En Trend 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi!

En Trend 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi!

30 114

Şubat ayı yaklaştıkça 14 Şubat sevgililer günü hediyesi arayışı çoktan başladı! Sevgililer gününde kişiler birbirlerine sevgilerini yansıtmak için hediyeler almaktadır. Her bireyin ilgi ve tercihi farklı olduğundan seçenekler değişir. Ancak 14 Şubat sevgililer günü hediyesi erkek için özellikle bir araştırmayı gerektirir. Çünkü hediye skalalarının dar olduğu düşünülür.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi Listesi| Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alınır?

Daha önce bu konuda bir tecrübesi olmayan ya da hediye konusunda iddiası olmayan kişiler sevgililer günü hediyesi ne alınır araştırması yapar. Erkeğe hediye konusunda tercihler internet üzerinden sıklıkla bakılır. Bakılmakla kalmaz e-ticaretin gelişmesi ile birlikte rahatlıkla satın da alınır. Sevgililer günü hediyesi – Ekşi Sözlük üzerinde her sene tartışılan konular arasında yer alır.

1- Oyun Konsolları

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi
14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi

Erkeklerin genel olarak oyuna düşkün olmaları 14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak buna yönelik tercihler yapılabilmesini sağlamaktır. Oyun oynamayı üst seviyeye taşıyacak Plastation gibi özel konsollar alınabilir. Bunun yanı sıra daha düşük bütçeli olabilecek küçük oyun konsolları da bulunmaktadır. 14 Şubat hediye önerileri arasında listeye alınabilir.

2- Özel Tesbih Modelleri

Tesbih kullanımı erkekler arasında çok yaygındır. 14 Şubat hediyeleri erkek adına tercih edilebilecek unsurlar arasındadır. Ancak normal bir tesbih değil, özelleştirilmiş modeller tercih edilebilir. Örneğin tesbih konusundan anlayan bir tanıdığınızdan da fikir alarak özel taşlarla üretilmiş tesbihler alınabilir. Fiyatları normal tesbihe nazaran daha fazladır.

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi

Öyle bir 14 Şubat sevgililer günü hediyesi alayım ki sürekli beni hatırlasın mı istiyorsunuz? O zaman bu mümkün! Kimi tesbih üreticileri bu konuda üretim yapmaktadır. Saçınızdan birkaç tel göndermeniz yeterli olacaktır. Şeffaf tesbih üretimi esnasında saç telleriniz içerisinde koyulur. Bu sayede tesbihi her eline aldığında saçınızı yani sizi hatırlayacaktır.

3- Romantizm Adına: Bir Pikap Yeter!

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi

Sevgililer günü hediyesi bayan için ne alınır konusunda da erkeğe hediye noktasında da pikap çok doğru bir tercih olabilir. Özellikle sevgiliniz nostaljiyi seviyorsa bayılacaktır. Pikapların fiyatları gramafonlara göre daha uygundur. Bunun yanı sıra görüntüleri itibari ile farklı konseptlere de bürünebilir. Yaratıcı sevgililer günü hediyeleri arasına ekleyebilirsiniz. Pikap varsa aşkınızı temsil eden bir plak alarak da aşkınızı gösterebilirsiniz.

4- Aksesuarlar

14 Şubat sevgililer günü hediyesi aksesuarlar ile ön plana çıkar. Erkek denildiğinde akla ilk gelen ise genelde saat olmaktadır. Burada seçenekler ikiye ayrılır. Klasik bir saat alarak özel günlerde tercih etmesini sağlayabilirsiniz. Ancak günlük olarak da kullansın istiyorsanız akıllı saatler sizin için en uygun seçim olacaktır!

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi

Özellikle spor ile ilgilenen bir sevgiliniz varsa sevgililer günü hediyesi erkek için fikirler listenize akıllı saatleri eklemelisiniz. Fiyat skalası çok geniştir. Akıllı saatlerin spor esnasında dakika, kalori, kalp atışı sayması gibi sayısız özelliği bulunur. Bunun yanı sıra telefon ile bağlantı kurularak bildirimler de aktarılır. Çok satanlar arasında özel bir hediye olarak yerini alır.

5- Müziğe İlgisi Olanlara: Kalimba!

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi

Son zamanlarda gerek sesi gerekse kolay öğrenilmesinden dolayı Kalimba alınmaktadır. Peki siz 14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak sevdiğiniz insana vermeye ne dersiniz? Kalimba üzerinde özelleştirmeye giderek ismini yazdırabilmeniz mümkündür. Renk, şekil açısından da farklılaşmalar bulunur. Sevgiliniz adına uygun olduğunu düşündüğünüz modeli hediye olarak verebilirsiniz.

6- Çerçevelerde Yeni Tasarım: Görselli Plaklar

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi

Hediye üretimi yapan firmalar tarafından son zamanlarda özelleştirilmiş çerçeveler bulunur. Alışık olunan fotoğraf yansıtmanın ötesinde bir güzellik mevcuttur. Sevgiliniz ile seçtiğiniz bir fotoğrafınızı cam üzerinde bulundurup altına aşkınızı yansıtan şarkı ekletebilirsiniz. Barkod okutması sayesinde hem şarkınızla hem de fotoğrafınızı görerek her an aklına gelebilirsiniz. Yaratıcı sevgililer günü hediyeleri olarak tercih edilebilir. Kişiye özel hediye olmas ayrı bir değer katar.

7- 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi| Aşkınızın Temsili Punch!

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi

Küçük hediyelerden hoşlanan sevgiliniz varsa 14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak punch modelleri yaptırabilirsiniz, yapabilirsiniz. El beceriniz varsa punch için gerekli malzemeleri ararak işçiliğinizi konuşturabilirsiniz! Sevgilinizle aranızda olan bir sembolü ya da temsili sizi işleyebilirsiniz. Hatta barkod ekleyerek dahi şarkınızı da iletmek mümkündür. Sevgililer günü hediyesi erkek için fikirler arasında kişiye özel fotoğraflı olarak yerini bulur.

Sevgililer Günü Hediyesi Bayan için Ne Alınır?

Sevgililer gününde erkekler de hediye seçme konusunda sıkıntı yaşayabilir. Aslında doğru düşünüldüğünde seçenekler çoktur. Özellikle ufak hediyelerden memnun ve mutlu olan bir sevgiliye sahipseniz iş daha kolay olacaktır. Hem önemli olan sevgi değil mi? Hediye değil, yansıtacağınız davranışlar ve hissettirdikleriniz önemlidir. Erkek sevgiliye hediye sadece 14 Şubat için değil, doğum günü hediyesi olarak da alınabilir.

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi

14 Şubat sevgililer günü hediye erkek için sizler adına bir liste oluşturduk. Daha önce sizler için oluşturduğumuz En Güzel Sevgililer Günü Fikirleri| 14 Şubat Hediye Fikirleri yazımıza bakarak kadınlar adına alınabilecek önerileri de görebilirsiniz. Romantik sevgililer günü için fırsatları değerlendirebilirsiniz. Doğum günü hediyeleri arasında da bu listeyi kullanabilirsiniz.

30 Yorumlar
 1. Ali İhsan Tarhan diyor

  14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak ne alacağımı kara kara düşünürken bu içeriği görmem ve bu bilgilendirici yazıyı okumamla beraber güzel fikirler edindim. Teşekkür ederim 🙂

 2. Gökhan diyor

  Bu bloğu okumadan önce sevgilime 14 Şubat sevgililer gününde ne alacağıma dair bir fikrim yoktu ama şuan ne alacağıma karar verdim .

 3. Merve diyor

  14 şubatta sevgililer gününde bu hediyelerden düşünüp alıcam aşkıma çok teşekkürler

 4. Melek diyor

  14 Şubat Sevgililer Günü için hediye arayanlara çok güzel fikirler sunulmuş. Bu tür yazılar çoğu kişiye ilham veriyor. Teşekkürler

 5. Ertuğrul diyor

  14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak sevgilime ne alacağım konusunda çok yardımcı oldu teşekkür ederim

 6. Muhammed Ali Aydın diyor

  sevgilime 14 şubat sevgililer günü hediyesi arıyordum bunu görmem benim için iyi oldu teşekkürler

 7. Abdullah yiğit diyor

  14 şubat sevgililer günü hediyeleri için arayış içindeydim.Sevgililer gününde erkekler de hediye seçme konusunda sıkıntı yaşayabilir. Içerik bana yardımcı oldu .

 8. Sema diyor

  14 şubat sevgililer günü için düşünülmüş güzel hediye çeşitleri hakkında bilgi sahibi oldum. Çok güzel bir yazı olmuş. Emeğinize sağlık

 9. Emre diyor

  Sevgilim için 14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak ne alabilirim çok düşündüm. Sizin sayenizde o dertten kurtuldum. Aklıma gelmeyen onlarca şey varmış sitede.

 10. Onur diyor

  Eğer 14 şubat sevgililer günü hediyesi almak istiyorsanız gerçekten harika bir site. Herkese tavsiye ederim

 11. Mustafa diyor

  14 şubat sevgililer günü ama sevgilim yok

 12. Beyza diyor

  14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak böyle hediyeler çok hoş olacaktır

 13. samael diyor

  14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak sevgilime aksesuar almayı düşünüyorum, fikir için teşekkür ederim.

 14. Hasan diyor

  14 şubat sevgililer günü için güzel tavsiyeler var tavsiye ederim 👍

 15. Maximus diyor

  Hediyenin özelliğinden çok, sevgiliyi düşündüğünü ve önemsediğini gösteren birşeyler yapmak daha iyi diye düşünüyorum. Elbette hediyeler de güzel. Ama beklenmedik bir sürpriz daha hoş olurdu :))

 16. Cihan diyor

  14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak verdiğiniz fikirler çok yardımcı oldu teşekkürler

 17. Seraat diyor

  14 Şubat sevgililer günü hediyesi seçebilmem adina cidden çok yardımcı oldu teşekkür ediyorummm

 18. Esra diyor

  sevgilimle dördüncü sevgililer gününü kutlayacağız ve gerçekten tıkanmış durumdaydım:(( fakat buradaki yazıyla aklıma birkaç fikir geldi, teşekkür ederim!!!

 19. semimert diyor

  14 Şubat Sevgililer Günü bence bir sınırlama şöyle ki hayat sonsuz sayıda kombinasyondan oluşmaktadır. Yani hayartımıza biz karar vermeliyiz. İnsanlar belli günlerde belli şeyler yapıyor diye bizim de yapmamız şart değil. Eğer nasip olurda evlenirsem hatunumu elimden geldiğince mutlu ederim çünkü Rabbimin bana vermiş olduğu eşsiz bir hediye çok değerli bi emanet ben bakmam öyle doğum gününe sevgililer gününe falan içimden geldikçe hediyeler alır mutlu ederim bence sizde öyle yapın aranızdaki bağlar daha kuvvetli olur.

 20. Sarp diyor

  14 şubat sevgililer günü hediyesi almak istiyorsanız gerçekten harika bir site. Tabi sevgilisi olana:)

 21. Umut diyor

  14 şubat sevgililer günü hediyesi için gram fikrim yoktu sayenizde bir fikre sahip oldum sevgilim aldığım hediyeyi çok beğenicek inşallah herkese yararlı olur bu blog mükemmel

 22. Nalan diyor

  Allahım nasıl güzel fikirler bunlar. Pandemiden alışverişe de çıkamaz olmuştum. 14 Şubat sevgililer günü hediyesi ne alacağım diye kara kara düşünürken denk geldim. Eşime hediye olarak kesinlikle tesbih alacağım 🙂

 23. Merve Bora diyor

  14 şubat sevgililer günü için çok güzel öneriler var çok teşekkür ederim çok faydalı oldu

 24. Yasin diyor

  Sevgililer günü için yararlı bilgiler vermişsiniz bende hediye için kararsızdım yazınız bana baya bir ilham oldu

 25. Uğur diyor

  14 şubatta sevgililer gününde bu hediyelerden düşünüp alıcam çok teşekkürler

 26. İsmail diyor

  Sevgililer günü için çok yararlı bir yazı olmuş bende yazıda gördüm kız arkadaşıma kalimba alcam teşekkür ederim

 27. Oğuzhan diyor

  14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak ne alabileceğim konusunda çok kararsızdım. Ancak; bu makaleden sonra aklımda bir fikir oluştu. Ona çok seveceği bir saat alacağım.

 28. Alice diyor

  14 Şubat sevgiler günü hediyesi olarak ne olacağına kara veremediyseniz artık düşünmenize gerek yok bana çok güzel fikirler verdi çok mutluyum

 29. oktay diyor

  14 şubat sevgililer günü için sevgilime süpriz hediye almayı düşündüm bu iste sayesinde siz muhteşemsiniz harika

 30. Davut diyor

  14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak ne alacağımı kara kara düşünürken bu içeriği görmem ve bu bilgilendirici yazıyı okumamla beraber güzel fikirler edindim. Teşekkür ederim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.