Altın Nişan Yüzükleri 2021 ile Nişan Modası

Altın Nişan Yüzükleri 2021 Modelleri Nelerdir

Havaların güzelleşmesi ile birlikte altın nişan yüzükleri nişan yapmayı düşünen çiftler tarafından bakılmaya başlandı. Birbirinden farklı nişan yüzükleri altın, gümüş ve pırlanta şeklinde istenen düzeyde tercih edilebilir. Modellerin sayısının fazla olması tercih konusunda kişilere yardımcı olmaktadır. Bu özel günde kişiler kendilerini en özel hissedecek şekilde satım işlemini gerçekleştirebilir.

YouTube video

Klasik alyans modelleri modası geçmeyen yüzüklerden oluşmaktadır. Yapısı ve görüntüsü gereği her sene ve her ay içerisinde alıcısı mutlaka olmaktadır. Altın nişan yüzükleri fiyatları konusunda araştırılarak kişilerin bütçesi doğrultusunda aldığı bilinir. Her modelin birbirinden farklı olması fiyatlar açısından da geniş yelpaze oluşturulmasına sebep olur. 2020 alyans modelleri arasında da bu durum geçerli olmuştur.

2021 Yılında Popüler Olacak Altın Nişan Yüzükleri

Kişiler altın nişan yüzükleri araştırmasına moda ve tercih noktasının çok geniş olan yüzükler üzerine yoğunlaştırmaktadır. 2021 itibari ile nişanların vazgeçilmezi yine büyük ihtimalle altın nişan yüzükleri 22 ayar yönünde olacaktır. Ancak bunun yanı sıra 2020’nin da devamı ile birlikte trend yüzük modelleri seçilmiştir. Atasay alyans ve Koçak Gold alyans bünyesinde satılmaktadır. Saf altının yanı sıra beyaz altın kullanım alanı da genişlemiştir. Beyaz küpe altın, beyaz kolye altın olarak tercih edilebilir.

1- Gösterişi Sevenlere Oymalı Altın Nişan Yüzükleri

Özel günlerinde dikkatleri üzerine çekmek ve bugünü özelleştirmek her bireyin istediği durumdur. Özellikle unutulmayacak anları yansıtacak gösterişte bir yüzük seçmek isteyenlerin yönelmesi gereken modelleri arasında oymalı yüzükler bulunur. İnce işçilik ile oluşturulmuş bu modeller büyük bir emeğin sonucu olarak inanılmaz bir güzellikte müşterilerini beklemektedir.

altin-nisan-yuzukleri-2021-ile-nisan-modasi

Oymalı yüzüklerin gösteri neticesinde altın nişan yüzükleri ne kadar sorusu doğrudan oluşturulmaktadır. Altın nişan yüzükleri fiyatları modelleri neticesinde farklılık gösterir. Örneğin nişan yüzükleri 22 ayar ile daha düşük bir ayardaki yüzüğün fiyatı bir olmayacaktır. Oymalı yüzüklerin standart kuyumcu alyans fiyatları diğerlerine nazaran yüksek olabilmektedir.

2- Zariflik İsteyenlere İnce Detaylar

2020 yılında en çok seçilen altın nişan yüzükleri arasında ince modeldeki alyanslar olmuştur. Özellikle günümüz gençlerinin eski alışkanlıklarda değişimler yarattığı görülür. Nişan yüzüklerinin günlük hayatta kombine uyum sağlaması ve fazla gösteriş oluşturmaması adına bu yüzükler tercih edilir. İnce yapısı ile büyük bir zarifliği bünyesinde bulundurur. Erkek ve kadınlar tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

altin-nisan-yuzukleri-2021-ile-nisan-modasi

Nişan yüzükleri fiyatları arasında en uygun olanları arasında bu modeller bulunur. İşçiliğinin az olması ile birlikte fiyatlar düşmektedir. Aynı zamanda daha ince bir milime sahip olması da nişan yüzükleri ne kadar cevabına daha uygun bütçeli cevaplar verilmesine sebep olmaktadır. Tek bayan altın alyans modelleri ve fiyatları araştırılarak kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

3- Altın ve Pırlantanın Uyumu

altin-nisan-yuzukleri-2021-ile-nisan-modasi

Altın nişan yüzükleri fiyatları araştırıldığında fiyat-performans açısından en tutarlı ve uygun olan altın nişan yüzükleri modelleri arasında hem altın hem pırlanta bulunan yüzükler bulunur. Pırlanta her kadın için oldukça önemlidir. Nişan yüzüklerinde de pırlanta rüzgarını taşımak isteyen kişilere altın ve pırlanta uyumunun yakalandığı yüzükler oldukça uygundur. Nişan yüzükleri 22 ayar seçeneği ile tercih edilebilir.

 4- Tek Renk İstemeyenlere: Renkli Alyans Modelleri

2021 ile birlikte klasik nişan yüzüklerinden uzaklaşılarak farklı modeller tercih edilmeye başlanmıştır. Bilinen ve tercih edilen en bilindik modeller tek renk üzerinde oluşturulmuştur. Altın nişan yüzükleri fiyatları ve beğeni doğrultusunda sık tercih edildiği bilinmektedir. 2021 ile bu algının yıkılması bekleniyor. Daha çok renklilik isteyenler adına modeller de genişleme söz konusudur.

altin-nisan-yuzukleri-2021-ile-nisan-modasi

Altın nişan yüzükleri modelleri arasında birden fazla renk modası artık sık sık görülmeye başlanıyor. Tek taş altın yüzük modelleri sonrası moda değişiyor. İnce üç farklı halkadan oluşan yüzükler oluşturulmuştur. Altın rengi alışılmış olandır. Bunun yanı sıra altın nişan yüzükleri 22 ayar altın arasında oluşturulan modelleri de değişiklik gösterilmiştir. Nişan yüzükleri ne kadar diye sorulan en sık renkler arasında pembe renk dahi bulunmaktadır.Üstelik yüzükleri taşlı küpe, kolyeler, bileklik ile tamamlayabilirsiniz. Altın harf kolyeler bir ömür boyu kullanılabilir!

5- Alışılmışın Dışında Lotus Çiçeği Yüzükleri!

altin-nisan-yuzukleri-2021-ile-nisan-modasi

Nişan yüzüklerinin dışında yüzük kullanımı arasında kadınlar arasında son dönemin popüler yüzükleri arasında lotus çiçeği yüzüğü bulunmaktadır. Lotus çiçeğinden olan alyans modelleri oldukça çok sayıda seçilmektedir. Renkli yapısı ve zarif duruşu ile parmaklarda inanılmaz güzel bir görüntü sağlamaktadır. Kişilerin bu derece talep görmesi neticesinde üreticiler altın kaplama formatında lotus çiçeği yüzükleri satışına da başlamıştır. Görüntüsü ile oldukça zatif görünüme sahip olan bu yüzüklere ulaşmak sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Altın nişan yüzükleri fiyatları kısıtlı lotus çiçekleri olduğundan fiyat artabilmektedir.

Altın Nişan Yüzüğü Erkeğe Haram mı?

Kişiler tarafından dini açıdan en çok merak edilen konu altın nişan yüzükleri kullanımının erkekler adına haram olup olmaması durumudur. Erkeklerin altın yüzüğü kullanmasının haram olduğuna dair rivayetler ve konuşmalar dile getirilmektedir. Ancak dini konusunda bilgili olan kişiler tarafından yapılan açıklamalara göre erkeklerin altın yüzük takmasında herhangi bir sakınca yoktur.

altin-nisan-yuzukleri-2021-ile-nisan-modasi

Yüzüklerin altın erkek tarafından  kullanması konusunda bu tarz konuların çıkmasında etkili olan durum geçmişte israfı engellemek adına oluşturulan durumdan kaynaklanmaktadır. O zamanlarda altın kolay ulaşılabilen bir maden değildi bu yüzden israf niteliğindeydi. Günümüzde ise daha kolay ulaşılabilir olması amacı ile maddi durumu yeterli olan bireylerin kullanmasında haram olarak bir belirtme yoktur.

2021 yılının gelmesi ile birlikte kişiler gerçekleşecek moda trendlerini takip etmeye çalışmaktadır. Nişan modasını yüzükler ile elde edebilirsiniz. Kış aylarının gelmesi ile birlikte giyim konusunda da trendi yakalamak isterseniz En Güzel Kışlık Etek Kombinleri yazımıza bakıp fikir elde edebilirsiniz!

 

Yoruma kapalı.