Eti Petito Kilo Aldırır Mı?

Eti Petito Ayıcık Kalorisi

Çocukların vazgeçilmezi bol sütlü atıştırmalığı Eti Petito Ayıcık ile eğlence seni çağırıyor! Çocuklara özel olarak bol sütlü atıştırmalığın bitter ve eşsiz çikolatasıyla çocukların bedensel gelişimine doğrudan yardımcı olmaya devam eden içerikleriyle her açıdan Eti Petito olarak öne çıkmaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekmektedir. İşte yer verilen tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman Eti Petito olarak tamamen beklentilerin ötesindeki yerini korumaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekmektedir.

Eti Petito 6.5 Gr

Eti Petito 6.5 gr içeriğiyle her yönden çocuklara özel atıştırmalıklar arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman her açıdan tamamen beklentilerin ötesindeki yerini koruyarak önde gelen yaklaşımlarıyla kendini göstermektedir.

İçeriğinde başlıca şunlar yer almaktadır:

* 52,6 gr karbonhidrat

* 8,1 gr protein

* 34,8 gr yağ

* 47,9 gr şeker

* 1,8 gr lif olarak 559 kcal değeriyle kendini göstermektedir.

Eti Petito 32 Gr

Öte yandan yine eti petito kilo aldırır mı yönünden 555 kcal değerine sahip gün içerisinde daima enerjik olmasına yardımcı olan 8’li mini paketiyle 32 gramaj satılmaktadır. Eti Petito Ayıcık olarak her yönden dikkat çeken bu bitter çikolatalı bol sütlü atıştırmalık içeriğindekileri de çocukların severek yiyecekleri ve süt alışkanlığı kazanmasına yardım eden ürünlerden birisidir.

* 51,8 gr karbonhidrat

* 8,1 gr protein

* 34,4 gr yağ

* 50,6 gr şeker

* 2,7 gr lif olarak 555 kalorisiyle gün içerisinde enerjik, zinde ve daima hareketli olmalarına yardımcı oluyor.

Çocuklara Özel Bol Sütlü Atıştırmalık

Çocuklarımızın süt tüketimi alışkanlığı kazanması ve kas gelişimini desteklemesi açısından Eti’nin Petito Ayıcık’ı hem 6.5 gramajı hem de 32 gramajı ile satışa sunulmaktadır. Sizler de her iki farklı ürünü tercih ederek çocukların vazgeçilmez hazır bol sütlü atıştırmalıklarından birisi olmaya devam eden bu ürünü tercih etme olanağına yer vereceksiniz. Yer verilen tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman gerçekten de önde gelmeye devam ettiğini dile getirmemiz gerçekten de önemli bir konu olarak karşımıza çıkar.

Yoruma kapalı.