Benim Adım Melek Hangi Gün 2021

2019 Yılında Yayın Hayatına Giren Benim Adım Melek Hangi Gün?

2019 yılında yayın hayatına hızlı bir giriş yapan  Benim Adım Melek hangi gün hangi kanalda yayınlanıyor? Dizi severlerin ilgisini çekmek ve memnun edebilmek adına ortaya koyulan proje beklenenin ötesinde ilgi toplamıştır. 3 senedir yayın hayatına devam etmesi bu noktada takiplerine korku salmasına da sebep oluyor. Kişiler dizinin yayınlandığı akşam adeta ekrana kilitlenerek yeni olayları takip etmeyi hedefliyor!

YouTube video

Benim Adım Melek Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Benim Adım Melek hangi kanalda yayınlanıyor sorgusu dizinin çok konuşulması ile dikkatini çekmiş kişilerce sorulur. TRT 1 yapımı olarak izleyilerin karşısına çıktığı görülür. Senarist koltuğunda Cem Akyoldaş bulunmaktadır. İki farklı senaristin kaleminden çıkan dizi çok derin bir dram konusunu içermektedir. Anne ve üç çocuğunun yaşam hikayesi bireyleri derinden sarsmaktadır. Video sayesinde Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı görüntülenebilir.

benim-adim-melek-hangi-gun

Son zamanlarda psikolojik ağırlıklı dizilerin çıkmasının öncesinde dizi yayınlanmaya başlamıştır. Benim Adım Melek hangi gün sorusu da alanında benzersiz bir dizi olmasından kaynaklanır. Evet belki daha önce bir annenin üzüntüsü ve çabasına şahit olunmuştur. Ancak gerek çekimler gerekse senaryonun çeşitlenmesi diziyi alanında tek yaparak reytinglerde üst sıralara oynamasına neden oluyor.

Benim Adım Melek Hangi Gün Yayınlanıyor?

TRT 1 tarafından iddialı diziler yeni sezonla birlikte gelmeye devam ediyor. Yeni projelerinin yanı sıra eski projelerinin sürekli olması da takdiri hak ediyor. Seçilen projeler genellikle izleyici bir şekilde etkiliyor ve ekrana kilitlenmesine sebep oluyor. Benim Adım Melek dizisi de bunlardan sadece birisi olmaktadır. Yayınlandığı gün ciddi bir izleyici kitlesi nefesini tutarak takibe başlıyor.

benim-adim-melek-hangi-gun
Benim Adım Melek Hangi Gün

Benim Adım Melek hangi gün yayınlanıyor? Çarşamba günleri izleyicilerin evlerine dizi konuk oluyor. Dizi saat kaçta sorusunun cevabı ise 20.00’de olmaktadır. Çarşamba gününde güçlü rakiplerine karşı savaşmaya devam ediyor. ATV’de yer alan Kuruluş Osman, Kanal D’de bulunan Sadakatsiz dizilerine nazaran daha eski olmasına rağmen tutunmaya devam ediyor. İzleyici pastasından belirli bir dilimi kendisine almayı başarıyor.

Benim Adım Melek Oyuncuları

Dizinin bu kadar tutulması ve sevilmesinde senaryo kadar oyuncuların verdiği enerjiler hiç şüphesiz önem taşır. Kimi roller vardır oyuncunun üzerinde fazlalık olarak yansır. Kimi rolleri ise oyuncular adeta bütünleşerek yaşar. Hatta izleyiciye de duyguyu sonuna kadar yaşatır. Dizi oyuncuları tam olarak bunu ortaya koyar. 3 senelik macerasına devam etmesini sağlayan unsur da bu olmaktadır.

1- Kutsi

benim-adim-melek-hangi-gun

Başrol oyuncu olarak yer alan Kutsi, Benim Adım Melek hangi gün sorusunun sorulmasında temel sebep olarak görülmektedir. Öncesinde şarkıcılık tecrübesi bulunan Kutsi, sonrasında dizi hayatına atılmıştır. Dizi içerisinde de yansıttığı rol ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Dizide ‘Halil Şihran’ karakterine hayat vermektedir. Magazin dünyasında ise karakterinin çocuğu olarak yansıtılan çocuk oyuncunun gerçek annesi ile aşk hayatı yaşaması ile büyük yer edinmiştir.

2- Benim Adım Melek Hangi Gün| Nehir Erdoğan

Nehir Erdoğan yıllardır görmeye hasret kaldığımız oyuncular arasında yer almaktadır. Uzunca bir süre adını Yabancı Damat dizisi ile duyurmuştur. Sonrasında yer aldığı kısa süreli projeler olsa da uzun soluklu bir dizi ile geri dönmesi onu sevenleri mutlu etti! Dizide duygusallığın yaşanmasının temel sebebi de kendisidir. 3 çocuk annesi olarak rolüne hayat verir. Ancak hayatı beklendiği kadar kolay geçmez.

benim-adim-melek-hangi-gun

Dizi sektörü gerek televizyon gerekse internet platformları üzerinden devam ettirilmektedir. Gain de kurulmuş olan plaftormların en yenilikçi yüzü olarak karşımıza çıkar. İçeriğini kısa çekimler ancak geniş bir skala ile yansıtmaya çalışır. Gain 10 Bin Adım Konusu yazımıza bakaran Engin Günaydın başrollü dizi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yoruma kapalı.