Moda Çay Bahçesi Nerededir? Moda Çay Bahçesine Nasıl Gidilir?

Moda Çay Bahçesi Kadıköy'de Nerede?

Moda çay bahçesi İstanbul’un Kadıköy semtinde yer alır. Birçok kişi tarafından sıkça tercih edilen bir mekân olan bu çay bahçesinde, güzel bir çay ve kahve eşliğinde, mükemmel Moda manzarasını izleyebilirsiniz. Bu ortam, İstanbul’un deniz ve gökyüzünün birleştiği muhteşem bir manzaraya sahiptir. Kafa dağıtmak için burayı tercih ederek, manzaranın ve sakinliğin tadını çıkarabilirsiniz.

YouTube video

Merkezi konumu sayesinde, ulaşım kolaylığı olan bir işletmedir. Kadıköy’de bulunan bu mekânı şahsi aracınızla ziyaret edebilir, ya da toplu taşıma imkânlarından faydalanarak buraya ulaşabilirsiniz. Kadıköy’ün merkezine yakınlığı sebebiyle, rahat bir ulaşıma sahip farklı toplu taşıma seçeneklerini, dileğinize göre tercih edebilirsiniz. Kolaylıkla ulaşım sağladığınız bu mekan, sıklıkla tercih edeceğiniz favori mekanlarınızdan biri olmaya adaydır.

Moda Çay Bahçesi Keyifli Vakit Geçirmek İsteyenleri Bekliyor

Moda çay bahçesi İstanbul Kadıköy Caferağa’da, Park İçi Yolu’nda bulunmaktadır. Huzurlu vakit geçirmek isteyenlerin en çok tercih ettiği İstanbul semtlerinden biri olan Kadıköy’de, deniz manzaralı küçük ve sevimli bir çay bahçesidir. Çoğu İstanbullunun ziyaret ettiği ve tanıdığı bir yer olan Moda’nın vazgeçilmez uğrak mekânlarından biridir.

Aile Çay Bahçesi ile Sakin Vakit Geçirebilirsiniz

moda-cay-bahcesi-nerededir
Moda Çay Bahçesi Nerededir?

Moda çay bahçesi tarihi bir havaya sahip olan aile çay bahçeleri açısından gözdedir. Bu mekân, sevimli ve aile sıcaklığında, eski usul bir çay bahçesi mantığıyla kurulmuş bir işletmedir. Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da tek başınıza hoşça vakit geçirebileceğiniz bu çay bahçesinde, sıcak çay ve kahvenizi deniz manzarasına karşı yudumlayabilirsiniz. Moda çay bahçesi menü seçeneklerine göz atabilir, dilediğiniz şekilde ortamın keyfini çıkarabilirsiniz.

Küçük Moda Burnu Çay Bahçesi Nerede?

Küçük Moda Burnu Sokak 23 numarada yer alan bu işletme de, Kadıköy Caferağa’da bulunur. Mükemmel manzarası ve lezzetli menüsüyle, ziyaretçilerin sıkça tercih ettiği uğrak mekânı olmaya aday bir çay bahçesidir.  Kadıköy’ün en keyifli mekânlarına sahip olan Moda’da yer alan kafeler arasında, şüphesiz ki en çok tercih edilenlerdendir.

moda-cay-bahcesi-nerededir

Doğayla, yeşille ve maviyle iç içe olan semtin, tarihi ve nostaljik havası da, burayı sizin vazgeçilmez mekanlarınızdan biri yapacaktır. Manzarası ve dekorasyonuyla gözlerinize hitap eden mekân, menüsüyle de, sıkça tercih ettiğiniz keyifli ortamlarınızın başında yer alacaktır.

Küçük Moda Burnu Çay Bahçesine Nasıl Gidilir?

Küçük moda burnu çay bahçesine ister özel aracınızla, ister de toplu taşıma vasıtasıyla ulaşmanız mümkün. Moda çay bahçesi civarından geçen İETT hatları 14B, 4 ve 16D numaralı otobüslerdir. Bu otobüsler vasıtasıyla çay bahçesinin yakınındaki duraklarda inebilirsiniz. Metro ya da tramvay seçenekleri kullanarak da, bu mekâna ulaşabilirsiniz.

moda-cay-bahcesi-nerededir

M4 metro ve T3 tramvay hatları, çay bahçesine ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Dilerseniz Marmaray hattını kullanarak da gidebilirsiniz. Yapmanız gereken aktarmaları doğru öğrenerek yola çıkıp, moda çay bahçesi yol tarifi ile yolu rahatça bulabilirsiniz. Kadıköy merkezinden T3 tramvay hattını kullanarak moda ilkokulu durağında inebilir ve 5 dakikalık yürüme mesafesindeki çay bahçesine ulaşabilirsiniz.

Moda Çay Bahçesi Menüsü

Moda çay bahçesi sadece Kadıköy’ün gözde bir alanında bulunması ile değil aynı zamanda sunduğu menü ile birçok avantaj da sağlamaktadır. Karnınız acıktığında ufak aperatifler bulabileceğiniz gibi serpme kahvaltı ile gününüze güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaz aylarında serin içeceklere, Türk kahvesine ya da sıcak içeceklere ulaşım oldukça basittir. Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da bireysel olarak tercih edebileceğiniz mekanların başında yer alıyor.

moda-cay-bahcesi-nerededir

Menü fiyatlandırması ise birçok bireyin cebine uygun olması ile biliniyor. Çoğu Kadıköy içerisinde yer alan kafelerde fiyatlandırmalar konusunda eleştiriler bulunsa da aile çay bahçesi olması ile birlikte kişilerin zorlanmasına sebep olmamaktadır. Kalabalık gittiğinizde dahi birçok kafeye nazaran uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Sizler de uygun fiyatlar dahilinde keyifli vakit geçirmek, manzaradan faydalanmak sonrasında İstanbul gezintisine çıkmak isterseniz tercih edebilirsiniz.

YouTube video

Moda, İstanbul ilçeleri arasında en gelişmiş semtlerin başında yer alır. Modada tamamen kafe, restaurant anlayışınıza göre birbirinden farklı dizayn edilmiş alanlar tercih edebilirsiniz. Sessizlik isteyenlere ayrı, arkadaşları ile keyifli vakit geçirmek isterken aynı zamanda karnının bayram etmesini isteyenlere daha farklı imkânlar sunabilmektedir. Sizler de 11 Farklı En İyi Moda Restaurant Listesindeki Mekanlar yazımıza bakarak gideceğiniz mekâna karar verebilir, buna göre planınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

 

Yoruma kapalı.