Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

İnsanların bölgesel zayıflamadan anladığı ile bölgesel fazlalıklardan kurtularak vücudun sıkılaşması farklı şeylerdir. Bazen fazlalıklarınız için estetik düşünürsünüz bazen de sıkı bir diyet yeterli olmaktadır. Bazen incelmek adına birçok diyet programına gireriz ama bu bölgesel zayıflama için yeterli olmamaktadır. Bölgesel zayıflama yöntemleri araştırılmış ve tam ihtiyacınıza göre yöntemler bulunmuştur. Medikal estetik ile ideal görünüme kavuşmak ve zayıflamak günümüzde gelişen teknolojinin bize kazandırdığıdır. Bölgesel zayıflama da kullanılan yöntemlere bakacak olursak;

Vshape metodu; Özellikle vücudumuzdaki fazlalıklarla ve selülit sorununuz varsa bu yöntemi kullanır böylece vücudunuzdaki yağ tabakasını hedef almış olursunuz. Bu yöntem de tam burada işimize yarıyor. Vücudumuzdaki yayılmış olan yağ tabakasını parçalayan veya dışarı atan soğuk ultrason veya radyo frekans dalgalarıyla bir arada kullanılarak insanın vücuduna uygulanır. Yani vücudun yağ düzensizliği yüzünden dengesiz görünen yerlerinde bu teknoloji ile yağlar parçalanır ve vücuttan atılır.

Zamanımızda kullanılan bölgesel zayıflama yöntemlerinden birisi de Zeltiq yöntemidir. Vücuttaki yağları parçalamak yerine dondurmak yoluyla öldürüyor. Bu ölü hücreler karaciğer tarafından vücuttan atılıyor ve bu sayede bölgesel zayıflama gerçekleşir. Bu sayede bölgesel incelme sağlanırken kaslara ve cildimize zarar verilmez. Bu yöntem ideal kilosuna yakın olanlarda uygulandığında çok verimli olmaktadır ve tek seans üzerinden uygulanır. Bu yöntemlerle uygulama yapılması diyetten daha etkili olmaktadır. Bu sayede bölgesel zayıflama uygulanmış olur.

Göbek Eritmeye Yardımcı Olacak Diyet Listesi

Kahvaltı
Kayısı ( 4 adet )
Şeftali ( 1 adet )

Ara Öğün
Diyet bisküvi ( 3 adet )

Öğle
Tavuk ya da balık ( ızgara )
Yeşillikli salata

Ara Öğün
Badem ( 4 adet )

Ara Öğün
Şeftali ( 1 adet )

Akşam
Ispanak yemeği
Tam buğday ekmeği ( 3 dilim )

Gece
Yarım limon ( ılık su içine sıkılmış )
Badem ( 4 adet )
Fındık ( 4 adet )

Yoruma kapalı.