Şeyda Coşkun İnstagram Hesabı Nedir? Şeyda Coşkun Kimdir?

Şeyda Coşkun Instagram Adresi Nedir?

Şeyda Coşkun İnstagram hesabından yaptığı paylaşımlar, ünlülerin kendisi hakkında söylediği laflar neticesinde son dönemde çok popüler oldu. Kendisi, yaşam koçu olmakla birlikte ünlü ya da ünsüz birçok bireyin kilo vermesine yardımcı olarak ön plana atıldı. Ciddi anlamda kiloların kısa sürede verilmesini sağlayan programlar ve diyetler oluşturarak kişilere hitap etmeye devam ediyor.

YouTube video

Şeyda Coşkun Kimdir?

Şeyda Coşkun, yaşam koçu ve kişilerin zayıflamasına yardımcı olan bir diyet listesi hazırlayıcıdır. Diyetisyen olup olmadığına yönelik net bir bilgi yoktur. Uzmanlık konusunda oldukça dikkatli iseniz kendisi ile çalışmadan önce bu konuda net bilgi almanızı öneriyoruz. Kendi tanımlamasında da yaşam koçu olarak dile getirilmek temel tercihi oluyor.

seyda-coskun-instagram-hesabi

Şeyda Coşkun İnstagram hesabı aracılığı ile insanlara erişmeye çalışan ve kurduğu firma neticesiyle de adını duyuran başarılı bir kadındır. Ünlülerin kilo dertlerinden kurtulmasında etkili olabilmek adına özel programlar, diyetler hazırlamaktadır. Kendisine başvuruna kişilerle birebir kardeşi ile ilgilenir. Aynı zamanda Be Light Kitchen internet adresi üzerinden diyete uygun detoks suları, yemek ve tatlıları da satışa sunmaktadır. Kendisi Ergin Ataman’dan Doğa Rutkay’a kadar birçok insanın danışmanlığını yaparak zayıflamasını sağlamıştır.

1- Şeyda Coşkun İnstagram| Şeyda Coşkun Eşi Kimdir?

Coşkun, internet üzerinde sosyal medya olarak İnstagram üzerinden özel hayatından bazı kesitleri sunmaktadır. Şeyda Coşkun İnstagram profili incelendiği üzere evlidir. Eşi hakkında genel bilgiler internet üzerinde bulunmadığı gibi kendisi de fotoğraf paylaşmak dışında bir tanıtım yapmamıştır. Çiftin, 6 yaşında olan bir erkek çocukları da bulunur.

2- Be Light Kitchen Ekşi Sözlük Yorumları

seyda-coskun-instagram-hesabi

Ekşi Sözlük kullanıcıları Coşkun tarafından kurulan yemek firması hakkında belirli düşüncelerini dile getirmiştir. Site incelendiğinde en çok eleştirilen konu satışlarda sunulan fiyatlardır. Ana öğün yemeklerinden öte atıştırmalıkların dahi 200-300 TL civarında satışa sunulması ciddi olarak beğenilmemektedir. Aynı zamanda satıştaki ürünlerin kalori miktarının da belirtilmemesi bir şüphe bırakmaktadır.

Şeyda Coşkun İnstagram Hesabı Nedir?

seyda-coskun-instagram-hesabi
seyda-coskun-instagram-hesabi

Şeyda Coşkun sosyal medya hesabı @seydacoskun olarak aratıldığında çıkıyor. Aramalarda farklı şekilde yazdığınızda yanlış hesaplara ulaşabilirsiniz bu yüzden direkt böyle arama yapabilirsiniz. Aktif olarak hikaye ve gönderi paylaşımı yaparken günümüzde aktif olarak 438 bin takipçiye de sahiptir. İnstagram üzerinden diyet listesi paylaşmadığını belirtmek gerekiyor. Özel programlarına kayıt olunması gerekiyor.

Şeyda Coşkun Diyeti Zayıflatıyor mu?

Şeyda Coşkun İnstagram paylaşımlarından ziyade ortaya koyduğu diyet listeleri ile dile geliyor. Özellikle magazin dünyasından tanılan birçok isim Coşkun sayesinde zayıfladığını dile getirince takipçileri de giderek arttı. Oluşturduğu diyet listelerinin yanı sıra Be Light Kitchen aracılığı ile sporu da bir arada götürmektedir. Zayıflama konusunda ise elbette farklı görüşler vardır.

YouTube video

Zayıflamak adına kişinin sadece yemesine dikkat etmesinin ötesinde etkili olan unsurlar vardır. Metabolizma hızı, kullanılan ilaçlar ya da sağlık problemleri kilo almaya ve vermeye doğrudan etki eder. Eğer sağlık açısından bir probleminiz yoksa ve mevcut diyeti spor ile desteklerseniz zayıflamanız mümkündür. Ancak kimi bireyler Coşkun diyeti ile 5 kilo verirken sizin metabolizma hızınıza göre kilo durumunuz değişiklik gösterebilir. Şeyda Coşkun diyeti firma aracılığı ile ya da Şeyda Coşkun İnstagram hesabında yer alan telefon numaralarından ulaşılabilir.

Şeyda Coşkun Fiyat Ne Kadar?

Şeyda Coşkun’un sunduğu diyet hizmeti ve aynı zamanda yemek satışları hakkında fiyatlandırmalar değişiklik gösterir. Diyetleri uygulanmak istendiğinde sunulan hizmetin bedeli telefondan bizzat ulaşıldığında verilmektedir. Ancak yemek ve diyet tatlı satışları incelendiğinde be light pasta için 700 TL, atıştırmalıklar için 300 TL gibi fiyatlar biçilmiştir.

Şeyda Coşkun Diyet Listesi – 15 Günlük

Diyetler zayıflamak konusunda uygulanması gereken özel oluşturulmuş listelerdir. Şeyda Coşkun İnstagram hesabı üzerinde de en çok vurguladığı uygulama süresi 15 günlük olan bir diyeti mevcuttur. Çoğu kişinin 15 gün gibi kısa sürede ciddi kilolar vermesini sağlamıştır. Sizler de bu diyeti uygulayarak belki de hedeflediğiniz kilolara ulaşabilirsiniz. Ancak uyarmak gerekiyor Coşkun diyetin yanı sıra mutlaka günde 1 saat yürüyüş ve yanında ekstra kardiyo ya da pilates gibi sporların yapılmasını vurguluyor.

seyda-coskun-instagram-hesabi

15 günlük uygulayacağınız bu diyet başta sizi zorlasa da zaman içerisinde ayak uydurabileceğiniz bir kolaylığa ulaşmaktadır. Diyeti 15 gün uygulayıp sonrasında 1-2 hafta kadar ara vermeniz öneriliyor. Sonrasında 15 günlük tekrar uygulayabilirsiniz. Şeyda Coşkun 10 Günde 8 Kilo Verdiren Diyet ya da Şeyda Coşkun 6 Günlük Zayıflama Programı yazılarımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.

Yoruma kapalı.