Hızlı Kilo Vermek İçin En Etkili 10 Diyet

Hızlı Kilo verdiren Diyetler Hayalmi Gerçekmi ?

En Etkili 10 Diyet

Zaman yok, ama seçim var! Her zaman kadınlar, soruyu dinlememişler – hızlı ve etkili bir şekilde nasıl kilo verilir? Hızlı kilo kaybı için gerçekte etkili diyetler var mı, yoksa diyet takviyesi üreticileri tarafından icat edilen bir efsane mi? Bu arada, acilen en sevdiğiniz şortlara girmeniz veya hayattaki en önemli kutlamadan hemen önce anında değişiklik yapmanız gerektiğinde, hayattaki anlar (ve birkaçı) … Bu karar için diyetiniz var mı? Kesinlikle Evet! Bu hızlı kilo vermek için en etkili diyetler …

Hızlı kilo verebilmek için etkili diyetlerin listesi oldukça geniştir ve en iyisini seçmek kolay değildir. Seçim yaparken, vücudunuzun özelliklerini ve kişisel beslenme alışkanlıklarını dikkate almak önemlidir.

Hızlı kilo verme:

En etkili ve en hızlı diyetler Hızlı kilo verme için diyetler seçerken, aşağıdaki kuralları takip edin:

1. Hızlı ve etkili diyetlerin çoğu tek bir bileşen üzerine kurulu mono diyetler;

2. Etkili diyetinizde yiyeceklerin tadına bakmak ister misiniz, yoksa diyet işkenceye benzer;

3. Daha rahat ve daha hızlı bir kilo kaybı için, tüm yemeklerin hazırlanmasının kolay olduğu bir diyet seçin, böylece mutfakta daha az olursunuz ve yiyeceklerden mahrum kalmazsınız.

Hızlı kilo verebilmek için kanıtlanmış diyetlerden, aşağıdakilere dikkat edebilirsiniz:

  • Her tür mono diyet;
  • Kefir diyetinin farklı varyasyonları;
  • Ünlülerin diyeti, örneğin Hollywood ya diyetine;
  • Bu günlerde popüler olan protein diyeti (düşük karbonhidrat diyeti);
  • Uzun zamandır havasında kalmayanlar için gözle görülür bir sonuç beklemek için kendisini en etkili diyetlerden biri olarak sağlam bir şekilde belirleyen yumurta diyeti.
Diet
Hızlı kilo verebilmek için etkili diyetlerin listesi oldukça geniştir ve en iyisini seçmek kolay değildir.

Hızlı kilo vere bilmek için en etkili 10 diyet:

1. Hollywood diyeti

Denizaşırı yıldızlar arasında popülerdir, iki hafta sürer ve bu süre zarfında ortalama 7 kilo verebilirsiniz. Diyetteki şeker, tuz ve yağ miktarını izlemek, ekmeği tamamı ile çıkarmak gerekir.

2. Lahana diyeti çok etkilidir

7 günde 5 kilo verebilirsiniz. Menüde, yemekler lezzetli olacak ve az miktarda yağ içermeyecek şekilde hazırlanmalıdır.

3. Japon diyeti

iki haftada 8 kilograma kadar kilo vermede iyi sonuçlar verebilir. Deniz ürünlerinin kullanımına dayanmaktadır, ancak tüm yemekler tuzsuz hazırlanmalıdır.

4. Brezilya diyeti

Sebze, meyve ve sebze çorbalarına dayanmaktadır. Yedi gün boyunca 4 kilograma kadar kilo verebilirsiniz.

5. Aralıklı veya üç günlük diyet

9 gün sürer, ancak pirinç, patates ve sebze yediğinizde her biri üç gün olmak üzere üç aşamaya ayrılır. Bu sırada sadece temiz su içebilirsiniz. Üzerinde 7-9 kilograma kadar kilo verebilirsiniz, ancak sağlığınıza dikkat etmeli ve izlemelisiniz.

Diyet
Uzun zamandır havasında kalmayanlar için gözle görülür bir sonuç beklemek için kendisini en etkili diyetlerden biri olarak sağlam bir şekilde belirleyen yumurta diyeti.

6. Karabuğday diyeti

Genellikle bir veya iki hafta sürer; bu sırada sırasıyla 4 veya 8 kilo verebilirsiniz. Bu durumda, çok önemli bir nüans: hızlı kilo kaybı için karabuğday diyeti, haşlanmış karabuğday temelli her türlü gastronomik turşu hazırladığınız anlamına gelmez. Hayır! Bu durumda, karabuğday kaynatılamaz veya haşlanamaz – grup önceden kaynar suyla çalınır ve 3-4 saat boyunca “buhara” bırakılır ve daha sonra başka bir ürün veya baharat eklenmeden tüketilir.

7. Çorba diyeti

Çorba püresi patates de dahil olmak üzere çeşitli çorbalara dayanır. Asıl mesele bu çorbanın patates veya baklagillerden olması, tereyağı ve baharat içermemesi, ekmeklerin de dışlanması gerektiğidir. Tuza biraz izin verilir. Süre – 7 gün, 4 kilograma kadar kilo verile bilir.

8. Diyet top model,

3 bazen 5 kilo verebilirsiniz. Diyetin zor olduğu düşünülür, çünkü günde yalnızca bir yumurta ve 300 g peynir çeşidi yiyin, akşam yemeği yemeyin ve sadece su için.

9. Kefir diyeti

7 gün sürer ve 4-5 kilo verebilirsiniz. Her gün yarım litre yağsız kefir içiyorsunuz.

10. Taze sıkılmış meyve suları diyeti

Taze sıkılmış meyve suları ile yapılan diyette hızlı kilo kaybı sağlanır, ancak sürdürülmesi kolaydır. Portakal, greyfurt ve limonlardan elde edilen taze meyve suyu günde üç kez içilmelidir. Diğer zamanlarda, su için. Genellikle diyet 3 güne kadar sürer ve 3 kilograma kadar kilo verebilirsiniz.

Yoruma kapalı.