Güzel Oyuncu Merve Boluğur 3 Ayda 8 Kilo Verdi!

2015 yılında yakışıklı şarkıcı Murat Dalkılıç ile evlenen Merve Boluğur, 2017 yılının sonlarında şarkıcıyla boşanmıştır. Merve Boluğur neden boşandı detaylıca bilinmese bile boşandığı Dalkılıç ayrılığını kolay atlatamadı. Uzun bir süre üzüntü içinde yaşayan güzel oyuncu 51 kilodan 3 ayda 8 kilo vererek 43 kiloya düştü.

Boşanma sürecinde 8 kilo birden veren güzel oyuncu sosyal medyada Merve Boluğur hasta mı sorularına sebebiyet vermiştir. Bunun sonucunda güzel oyuncu takipçilerini rahatlatmak için şu ifadeleri kullandı:

“Sağlığımda bir sorun yok. Zaten kilo vermeye elverişli bir bünyem olduğu için üzüntüyle birlikte biraz kilo verdim”

Merve Boluğur Nasıl Kilo Verdi ?

merve-bolugur
Merve Boluğur

Merve Boluğur instagram paylaşımları ile gündeme geldiği son günlerde, Merve Boluğur nasıl kilo verdi sorusu ile de gündeme geliyor. Güzel oyuncunun kilo verme sırları şu şekilde:

1 – Düzenli Spor

Güzel oyuncu, bir süre setlere ara vermek zorunda kalsa da son günlerde normal hayatına dönmeye hazırlanıyor. Bu süreçte vücudunun kilo dengesini korumak için uygun spor yapıyor.

2 – Düzenli Beslenme

Boluğur, ne kadar yerse yesin yine de kilo alamayan ünlüler arasında. Kilo alamama durumunu sonuna kadar kullanan oyuncu, bolca yerken düzenli de besleniyor. Herhangi bir diyet listesi içeriğini uygulamaya ihtiyacı yoktur.

3 – Merve Boluğur Nasıl Kilo Verdi Sorusunun Bir Diğer Yanıtı: Stresli Olmak

Merve Boluğur aynı zamanda istemeden kilo verdiğini belirtirken, stres kaynaklı kilo verdiğini ve bu yöntemi kimseye önermediğini belirtiyor. Bu yöntem yerine dengeli beslenme ve sporla kilo verilmesi sağlık açısından daha önemlidir.

4 – Düzensiz Uyku

merve-bolugur
Merve Boluğur Nasıl Kilo Verdi

Uyku sorunu yaşayan başarılı oyuncu, bu durumun onda istemsiz kilo vermeye neden olduğunu ifade ederken; doktorunun kendisini uyardığını da belirtti. Merve Boluğur nasıl kilo verdi sorusunun yanıtı ünlü oyuncu tarafından bu şekilde açıklanmıştır.

 

Yoruma kapalı.