.

The Witcher Oyuncuları | Hanry Cavill

Hanry Cavill dizide Rivyeralı Geralt isimli karakteri canlandırmaktadır. Rivyeralı Geralt bazı özel yeteneklere ve güçlere sahip bir canavar avcısıdır. Kendisi toplum tarafından çok kabul görmeyen biridir. O nedenle de toplum ile beraber değil de yalnız başına yaşamayı tercih etmektedir. Sonrasında kaderinin yalnızca doğacak bir kız çocuğuna bağlı olduğuna inanır ve bu nedenle de bahsi geçen bu kız çocuğunu aramaya başlar.

1 – Freya Allan

the-witcher-oyunculari-kimdir

Ünlü oyuncu Freya Allan The Witcher isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Dizide Prenses Ciri adlı karakteri canlandırmaktadır. Prenses Ciri’nin de özel yetenekleri bulunmaktadır. Prensesin ülkesi Nilfgaard tarafından işgal altındadır. Bu nedenle Prenses’in de Geralt’a ihtiyacı vardır. Geralt’ı bulmak için de kaçmaya karar verir.

2 – Anya Chalotra

the-witcher-oyunculari-kimdir

Anya Chalotra ise bir büyücülük okulunda özel olarak yetiştirilen çok özel bir büyücü olarak karşımıza çıkmaktadır. Dizideki ismi ise Vengerbergli Yennefer’dir. The Witcher Yennefer bir krallığa danışman olarak atanmıştır. Fakat bu görevinde başarılı olduğu söylenemez. Nilfgaard’a karşı birleşen büyücüler ile beraber savaşmaya başlar.

3 – Joey Batey

the-witcher-oyunculari-kimdir

Joey Batey dizide mandolini ile beraber şarkı söyleyen bir gezgin rolünü üstlenmiştir. Geralt ile beraber gezerek onun savaş hikayelerini anlatmaktadır. Hatta Geralt da bu sayede ün kazanmaya başlamıştır.

The Witcher oyuncuları arasında bu dört önemli karakterin haricinde de oyuncular bulunmaktadır. Bu oyuncuları da şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • MyAnna Buring (Tissaia de Vries)
  • Eamon Farren (Cahir)
  • Therica Wilson – Read (Sabrina Glevissig)
  • Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo)
  • Mahesh Jadu (Vilgefortz)

The Witcher Dizisi Konusu Nedir?

the-witcher-oyunculari-kimdir

Dizi daha çok fantastik yapımlardan hoşlananlara hitap etmektedir. Dizi cadıların, tuhaf yaratıkların ya da büyünün gayet normal karşılandığı bir dünyada geçmektedir. Başrol olarak karşımıza çıkan Rivyeralı Geralt isimli karakter cadı avlayarak hayatta kalmaya çabalayan güçlü bir cadıdır. Dizide önemli bir karakter olan Vengerbergli Yennefer ise her geçen gün daha güçlü hale gelen bir büyücüdür. Prenses Ciri ise cesur ve gizemli bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dizide Nilfgaard isimli bir krallık tüm krallıkları ele geçirmek istemektedir. Bu sayede de tüm dünyaya hakim olma amacını gerçekleştirmiş olacaktır. Nilfgaard kralı bu emelin önündeki tek engelin Prenses Ciri olduğunu çok iyi bilmektedir. Bu nedenle krallığı işgal ederken bir yandan da Prenses Ciri’yi aramaya devam etmektedir.

the-witcher-oyunculari-kimdir

Birinci sezon boyunca dizinin önemli karakterlerinden olan Geralt, Prenses Ciri ve Vengerbergli Yennefer bir türlü bir araya gelemezler. Halbuki bir araya gelmeleri şarttır. Çünkü Nilfgaard kralı ile savaşmanın ve bu savaşı kazanmanın tek yolu bu üçlünün bir araya gelerek güçleri birleştirmesidir.

The Witcher Kaç Sezon?

the-witcher-oyunculari-kimdir

İzleyiciler diziye başlamadan önce dizinin kaç sezon ya da kaç bölüm olduğunu da oldukça fazla merak etmektedir. Çünkü izleyicilerin büyük bir çoğunluğu uzun ve çok fazla bölüme sahip dizileri izlemek istememektedirler. Konuyu uzatmadan olması gerektiği uzunlukta ele alan dizileri tercih etmektedirler. Bu nedenle The Witcher isimli dizinin de toplamda kaç bölüm yayınlandığı oldukça merak edilen bir konudur. Dizinin henüz 1 bölümü yayınlanmıştır. Bu sezon içerisinde de yalnızca 8 bölüm bulunmaktadır. The Witcher 2. sezon ne zaman sorusunun cevabını merak edenler için ise dizi ikinci sezon için de onay almıştır ve 2021’in ilk yarısında izleyici ile buluşmuş olacaktır şeklinde cevap verebiliriz.

The Witcher oyuncuları konulu yazımızı beğendiyseniz Recep İvedik 6 Nerede Çekildi ? konulu yazımıza da göz atabilirsiniz.

 

Yoruma kapalı.