En Trend 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi!

En Trend 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi!

Şubat ayı yaklaştıkça 14 Şubat sevgililer günü hediyesi arayışı çoktan başladı! Sevgililer gününde kişiler birbirlerine sevgilerini yansıtmak için hediyeler almaktadır. Her bireyin ilgi ve tercihi farklı olduğundan seçenekler değişir. Ancak 14 Şubat sevgililer günü hediyesi erkek için özellikle bir araştırmayı gerektirir. Çünkü hediye skalalarının dar olduğu düşünülür.

YouTube video

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi Listesi| Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alınır?

Daha önce bu konuda bir tecrübesi olmayan ya da hediye konusunda iddiası olmayan kişiler sevgililer günü hediyesi ne alınır araştırması yapar. Erkeğe hediye konusunda tercihler internet üzerinden sıklıkla bakılır. Bakılmakla kalmaz e-ticaretin gelişmesi ile birlikte rahatlıkla satın da alınır. Sevgililer günü hediyesi – Ekşi Sözlük üzerinde her sene tartışılan konular arasında yer alır.

1- Oyun Konsolları

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi
14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi

Erkeklerin genel olarak oyuna düşkün olmaları 14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak buna yönelik tercihler yapılabilmesini sağlamaktır. Oyun oynamayı üst seviyeye taşıyacak Plastation gibi özel konsollar alınabilir. Bunun yanı sıra daha düşük bütçeli olabilecek küçük oyun konsolları da bulunmaktadır. 14 Şubat hediye önerileri arasında listeye alınabilir.

2- Özel Tesbih Modelleri

Tesbih kullanımı erkekler arasında çok yaygındır. 14 Şubat hediyeleri erkek adına tercih edilebilecek unsurlar arasındadır. Ancak normal bir tesbih değil, özelleştirilmiş modeller tercih edilebilir. Örneğin tesbih konusundan anlayan bir tanıdığınızdan da fikir alarak özel taşlarla üretilmiş tesbihler alınabilir. Fiyatları normal tesbihe nazaran daha fazladır.

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi

Öyle bir 14 Şubat sevgililer günü hediyesi alayım ki sürekli beni hatırlasın mı istiyorsunuz? O zaman bu mümkün! Kimi tesbih üreticileri bu konuda üretim yapmaktadır. Saçınızdan birkaç tel göndermeniz yeterli olacaktır. Şeffaf tesbih üretimi esnasında saç telleriniz içerisinde koyulur. Bu sayede tesbihi her eline aldığında saçınızı yani sizi hatırlayacaktır.

3- Romantizm Adına: Bir Pikap Yeter!

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi

Sevgililer günü hediyesi bayan için ne alınır konusunda da erkeğe hediye noktasında da pikap çok doğru bir tercih olabilir. Özellikle sevgiliniz nostaljiyi seviyorsa bayılacaktır. Pikapların fiyatları gramafonlara göre daha uygundur. Bunun yanı sıra görüntüleri itibari ile farklı konseptlere de bürünebilir. Yaratıcı sevgililer günü hediyeleri arasına ekleyebilirsiniz. Pikap varsa aşkınızı temsil eden bir plak alarak da aşkınızı gösterebilirsiniz.

4- Aksesuarlar

14 Şubat sevgililer günü hediyesi aksesuarlar ile ön plana çıkar. Erkek denildiğinde akla ilk gelen ise genelde saat olmaktadır. Burada seçenekler ikiye ayrılır. Klasik bir saat alarak özel günlerde tercih etmesini sağlayabilirsiniz. Ancak günlük olarak da kullansın istiyorsanız akıllı saatler sizin için en uygun seçim olacaktır!

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi

Özellikle spor ile ilgilenen bir sevgiliniz varsa sevgililer günü hediyesi erkek için fikirler listenize akıllı saatleri eklemelisiniz. Fiyat skalası çok geniştir. Akıllı saatlerin spor esnasında dakika, kalori, kalp atışı sayması gibi sayısız özelliği bulunur. Bunun yanı sıra telefon ile bağlantı kurularak bildirimler de aktarılır. Çok satanlar arasında özel bir hediye olarak yerini alır.

5- Müziğe İlgisi Olanlara: Kalimba!

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi

Son zamanlarda gerek sesi gerekse kolay öğrenilmesinden dolayı Kalimba alınmaktadır. Peki siz 14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak sevdiğiniz insana vermeye ne dersiniz? Kalimba üzerinde özelleştirmeye giderek ismini yazdırabilmeniz mümkündür. Renk, şekil açısından da farklılaşmalar bulunur. Sevgiliniz adına uygun olduğunu düşündüğünüz modeli hediye olarak verebilirsiniz.

6- Çerçevelerde Yeni Tasarım: Görselli Plaklar

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi

Hediye üretimi yapan firmalar tarafından son zamanlarda özelleştirilmiş çerçeveler bulunur. Alışık olunan fotoğraf yansıtmanın ötesinde bir güzellik mevcuttur. Sevgiliniz ile seçtiğiniz bir fotoğrafınızı cam üzerinde bulundurup altına aşkınızı yansıtan şarkı ekletebilirsiniz. Barkod okutması sayesinde hem şarkınızla hem de fotoğrafınızı görerek her an aklına gelebilirsiniz. Yaratıcı sevgililer günü hediyeleri olarak tercih edilebilir. Kişiye özel hediye olmas ayrı bir değer katar.

7- 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi| Aşkınızın Temsili Punch!

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi

Küçük hediyelerden hoşlanan sevgiliniz varsa 14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak punch modelleri yaptırabilirsiniz, yapabilirsiniz. El beceriniz varsa punch için gerekli malzemeleri ararak işçiliğinizi konuşturabilirsiniz! Sevgilinizle aranızda olan bir sembolü ya da temsili sizi işleyebilirsiniz. Hatta barkod ekleyerek dahi şarkınızı da iletmek mümkündür. Sevgililer günü hediyesi erkek için fikirler arasında kişiye özel fotoğraflı olarak yerini bulur.

Sevgililer Günü Hediyesi Bayan için Ne Alınır?

Sevgililer gününde erkekler de hediye seçme konusunda sıkıntı yaşayabilir. Aslında doğru düşünüldüğünde seçenekler çoktur. Özellikle ufak hediyelerden memnun ve mutlu olan bir sevgiliye sahipseniz iş daha kolay olacaktır. Hem önemli olan sevgi değil mi? Hediye değil, yansıtacağınız davranışlar ve hissettirdikleriniz önemlidir. Erkek sevgiliye hediye sadece 14 Şubat için değil, doğum günü hediyesi olarak da alınabilir.

en-trend-14-subat-sevgililer-gunu-hediyesi

14 Şubat sevgililer günü hediye erkek için sizler adına bir liste oluşturduk. Daha önce sizler için oluşturduğumuz En Güzel Sevgililer Günü Fikirleri| 14 Şubat Hediye Fikirleri yazımıza bakarak kadınlar adına alınabilecek önerileri de görebilirsiniz. Romantik sevgililer günü için fırsatları değerlendirebilirsiniz. Doğum günü hediyeleri arasında da bu listeyi kullanabilirsiniz.

Yoruma kapalı.