5 Kilo Vermek için Ne Yapmalı?

5 Kilo Vermek için Ne Yapmalı, Ne Yemeli?

5 kilo vermek için ne yapmalı konusu günümüzde birçok kişinin merak ettiği konuların başında geliyor. Özellikle hızlı kilo vermek isteyenlerin ve acilen kilo vermek isteyenler için 5 kilo çok önemlidir. Bu denli 5 kilo ve üzeri kilo verilmesi için yapılması gerekenlere uyulduğunda zayıflamak mümkün.

Şimdi haftada 5 kilo vermek için ne yapmalıyım, ayda 5 kilo vermek için ne yapmalıyım sorularının cevaplarını detaylıca incelelim.

5 Kilo Vermek İçin Ne Yapmalı Ne Yapmamalı?

5-kilo-vermek-icin-ne-yapmali
5 Kilo Vermek için Ne Yapmalı?

Fazla kilosu olanlar için 1 kilo verilmesi bile çok önemliyken 5 kilo gibi ciddi bir rakamı vermek güzel bir durumdur. Bu nedenle birazdan söyleyeceklerimizi bir yere not ederseniz sağlıklı kilo vermeniz için çok önemlidir.

Peki, 5 kilo vermek için ne yapmalı ne yapmamalı?

 • Olabildiğince hareket edin.
 • Beslenmelerinizde karbonhidratı azaltın.
 • Yağ oranını kesinlikle atlamayın ve olabildiğince koruyun.
 • Gün içinde detoks etkisi yapan içecekler tüketin.
 • Akşam saatlerinde kalori değeri yüksek olan besinlerden uzak durun.
 • Yeşil çayı sabah saatlerinde tüketmekten kaçınmayın.
 • Ara öğünlerde kuruyemiş yemeyi alışkanlık haline getirin.
 • En önemlisi iradenizi koruyun.

Yukarıda yazanları günlük yaşamınıza eklediğinizde eminiz ki 5 kilo vermek için ne yapmalı sorusuna cevap bulmuş olacaksınız.

5 kilo Vermek İçin Ne Yapmalı Hızlı Kilo Vermek İstiyorum Diyenlere Gelsin!

Biraz önce yapılması ve yapılmaması gereken altın kurallardan bahsettik. Şimdide ilginç bir diyet ile sizlere 10 günde 5 kilo vermek için ne yapmalı diyenler için güzel bir liste sunuyoruz. Kesinlikle kaçırmayın ve bu diyeti 10 gün boyunca uygulayın sonuca eminiz ki şaşıracaksınız.

Şimdi diyet listesine beraber göz atalım:

1.Gün

 • Sabah: Bir adet mevsim meyveleri ile kızarmış ekmek eşliğinde çay.
 • Öğle: Bir parça kadar haşlanmış veya ızgarada et yanında söğüşlenmiş domates ve şekersiz kahve.
 • Akşam: Bir dilim kızartılmış kepek ekmeği, çay ve yeşil salata.

5-kilo-vermek-icin-ne-yapmali

2.Gün

 • Sabah: Bir adet olacak şekilde mevsim meyvesi ya da bir bardak greyfurt suyuyla bir dilim kadar kızarmış kepek ekmeği.
 • Öğle: Haşlanmış taze ıspanak, domates ve kereviz salatası.
 • Akşam: İstediğiniz kadar meyve salatası ve şekersiz kahve.

3.Gün

 • Sabah: Bir adet kadar mevsim meyvesi, çay ve bir dilim kızarmış kepek ekmeği
 • Öğle: Haşlama pişirme usulü ile balık, mevsim meyvesi birde çay.
 • Akşam: Söğüşlenmiş domates, yağsız kereviz yemeği yanında ister çay ister kahve.

Biz size 3 günlük diyet listesi verdik ve bu liste 10 gün boyunca dönüşümlü olarak uygulanabilir. Liste içindeki yemeklerle eş değer sevdiğiniz farklı besinleri de ekleyebilir ve çok hızlı kilo verebilirsiniz.

1 Haftada 5 Kilo Vermek Garanti Olsun Diyenlerdenseniz Buyurun!

Farkındaysanız biraz önce 5 kilo vermek için ne yapmalı ve çok etkili bir diyet listesini sizlerle paylaştık. Peki, verdiğimiz bu iki bilginin etkili olsun ve en ideal kiloya ulaşayım diyorsanız okumaya devam edin.

Öncelikle evinizde bir tartı bulunsun ve her gün kilolarınızı karşılaştırın. Bu sayede motivasyonunuzu canlı tutacağınızı temin ederiz. Yine verdiğiniz bir kilo bile olsa bunu çevrenizdekilerle paylaşın ve kendinizi zayıflıyorum sihirli kelimesine inandırın. Son olarak akşam yemeklerinden sonra yarım saat kadar egzersiz ya da yürüyüş yapmayı, düzenli nefes alıp vermeyi ihmal etmeyin.

1 Haftada 5 Kilo Verdim Kadınlar Kulübü Sitesinde Tavsiyelere Göz Atın!

5-kilo-vermek-icin-ne-yapmali

Bir haftada ya da bir ayda 5 kilo vermek için ne yapmalı sorusuna kadınlar kulübü sitesinde birçok kişi detaylı olarak düşüncesini belirtmiştir. Sağlıklı zayıflamak istiyorsanız her söylenen tavsiyeyi düşünüp, kendinize yarayanları almanız çok yararlı olacaktır.

Peki, 5 kilo vermek için ne yapmalı, kullanıcıların belirtmiş olduğu önemli tavsiyeler nelerdir?

 • Şekeri hayatınızdan çıkarın.
 • Günde en az 10 bardak su için.
 • Diyet sırasında kendinizi haftada iki kez ödüllendirin.
 • Akşam 6’dan sonra kesinlikle yemek yemeği bırakın.
 • Gece uyumadan önce yeşil çay içebilirsiniz
 • Kahvaltıda yoğurt ve kefir yiyin.

Yukarıda bir haftada 5 kilo vermek için ne yapmalı sorusuna tavsiyeleri vermeye çalıştık, umarız size iyi gelir ve fazla kilolarınızdan kurtulursunuz.

5 Kilo Vermek Kadınlar Kulübü Üyelerinden Kanıtlanmış Diyetlere Bakın Deriz!

5 kilo vermek için ne yapmalı konusunda biraz sonra sizi bu hedefe ulaştıracak diyet isimlerini paylaşacağız. Fakat unutmayın her diyet her bünye için uygun değildir. Dolayısıyla çok dikkatli olmalı ve kendi sınırlarınızı tanıyarak diyet programlarına başlamalısınız.

5 kilo vermek için ne yapmalı hangi diyet programını uygulamalıyım diyorsanız şunlar arasından seçim yapabilirsiniz: Akdeniz diyeti, Aristo diyeti, ketojenik diyet, karatay diyeti, İsveç diyeti, vejeteryan diyet, Hollywood diyeti, dukan diyeti arasından birini seçebilirsiniz.

1 Haftada 10 Kilo Verdim Nasıl Verdiğimi Duyunca İnanamayacaksınız!

5-kilo-vermek-icin-ne-yapmali

Bir haftada 10 ve 5 kilo vermek için ne yapmalı, kesin işe yarayan bir tavsiyemiz daha var. Kanıtlanmış ve kısa sürelerde sonuca ulaştıran bu yöntemi uygulayarak kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Aç karnına 7 gün boyunca bir kaşık elma sirkesi içerseniz mucizeye tanık olacaksınız. İçeriği itibari ile sirke yağları anında yakar ve 5 kilo vermek için ne yapmalı sorusuna mucizevi olarak etki edebilir.

Kilo Vermek İçin Ne Yapmalıyım?

5 kilo vermek için ne yapmalı? İlk önce sağlıklı kilo vermek için ne yapmalıyız bu düşünceyi gerçekleştirecek yöntemlere başvurulmalıdır. Bunun içinde özel olarak hazırlanmış kalori miktarı belli ve doğal beslenme tabaklarına bakılmasını öneriyoruz.

Evde hızlı kilo verme konusunda neler yapılabilir sorusu içinde üstte yer alan 5 kilo vermek için ne yapmalı tavsiyelerine ve diyet programına bakılması yeterli olacaktır.

YouTube video

 

 

Yoruma kapalı.