3 Ayda 13 Kilo Veren İrem Derici Nasıl Zayıfladı ?

İrem Derici Nasıl Zayıfladı? İrem Derici Zayıflama Yöntemi

3 ayda 13 kilo veren İrem Derici nasıl zayıfladı soruları sık sık gündeme gelmektedir. Adını, Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ‘O Ses Türkiye’ yarışması ile duyuran ünlü şarkıcı sanat camiasına program sayesinde adımını atmıştı. O dönemki jüri üyeleri arasında yer alan Hülya Avşar tarafından keşfedilen güzel sanatçı bugün birçok albüme imza atmıştır. Yarışma boyunca yıldızı hızla parlayan şarkıcı, yarışmayı dördüncülükle bitirerek kariyerindeki ilk adımı atmış oldu.

YouTube video

 

Aynı zamanda besteci bir babanın kızı olan İrem Derici, sektöre pek de uzak olmadığını, sağladığı başarılarla kanıtlamış oldu. Yarışmadan hemen sonra ilk albümünü çıkaran ünlü sanatçı, camiada ses getiren bir çıkış yakaladı. Bu süreç boyunca ünlü şarkıcının hangi diyetleri uygulayarak fit bir görünüme sahip olduğu hayranları tarafından merak konusu oldu.

İrem Derici Nasıl Zayıfladı? Chia Tohumu Diyeti Nedir ?

İrem Derici son hali ile ciddi anlamda dikkat çekmiştir. Son zamanlarda formda görüntüsüyle dikkatleri üzerine çeken İrem Derici nasıl zayıfladı sorusuna cevap verdi. Sosyal medyayı sıklıkla kullanan ünlü sanatçı, son zamanlardaki fit hallerini sevenleri ile paylaşmayı da unutmuyor. Şarkıcının bu formunu ve bakımlı hallerini nasıl sağladığını merak eden takipçileri ünlü şarkıcıyı buldukları her fırsatta soru yağmuruna tutuyor. Esprili halleriyle bilinen ünlü sanatçı, takipçilerinin kendisine sorduğu ‘Nasıl kilo verdin?’ sorusuna yine esprili bir göndermede bulundu. Cevabında ‘İrem Derici markalı nazar otu çayı tüketiyorum ve kem gözlere kış kış diyorum’ yanıtını verdi.

 

Ünlü sanatçı, sır gibi saklanan diyetlerin hangileri olduğunu sonunda sevenleriyle paylaştı. İlk olarak İrem Derici chia tohumu kullanarak bir diyet uyguladığını açıkladı. Yaptığı bu diyet sonucunda ünlü şarkıcının zayıfladığı gözlerden kaçmadı. Bir televizyon programında chia tohumu sayesinde zayıf olduğunu dile getiren pop şarkıcı, son zamanlarda chia tohumu satışlarını da artırdı. Chia tohumu kullanarak bir deri bir kemik kalan güzel sanatçı, chia tohumunu salatalara, soslara, içeceklere ve pek çok yiyeceğe katarak tükettiğini belirtti.

3-ayda-13-kilo-veren-irem-derici-nasil-zayifladi
3 Ayda 13 Kilo Veren İrem Derici Nasıl Zayıfladı?

İrem Derici nasıl zayıfladı sorusunun bir televizyon programında sorulması üzerine güzel sanatçı chia tohumu diyeti ile yanıt verdi. Chia tohumu satışlarının patlama yapması üzerine beslenme uzmanları tarafından uyarı gecikmedi. Beslenme uzmanlarına göre, chia tohumunun olumlu taraflarının olduğu kadar olumsuz taraflarının da olduğu uyarılar arasında yer almakta. Beslenme uzmanları, chia tohumunun günlük 48 gramdan fazla alınmasının yan etkilerinin olabileceğini söyleyerek, aşırı kullananları bu yönde uyarmaktadır.

Sanatçı İrem Derici ile hayatımıza giren chia tohumu diyeti, tokluk hissi yarattığı düşünülerek tercih edilen diyetler arasında yer almaktadır. Ancak bazı uzmanlar tarafından chia tohumunun sanıldığı kadar tokluk hissi yaratmadığı dile getirilmektedir. Beslenme uzmanlarına göre bu tokluk hissini baklagillerle karşılamak da mümkündür. Ayrıca chia tohumu, gluten maddesi içermediğinden dolayı çölyak hastaları tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

İrem Derici’nin Uyguladığı Arpa Suyu Diyeti

Ünlü şarkıcı İrem Derici geçtiğimiz günlerde aniden rahatsızlanarak apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede kaldığı süre zarfında gün geçtikçe durumu ağırlaşan sanatçının doktorlarından bir açıklama yapılması beklendi. Ünlü şarkıcının sağlık durumu hakkında beklenen açıklamayı yapan doktoruna göre şarkıcının hastalığının nedeni kullanmış olduğu arpa suyu olmuştu.

3-ayda-13-kilo-veren-irem-derici-nasil-zayifladi

 

Zayıflama uğruna hayatını tehlikeye sokan başarılı şarkıcının uyguladığı diyetin arpa suyu diyeti olduğu ortaya çıktı. Bir anda herkes tarafından pek çok mecrada aranan arpa suyu diyeti akıllara tehlikeli mi, tehlikeli değil mi sorusunu getirdi. İrem Derici arpa suyu diyeti ile haftada 5 kilo vererek 32 bedene kadar düştü. Görenleri hayrete düşüren ünlü sanatçı, uygulamış olduğu yanlış diyet sonucunda sağlıklı olmayan bir şekilde hızlı kilo vermeye başladı. Son durumda İrem Derici zayıflama hastalığı yüzünden sağlığından olma noktasına kadar geldi.

Arpa Suyu Diyeti Tehlike midir ?

 

İrem Derici nasıl zayıfladı sorusunda arpa suyu diyeti cevabı dikkat çekmiştir. İrem Derici’nin hızla kilo kaybetmesi üzerine, fazla kilo problemi yaşayan birçok insan arpa suyu diyeti nasıl yapılır sorusunun peşine düştü. Öncelikle hangi diyet olursa olsun bir diyetisyen eşliğinde hareket edilmesi son derece önemli bir husustur. Arpa suyu diyeti, acıkmayı geciktirerek doymama hissini ortadan kaldırmaktadır.

Arpa Suyu Diyeti Nasıl Uygulanır ?

 

Arpa suyunu hazırlamak için öncelikle arpa, sıcak su içerisinde bekletilir. Bir süre sonra süzülen arpa suyu ılık bir şekilde tüketilir. İsteyen kahvaltıda lapa şeklinde de tüketmeyi tercih edebilir. Yine tercihen bir kase içerisine alınan arpa lapasının içerisine; muz, ceviz, badem ve mevsimine göre yaş meyveler de katılarak tüketilebilir.

3-ayda-13-kilo-veren-irem-derici-nasil-zayifladi

Arpa suyunun insan sağlığına birçok faydasının bulunmasının yanında, fazla kullanıldığında yan etkilerinin olacağı aşikardır. Uzmanlara göre arpa suyu metabolizmayı hızlandırarak sürekli idrara çıkma hissi uyandıracağından, böbreklerde ve karaciğerde yorgunluğa neden olabilir. Ayrıca bağırsaklarda şişkinlik meydana getirerek zamanla bağırsak problemleri yaşanmasına neden olabileceğini de belirtmektedir.

İrem Derici Kaç Kilo Verdi ?

YouTube video

İrem Derici Kaç kilo verdi sorusu merak edilmekte. Diyet sürecinde toplam 13 kilo verdiğini belirten başarılı sanatçı, sağlık sorunları yaşaması nedeni ile yeme düzenini değiştirmek zorunda kaldı. İrem Derici, sağlığının bozulmaması adına daha sağlıklı bir beslenme programına devam etmektedir. İrem Derici nasıl zayıfladı sorusuna verilebilecek iki doğru cevap: chia tohumu diyeti ve arpa suyu diyeti olmaktadır.

Ünlüler dünyasında zaman zaman zayıflayarak adından söz ettiren isimler bulunuyor. Bunlardan birisi de Çok Güzel Hareketler Bunlar ile yıldızını parlatan Büşra Pekin. Büşra Pekin Nasıl Zayıfladı? Büşra Pekin Estetik Yaptırdı mı yazımızdan nasıl zayıfladığına dair bilgi alabilirsiniz.

Yoruma kapalı.