Kadınlar Arasında Yaygın Saç Örgü Modeli

Kadınlar arasında genellikle yaygın olarak kullanılan bir çok saç örgüsü mevcut. Ancak öyle bir saç örgü modeli var ki hem yapımı oldukça basit hem de oldukça gösterişli. Saç örgüleri arasında Hollanda saç örgü modeli bir çok organizasyon için muhteşem bir seçenek olarak, çıkıyor karşımıza. Oldukça sevilen bu kolay saç örgü modelinin yapılışını en ince ayrıntısına kadar sadece Bonitam’ da bulabilirsiniz. En yeni ve en popüler saç örgü modellerini sitemizin farkı ile keşfedin.

Saç örgüleri hem zamandan hem de maddiyattan tasarruf etmenizi sağlar. Evde kendi kendinize uygulayacağınız saç örgü modelleri ile şıklığı ve zarifliği siz de yakalaya bilirsiniz.

bonitam-sac-orgu-modelleri-2

 

Hollanda Saç Örgü Modeli Kolay Yapımı

Saç örgü modelleri hem şıklığı hem de kolay yapımı bakımından bir çok kadın için en iyi saç modeli olarak adlandırılıyor. Özellikle de Hollanda saç örgü modeli diğer saç  örgülerine göre çok daha uzun süre şeklini bozulmadan koruyabiliyor. En güzel anlarınızı Hollanda saç örgü modeli ile süslemeye ne dersiniz? Bu saç örgü modeli sayesinde artık sizde çok daha harika görüneceksiniz.

En çok tercih edilen saç örgü modeli olan Hollanda saç örgü modelinin yapılışını en ince ayrıntısına kadar olan bilgilere sitemizde sizler için yer veriyoruz. Yapmanız gereken tek şey bir kahve eşliğinde yazımızın devamındaki bilgileri okumaya devam etmek.

bonitam-sac-orgu-modelleri

Hollanda Saç Örgüsü Modeli Yapılışı

  • İlk olarak saçlarınızı enfes bir Hollanda saç örgü modeli ile buluşturmak için fön çekin.
  • Saçlarınızı geriye doğru iyice tarayın.
  • Ön saçlardan ayırmadan bir parça saç alınır ancak dikkat edilmesi gereken nokta bu parçanın alın genişliği kadar olmasıdır.
  • Bu parça saçı üç eşit parçaya ayırın ve örgüye sağ taraftan başlayın.
  • İlk olarak normal klasik örgü ile başladıktan sonra daha sonra örgüyü üstten değilde alttan alarak örme işlemine devam edin.
  • Daha sonra yanlardaki saçları ekleyerek saç ucuna kadar örme işlemini sürdürün.
  • Son olarak yaklaşık 5 cm kalaraktan saçları bir lastik toka yardımı ile bağlayın.
  • İsteğe göre örgüyü daha dolgun bir hale getirmek amacıyla örgüyü gevşete bilirsiniz. Bu sayede az ve seyrek olan saçlar çok daha dolgun görünecektir. Ancak böyle yaptığınızda bu örgü modeli ile günü tamamlamaya

Ve Son Olarak Bonitam Kadın Sitesi

Biz Bonitam kadın sitesi olarak, kadın siteleri arasında ilk tercih olmamızı araştırmacı yapımıza ve dürüstlüğü müze bağlıyoruz. Çünkü konu her ne olursa olsun gerçek ve kanıtlanmış bilgileri sizlere sunuyoruz. Bu da bir çok üyemizin uyguladıkları bilgilerden tatmin olmalarından  dolayı çevrelerine Bonitam sitesini önermeleriyle başlıyor. Amacımız kadınların hayatlarını daha kolay ve pratik bir hale getirmeye çalışmak.

Bütün yayınladığımız  bilgilerin %100 doğru olduğu bir kez daha hatırlatarak, kendinize daha fazla zaman ayırmanızı temenni ediyoruz. Bonitam ailesi…

Yoruma kapalı.