30 Kilo Verdiren Tülin Şahin Diyet Listesi

Tülin Şahin Diyet Listesi Nasıl Uygulanır?

Tülin Şahin diyet listesi ile verdiği 30 kiloyla gündemlerden düşmemiştir. Hızlı kilo vererek sağlığını koruyan Tülin her kilo alan insanların bu diyeti denemeleri gerektiğini göstermektedir. Sizler de kilo vermek istiyorsanız küçük ipuçları ile dolu bu diyet ile iyi bir başlangıç yapabilir, başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

YouTube video

Sağlıklı kilo vermek için birçok yol izlenebilir. Doğru bir başlangıç ile emin adımlarla ilerleyerek istediğiniz bedene kavuşabilirsiniz. Yapacağınız her diyet bir sistem barındırmaktadır. Bu sisteme ayak uydurduğunuz sürece hızlı ve sağlıklı kilo vermeniz kolay olacaktır.

Ünlü model ‘’diyetten diyete koşmadan kilo verebilirsiniz’’ sözüyle kafaları bir nebze olsun karıştırmıştır. Ardından ‘’sağlıklı beslenip, pozitif düşünerek kilo vermeniz mümkündür’’ sözünü ekleyerek aslında belirtmesi gerekeni vurgulamıştır. Aldığı kilolar ile modellik mesleği tehlikeye giren Tülin Şahin hızlı bir şekilde kilo vererek kaldığı yerden devam etmiştir. Sizler de yeni başlangıçlar için daha fazla beklemeden doğru bir sistem ile diyet yaparak hem kilo verip hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız işte mükemmel bir Tülin Şahin diyet menüsü bunu başlayabilirsiniz.

Tülin Şahin Diyet Listesi

Tülin Şahin kendisi için uyguladığı diyetlerde belli başlı kurallar koymuştur. Sizlerde kendinizi şartlandırarak disiplinli bir diyet uygulayabilirsiniz. Hayatınızda büyük değişimlere yol açmak istiyorsanız başlangıçta yiyecek alışverişi ile işe koyulmalısınız. Gözünüze güzel görünen her zararlı yiyeceğin ağır dönüşümleri olacağını unutmamalısınız. Alışveriş esnasında bile vazgeçmeniz an meselesi olabilir ancak kararınızda net olmalısınız.

30-kilo-verdiren-tulin-sahin-diyet-listesi

Bazen gözünüzü korkutan aç bırakan diyetler sizleri her zaman geri çekecektir. Tülin Şahin diyet listesi uygulamaya başladığında kararlı olmasının en önemli nedenlerinden biri de kendisini hiçbir zaman aç hissetmemesidir. Bütün gün boyunca bedenimiz ister istemez harekete maruz kaldığımızdan enerji depolamaya ihtiyacımız olacaktır. Doğru bir diyet her zaman sağlığınızı destekleyecektir. Ulaşmanız gereken beden aslında o kadar uzağınızda değildir. Tülin Şahin’in bütün bu diyet tecrübelerinden sonra ‘’siz hala diyet mi yapıyorsunuz?’’ adlı kitabını çıkarmıştır. Bütün kilo vermek isteyenlere tek önerisi ‘’asla öğünlerinizi atlatmayınız belirli düzende devamlılığınızı sürdürün’’ cümlesi olmuştur. Peki Tülin Şahin diyet yemekleri menülerinde günlük yaşantısında sağlıklı beslenme için neler tüketmiştir inceleyelim.


Tülin Şahin Diyeti Sabah Kahvaltısı

 • 1 adet haşlanmış yumurta
 • Peynir
 • Zeytin
 • Bal
 • 3 dilim tam buğdaylı ekmek
 • Şekersiz çay veya taze sıkılmış portakal suyu

Tülin Şahin Diyet Listesi Ara Öğünü

30-kilo-verdiren-tulin-sahin-diyet-listesi

 • 1 kase meyve salatası

Şahin Diyeti Öğle Yemeği

30-kilo-verdiren-tulin-sahin-diyet-listesi
Tülin Şahin Diyet Listesi
 • Sebzeli soslu makarna
 • Light kola
 • Tatlı (3 top dondurma)

Diyet Ara Öğün

 • 1 adet orta boy elma
 • 1 paket diyet kraker

Tülin Şahin Diyetinde Akşam Yemeği

 • Ton balıklı salata (sos eşliğinde)
 • Diyet içecek

Ara Öğün

 • 1 tabak yoğurtlu meyve salatası ( diğer bir seçenek meyve salatası – mevsimine uygun meyveler)
 • 1 bardak yağsız süt

30-kilo-verdiren-tulin-sahin-diyet-listesi

Not: Bir dilim pasta ile şekersiz kahveden oluşan ara öğün gibi kaçamakları da nadiren yapabilirsiniz. ( Ama bu durum sık olmamalıdır.)


Tülin Şahin uyguladığı bu beslenme tarzı ile hem sağlığını korumuş hem de istediği bedene kavuşmuştur. Sabah kahvaltılarında tükettiği haşlanmış yumurtayı 2 günde bir kere tüketecek şekilde beslenmesini şekillendirmiştir. Elbette bununla birlikte bol bol su tüketmeye özen göstermiştir.  Çok önemli bir ipucu olan, her gün düzenli vakitlerde sporunu yapma alışkanlığının da güne pozitif başlamayı sağladığını açıklayan Şahin, diyet listeleri arasından kişinin kendi vücuduna uygun olanı tercih etmesinin önemine değiniyor.

Tülin Şahin az ama sık yemeği de tavsiyeleri arasına ekliyor. Kendisi öğün sıklığından rahatsızlık duymadığı gibi tok kalarak zayıflamanın da mümkün olabileceğini savunmaktadır. Tülin Şahin diyet olarak sağlıklı yaşam tarzı biçimlemesini vurgulamaktadır.

YouTube video

 

Sizler de zayıflamak istiyorsanız diyet yapmayı değil sağlıklı yaşamayı denemelisiniz. Siz de iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız ünlü modelin uyguladığı sağlıklı yaşam biçimini hayata geçirebilirsiniz. Fit görünümü ile gözlerde 1 numara olan Tülin Şahin her zaman kaldığı kiloyu dengeli bir şekilde korumaktadır. Alınan kiloların kolay olduğu kadar vermenin de çok kolay olacağını sizler de anlayacaksınız. Sağlıklı ve hızlı kilo vermek istiyorsanız daha fazla beklemeden Tülin Şahin diyet menüsüyle işe koyulabilirsiniz. İstediğiniz bedene kavuşmak için sadece kendi bedeninizi tanımanız yeterli olacaktır. Sağlıklı kalmak için sağlıklı beslenmeye dikkat etmelisiniz.

Ayrıca Hızlı Kilo Verdiren Muz Diyeti ile de şok diyet uygulayabilir ve kısa sürede kilo verebilirsiniz.

Yoruma kapalı.