Birbirinden Güzel 7 Adet Düğün için Etek Gömlek Kombinleri!

Birbirinden Güzel 7 Adet Düğün için Etek Gömlek Kombinleri!

Yaz ve kış aylarında olmak üzere düğün için etek gömlek kombinleri sıklıkla tercih edilir. Kimi kadınlar rahatlığını daha ön plana taşımaktadır. Diğer kadınlar ise şıklık adına daha gösterişli parçaları bir araya getirir. Düğün ya da farklı alanlarda giyilmesi zorunlu olan bir kıstas bulunmamaktadır. Tamamen kişisel tercih doğrultusunda oluşum sağlanır.

YouTube video

Düğün için Etek Gömlek Kombinleri Listesi

Düğünler her mevsim geliştirilebilen eylemlerdir. Ancak genellikle tek seferde gerçekleşmesi bu günleri özel kılar. Katılım sağlayacak kişiler de bu doğrultuda en güzel olmayı hedefleyerek hareket etmektedir. Etek gömlek kombin -tesettür ve tesettürsüz kadınlar için ayrılır. Genel olarak başvurulabilecek modelleri sizler için paylaşacağız.

1- Kloş Etek Şıklığı!

Kloş etekler düğün için etek gömlek kombinleri için başvurulması gereken ilk parçalardan olmaktadır. Gerek kumaşı gerekse kesimi sayesinde çok şık bir görüntü elde etmek mümkündür. Kloş eteklere sade biçimlerle elde edilebilir. Ancak bunun yanı sıra farklı modellerin, şekillerin bulunması ayrı bir hava elde edilmesini sağlayacaktır. Doğru renkleri bir araya getirerek kombini tamamlayabilirsiniz!

dugun-icin-etek-gomlek-kombinleri

Kloş etekleri daha çok Modamerve etek gömlek kombin kategorisi altında görebilmekteyiz. Ancak kloş etekler rahatlıkla tüm kadınlar tarafından tercih edilebilir. Özellikle ince belli kadınlarda daha ince görünüm elde etmek mümkündür. Alt kısımlara doğru oluşturulan hareketlilik adına pazar etekleri olarak da satın alınabilir. Kaliteli parçalar her alandan elde edilebilir.

2- Fiyonklu Gömleğin Sadelik ile Uyumu

Düğün için etek gömlek kombinleri alışılmış gömlekler ile oluşturulabilmektedir. Ancak gömlek modellerinde son moda esintileri ile farklılıklarda mevcuttur. Yaka kısmında oluşturulmuş farklılık özellikle dikkatleri üzerine çeker. Fiyonk ile oluşturulmuş havayı eteğin sadeliği ile bütünleştirmek mümkündür. Özellikle tek renk üzerine desenli uyum oluşturmak güzel olacaktır.

dugun-icin-etek-gomlek-kombinleri
Düğün için Etek Gömlek Kombinleri

Kış aylarında özellikle Armine etek gömlek kombinleri arasından seçilerek kullanılabilir. Etek modelleri tesettür 2020 yılında en çok sevilenler arasında yer alıyordu. Genellikle uzun kollu gömlekler olması sadece tesettür altında kullanılmamaktadır. Ancak tesettür giyimde en çok sevilen yöntemlerden birisi olmaktadır. Dikkat edilmesi gereken unsur gömlekte yakalanan havanın etek ile sadeleştirilip dengelenmesi olmalıdır.

3- Rahatlıktan Yana Olanlara: Pileli Etek Kombinleri!

Pileli etekler özellikle rahatlığı seven kişiler için vazgeçilmez olmaktadır. Pazar etekleri arasında da sıklıkla satılır. Rahatlığı sevenlere, sportif bir hava yaratmaktadır. Düğün için etek gömlek kombinleri  uygun bulmayacak kadınlar elbette olabilir. Ancak kimileri dikkat çekmeyi değil, kendi rahatlığını önemser. Kış aylarında gömlek üzerine kazak da giyilerek rahatlıkla tercih edilebilir.

dugun-icin-etek-gomlek-kombinleri

Tesettür giyim tercih etmeyen kişiler tarafından ise günlük kullanım esnasında yazın tercih edilebilir. Yaz düğünlerinde yarım kol gömlekler ile kombinlenebilir. Sıfır kol bluzlarla da güzel bir görüntü yakalayacaktır. Ancak bizlerin önerisi yaz renklerinden açık bir renk seçerek beyaz bir düz atlet modeli ile uyumu yakalamak olacaktır!

4- Deri Etek Şıklığı ve Farklı Gömlek Kullanımı

dugun-icin-etek-gomlek-kombinleri

Deri etekler kadınların dolaplarında vazgeçilmez parçalar olarak yer aldığından düğün için etek gömlek kombinleri arasında bulunmalıdır. Deri etekleri tek renk bir parça ile kombinlemek mümkündür. Ancak biraz hava katmaya ne dersiniz? Deri eteğinize uygun bulduğunuz gömleğin uçlarını bağlayarak kombini hafifletebilirsiniz. Bunun yanı sıra doğru ayakkabı ve makyajla desteklemek de mümkündür. Sefamerve etek gömlek kombin- tesettür kategorisinde bulabilirsiniz.

5- Gizli Mini Etek Kombinleri!

Mini etek kullanımı düğün için uygun parçalar olabilir. Ancak daha uzun gözükmek istemez misiniz? Özellikle bacak yapısına ve boyuna güvenen kadınların kullanabileceği kombinler arasındadır. Mini eteğinizin üstüne kapatacak uzunlukta bir ceket yardımcınız olacaktır. İçerisine giyeceğiniz gömlek ceket ile yanı renk olursa bütünlük oluşturur.

dugun-icin-etek-gomlek-kombinleri

Dilerseniz, düğün için etek gömlek kombinleri için gömlek yakalarını bol seçerek üstte farklı bir hava yaratabilirsiniz. Önden birkaç düğmesini açarak ufak bir göğüs dekoltesi vermek de seçenekleriniz arasında bulunabilir. Bunun yanı sıra yakasız düz gömlek tercihi de yaparak ceketi daha ön plana çıkarabilirsiniz. Mini eteğin gizli olarak bulunması sizi şıklıkta bir üst boyuta taşıyacaktır. Mevsimine göre çizme ya da topuklu tercih edebilirsiniz.

6- Koyu Renk Sevenlere| Siyah Düz Etek Şıklığı!

dugun-icin-etek-gomlek-kombinleri

Modaselvim etek gömlek kombin önerileri arasında olduğu gibi farklı sitelerde de düğün için etek gömlek kombinleri adına düz siyah bir etek çok işinizi görecektir. Siyah eteğin kullanım alanı yeri geldiğinde günlük yeri geldiğinde şık önemli akşamlar için kullanılabilir. Gömleğinize uyumlu koyu- açık renk gömlek tercih etmeniz dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olacaktır. Arzu ederseniz, mevlana etek modelleri ile uydurmak da mümkündür.

7- Düğün için Etek Gömlek Kombinleri| Beyaz Etek ile Basit Kombinler

Kimi kişiler düğün için etek gömlek kombinleri oluştururken çok da uğraşmak istemez. Daha doğrusu, uğraşılmış görüntüsünü çok uğraşmadan elde etmek ister. Bol kesim beyaz bir etek ve varsa yırtmaçlı bir yapısı olursa bunu elde etmek çok kolaydır. Üzerine doğrudan baştan sona bütünlük elde etmek için beyaz gömlek tercih edebilirsiniz. Bizim önerimiz ise turuncu, kırmızı gibi patlayacak renklerin tercih edilmesidir.
dugun-icin-etek-gomlek-kombinleri
Şık akşamların tamamlayıcıları genellikle aksesuarlar olmaktadır. Gündelik yaşamda da aksesuarlara çok dikkat edilir. Modayı ne kadar takip ediyorsunuz? Şapka kullanımını seviyor ve modaya biraz da olsa meraklıysanız doğru yerdesiniz! 2021 İlkbahar ve Yaz Sezonu Şapka Önerileri yazımıza bakarak bilgi edinebilir, dolabınızı şimdiden hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Yoruma kapalı.