Kinder Bueno Kilo Aldırır Mı?

Kinder’in sütlü çikolatalı fındık dolgulu atıştırmalıklarından Bueno kilo aldırır mı aldırmaz mı sürekli merak edilmektedir. Bu yüzden öncelikle içeriğinde neler olduğuna ve bunların karşılık gelen gramsal oranlarına yer vermemiz gerekmektedir.

Kinder Bueno İçeriği

Bueno içeriğinde %31,5 oranında süt tozu, vanilin, şeker, buğday unu ve fındık bulunmaktadır. Bu değeriyle kilo almada etkili olan şekerin gerçekten de büyük payının olduğunu dile getirmemiz gerekecektir. Bunun yanı sıra %18 oranında yağ, karbonat ve tuz bulunmaktadır. Bu değerlerin yanında kakao da yine kilo almaya yardımcı bir diğer doğal besin ögesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sütlü Çikolatalı Fındık Dolgulu Atıştırmalık

Kinder’in süt ve süt ürünlerinden imal edilen hazır atıştırmalıklarından birisi olarak kinder bueno kilo aldırır mı kakao ve sütün karışımının yanı sıra şeker, fındık ve de buğday unu karışımından oluşarak kilo almaya yardımcıdır. Bu yüzden kilolarıyla barışık olmayan kişilerin veya kilo almak isteyenlerin mutlak surette kullanması tavsiye edilmektedir.

Besin Değeri

Bueno içeriğinde %37,3 oranında yağ, %9,2 oranında protein, %2 oranında lif, %49,5 oranında karbonhidrat ve %41,3 oranında ise şeker yer almaktadır. Yüksek şeker oranı kilo alımını destekler ve yine yüksek protein değeriyle de protein ihtiyacının gerçekten de karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Kalori Miktarı

575 kcal değeriyle kilo alımına yardımcı olan Kinder Bueno bu özelliğinin yanı sıra 9,2 oranındaki protein değeriyle de her açıdan kilo almak isteyenler için bulunmaz bir hazır atıştırmalıklar arasınndaki yerini korumaktadır. Bunun yanı sıra yüksek şeker oranı da her yönden kilo alımını sağlayan bir diğer tarafı olarak karşımıza çıkmaya devam ettiğinden ötürü her açıdan dikkat çeken yanı olarak dikkat çeker.

Yer verilen tüm bu olanaklar çerçevesinde yer verildiği zaman Kinder Bueno olarak tamamen eşsiz miktarıyla her anlamda kendini göstermeye devam eden yaklaşım tarzı olarak önemini bir kere daha meydana getirdiğini dikkate almamız gerekmektedir ki tüm bu özellikleri açısından gerçekten de sütlü çikolatalı hazır atıştırmalık olarak hem sağlıklı hem besleyici hem de kilo almaya yardımcıdır.

Yoruma kapalı.