Ülker Laviva Kilo Aldırır mı?

Laviva Kilo Aldırır mı?

Ülker Laviva kilo aldırır mı? Ülker’in dolgun bisküvili çikolatası Laviva hızlı atıştırmalıklar arasında en çok tüketilenlerden birisi olmaktadır. Oldukça dolgun çikolata kaplı bisküvisiyle gerçekten de karnınızı tok tutacak ve açlığınızı bastıracak özellik taşımakta olan söz konusu fast food ürünü Ülker markasının güvencesine dayanarak karşımızdaki yerini korumaya devam etmektedir. Ortada duran tüm bu özellikleri neticesinde yer verildiği zaman her açıdan dikkat çekmekte olduğunu dile getirmemiz gerekmektedir.

YouTube video

İçindekiler

Ülker Laviva içerisinde kakao, bisküvi bulunmakta ve bunun yanı sıra süt tozu kullanılarak her yönden hazır atıştırmalık olarak Ülker laviva kilo aldırır mı yönünden karşımıza çıkar. İşte bu özellikleri neticesinde her anlamda değerlendirildiği zaman gerçekten de önde gelen nitelik olarak kendini göstermekte olmaya devam ettiğinden ötürü her anlamda fark yaratan ürün grupları arasındaki yerini  korumaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekir.

Besin Değeri

ulker-laviva-kilo-aldirir-mi

10 gr yağ

19,3 gr karbonhidrat

2 gr proteini bulunan 35 gr’lık paketinde %52 oranında yağ, %44 oranında karbonhidrat ve de %5 oranında protein bulunmaktadır. Bütün bu özelliklerinden hareketle gerçekten de yüksek besin değeri üzerinden karşımıza çıkmaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekmektedir.

Ülker Laviva Kilo Aldırır mı? Laviva Kalorisi

176 kcal değeriyle karşımıza çıkan Ülker Laviva yüksek kalori oranıyla her yönden kilo alımını sağlar. Öte yandan çikolatanın verdiği endorfin hormonunun salgılanmasına doğrudan yardım etmesi yönüyle değerlendirildiği zaman da gerçekten de önde gelen özelliği olarak yer almaktadır. İşte tüm bu nitelikleri esas alınacak olunursa her yönden Laviva çikolatanın tüm nitelikleri bakımından yer verildiği zaman karşımızdaki yerini korumaya devam ettiği ortada duran yaklaşım tarzı olarak kendini göstermektedir.

ulker-laviva-kilo-aldirir-mi
Ülker Laviva Kilo Aldırır mı?

Bu ürün Ülker markasının gerçekten de en çok tercih edilen ürünlerinden olarak tercih edilmeye devam edilmesi bakımından yer verildiği zaman her açıdan tamamen eşsiz yaklaşım tarzına yönelik olarak kendini göstermeye devam ederek önem teşkil etmeye devam eden hususiyet olarak farkını bir kere daha meydana getirmesi bakımından değerlendirildiği zaman son derece önemli bir yaklaşım tarzı olarak kesinlikle ama kesinlikle kabul edilecek konuyu meydana getirir.

İlginizi Çekebilir: 1 Adet Çokokrem Kaç Kalori? 

 

Yoruma kapalı.