Fiyonk Bone 2021 Modası ile Şıklığınıza Zerafet Katın

Fiyonk Bone 2021 Modası ile Şıklığınıza Zerafet Katın

Kadınlar arasında son zamanların modası fiyonk bone olarak karşımıza çıkar. Modanın her geçen yıl değişmesi ile birlikte kadınlara kullanım fırsatları sunulmaktadır. Farklı ürünlerin üretimi her geçen sene artarak devam eder. Mevcut modeller üzerine farklı dokunuşlar yaparak da istenen düzeyde kıyafetler oluşturulur. Fiyonk bone dikimi de bunlar arasında yer alır.

YouTube video

Sosyete Bonesi Modelleri

Bone kullanımı tesettür giyim arasında çok yaygındır. Eşarp ve şallar altına geçmişten günümüze kullanılmaktadır. Bonelerin modaya uyum sağlaması ile birlikte farklı modelleri de ortaya çıkmıştır. Temelde eşarp ve şal altında saçın gözükmesini engellemek adına tercih edilirken günümüzde bu amacı tesettür giyim tercih etmeyenler için de sağlamaktadır.

1- Fiyonk Bone Modelleri

Fiyonk bone modelleri sosyete bonesi modelleri kategorisi altında gösterilir. Burada sosyete kelimesi olarak kullanılması pahalı olduğuna dair bir ön yargı oluşturmamalıdır. Farklı markalara ait uygun fiyatlı bone örnekleri bulunabilir. Genellikle eşarp ve şala gerek kalmadan bone kullanılmaktadır. Fiyonk ise ön ya da arka kısmında yer alır.

fiyonk-bone-2021-modasi

Tesettür giyim için Sefamerve. fiyonklu bone, araştırma ve alışveriş yapılabilecek alan arasında yer alır. Ancak kadınlar için tesettür alanında oluşturulan gelişmeler, markaların üretimini yoğunlaştırması tercih noktasında çeşitlilik sunmaktadır. Bireylerin sadece doğru adreslerden tercih etmesi gerekir.

fiyonk-bone-2021-modasi

Kadınlar arasında sadece tesettür giyim fiyonk bone tercihi yapılmaz. Özellikle yaz aylarında güneşten korunmak ve aynı zamanda saçı toplu tutmak adına da kolaylıkla bone tercih edilebilir. Oldukça şık yapıya sahip olmaları gündüz kullanıma uygunluğu kadar özel geceler için de etkili bir görüntü oluşturur. Her renk boneyi rahatlıkla bulabilirsiniz.

2- Tokalı Bone

fiyonk-bone-2021-modasi

Sefamerve. bone kapsamında elde edilebilecek bir diğer model tokalı bonedir. Tokalı bone, havuz kenarlarında da rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür. Görüntüsü ile tek başına dahi yetecek bir modeldir. Bundan dolayı sosyete boneler olarak rahatlıkla adlandırılır. Normal bone üzerinde üç katlı bir görüntü oluşturulur. Ön kısmında şık bir toka vardır.

3-Dolama Bone

fiyonk-bone-2021-modasi
Fiyonk Bone

Boneler arasında fiyonk bone dışında dolama bone üretim açısından çok sayıda üretilmektedir. Kadınlar tarafından en çok beğenilen modeller arasında olması elbette durumu etkilemektedir. Kişilerin takacağı bu none de sağ ve soldan çaprazlama, dolama şekli görülür. Siyah gibi koyu renklerde bu model belli olmasa da özellikle açık renklerde model daha net ortaya çıkar.

Fiyonklu Bone Nereden Temin Edilir?

Bone satın alınabilecek sayısız alan bulunur. Kişiler bireysel olarak mağazaları dolaşarak, inceleyerek alışveriş yapabilmektedir. Ancak günümüzde en çok tercih edilen şekil internet üzerinden sağlananlar olur. Burada özellikle tesettür alanında güvenilir markalara yönelim gerçekleştirilir. Birden fazla modele saniyeler içerisinde ulaşmak böylece mümkündür.

fiyonk-bone-2021-modasi

Fiyonk bone alınırken geniş bir araştırma yapmanız işinize gelecektir. Aynı modelleri farklı markalardan daha uygun fiyatlı bulabilirsiniz. Ancak sırf ucuz olması adına kalitesiz bonelere de yönelmemelisiniz. Aksi takdir de fiyonk kısmı kısa süre içerisinde kopabilir, düşebilir. Bu tarz bir durumda hem paranız boşa gider hem hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Tesettür markaları olan Modamerve, Modasena, Patırtı gibi sitelere bakabilirsiniz.

Fiyonklu Bone Bebek Modelleri

fiyonk-bone-2021-modasi

Fiyonk boneler sadece yetişkinler tarafından kullanılır gibi algı oluşturulmamalıdır. Genç yaştaki bireyler de çok rahat tercih edebilir. Hatta bu ürünlerin bebeklere uygun olarak üretilmiş halleri vardır. Bebeklerin daha çok güneş ışınlarını direkt almaması, zarar görmemesi adına tercih edilir. Aslında çok basit yöntemlerle fiyonk bone dikimi sayesinde evde de yapabilirsiniz. Aksesuar olarak kafayı sıkıştırmayacak penye bone ürünlerini uygun beden seçenekleri ile sepete ekle diyerek dilediğiniz zamanlarda indirim zamanlarında alabilirsiniz.

Tesettür Bone- Fiyonk Bone | Fiyonklu Bone Yapımı Nasıldır?

Evde az bir el yeteneğiniz varsa fiyonk bone oluşturabilirsiniz. Üstelik hazır satılanlara göre daha ucuza da getirebiliriniz. Öncelikle yapmanı gereken iki yöntem bulunduğunu bilmelisiniz. Kafa boyutunuza uygun normal boneye nazaran biraz daha kalın bir ürün elde edin. Sonrasında ilk yöntem için hazır satılan fiyonk tokalar alabilirsiniz. Kendiniz de kumaşlardan fiyonk elde edip direkt bone üzerine yapıştırabilirsiniz.

YouTube video

Yapışkan maddelerin oluşturulan fiyonku temelde bulunan bone üzerinde tutacağı bir gerçektir. Ancak bu durum yetersiz bulabilirsiniz. Yıkama sonrası aşınma sağlamamak adına kesin çözüm olan dikmeyi deneyebilirsiniz. Oluşturduğunuz ya da hazır aldığınız fiyonkları boneye dikin. Dikim esnasında kenarlarından da sabitleme yaparsanız oldukça güzel şekilde duracaktır.

fiyonk-bone-2021-modasi

Tesettür giyim içerisinde bonelerin önemi geçen yıllarla beraber anlaşılmaktadır. Hatta eşarp ve şallardan ziyade sadece bone takılıp kullanılabilecek bu tarz ürünler oluşturulmuştur. Dış giyim de tesettür açısından önemlidir. İlkbahar ve yaz modası hakkında bilgili misiniz? Armine 2021 İlkbahar Yaz Kap Modelleri yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Yoruma kapalı.