Wanted Kilo Aldırır Mı?

Wanted Kalori Değeri

Wanted kilo aldırır mı? Eti markasının bol sütlü, çikolatalı hazır atıştırmalık gofreti Eti Wanted yine her neslin severek tükettikleri atıştırmalıklardan biri olmaya devam ediyor. Yolda, seyahatte, molada, tatilde kısacası hayatınızın her anında Wanted yanınızda. Şimdi de Eti Wanted çeşitlerine yer vererek bunların besin değerleri üzerinde durmamız gerekmektedir.
Peki, wanted çeşitleri nelerdir?

Eti Wanted Çeşitleri ve Kalori Değerleri Nelerdir? Wanted Kilo Aldırır mı?

wanted-kilo-aldirir-mi
Wanted Kilo Aldırır mı

Eti Wanted kilo aldırır mı? Wanted, birden fazla çeşitte üretilmiş bir atıştırmalıktır. Kalori değeri oldukça yüksek olan bu atıştırmalıklar genellikle kilo alımına sebep olabilmektedir. Her besin gibi fazla tüketilmesi tavsiye edilemeyen bu atıştırmalıkların çeşitleri şöyledir:

Eti Wanted Klasik Kalori ve Besin Değeri

Eti Wanted klasik atıştırmalığın kalori ve besin değerleri şöyledir. İçerisinde 5,7 gr protein ve 63 gr karbonhidrat bulundurmaktadır. Ayrıca 44,1 gr şeker ve 23 gr yağ bulunmaktadur. Tüm bu değerler göz önüne alındığında Eti Wanted 100 gramında 489 kalori bulunmaktadır.

Eti Wanted Limonlu Kalori ve Besin Değeri

Eti Wanted limonlu atıştırmalığın 100 gramı yaklaşık olarak 503 kalori değerine sahiptir. İçerisinde 5,6 gr protein bulunmaktadır. Limonlu atıştırmalığın içerisinde 56,2 gr karbonhidrat, 27 gr yağ ve 42 gr şeker bulunmaktadır.

Eti Wanted Bumba Kalori ve Besin Değeri

wanted-kilo-aldirir-mi

Eti Wanted Bumba 20 gr kalori değeri nedir? Eti Wanted Bumba kalori bakımından yüksek bir atıştırmalıktır. İçerisinde 5,8 gr protein ve 53,2 gr karbonhidrat bulunmaktadır. Ayrıca atıştırmalığın içerisinde 41,5 gr şeker ve 27,9 gr yağ bulunmaktadır. Bununla irlikte “wanted kilo aldırır mı” sorusunun cevabı evet olacaktır. Çünkü 100 gr Eti Wanted Bumba 499 kaloridir.

Eti Wanted Karamelli Kalori ve Besin Değeri

Eti Wanted Karamelli kaç kalori? Wanted kilo aldırır mı? Eti Wanted Karamelli atıştırmalık 5,7 gr protein, 63 gr karbonhidrat ve 44,1 gr şeker den oluşmaktadır. Ayrıca atıştırmalığın içerisinde 23,5 gr yağ bulunmaktadır. Yüksek kalorili olan bu atıştırmalık 489 kalori değerine sahiptir.

Wanted Kilo Aldırır mı? Eti Wanted Kakao Kremalı Gofret Besin Değeri

Wanted kalori hindiztan cevizli olduğunda da değişmemektedir. Eti Wanted Kakao kremalı gofret içerisinde 6,4 gr protein bulunmaktadır. İçerisinde 60 gr karbonhidrat ve 41,6 gr şeker bulunmaktadır. İçerisinde bulunan yağ oranı ise 26,8 gr dır. Böylece Eti Wanted Kakao kremalı gofret 512 kcal değerine sahiptir. Peki, Wanted kilo aldırır mı?

Yukarıdaki tüm bilgiler göz önüne alındığında bu tarz ürünler sıklıkla tüketilirse kilo alımına sebebiyet verebilir. Bu nedenle yüksek kalorili atıştırmalıklar kilo verme sürecinde tüketilmemelidir.

 

 

Yoruma kapalı.