6 Ayda 40 Kilo Veren Damla Ersubaşı Nasıl Zayıfladı?

YouTube video

Damla Ersubaşı nasıl zayıfladı soruları son günlerde merak edilen ve sıklıkla magazin gündeminde yerini alan bir durum haline geldi. Son zamanların en çok konuşulan ismi haline gelen gözde anne, verdiği kilolarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteri ile tanınan Damla Ersubaşı, son haliyle görenleri şaşkınlığa uğrattı. Kilo verdiği dönemlerde yaşadığı zorlukları da dile getiren ünlü oyuncu, sürecin hiç de kolay olmadığını dile getirdi.

Damla Ersubaşı Nasıl Kilo Verdi?

Kilo verme sürecinde yaşadıklarını anlatan sevilen oyuncu, her şeyde olduğu gibi kilo vermede de yaşanılan zorluklardan bahsetti. Katıldığı bir televizyon programında zayıflamaya dair sorulan tüm soruları cevapladı. Aldığı kiloların zaman içerisinde hareket kabiliyetini azalttığını dile getirerek söze başlayan güzel oyuncu, her şeyin başının sağlık olduğunu da sözlerine ekledi.  Hareket edemeyecek derecede fazla kilo almasının, artık kendisi için dönüm noktası olduğunu ifade etti. Şimdilerde Damla Ersubaşı Instagram üzerinden yeni hali ile ilgili pek çok paylaşım yapmakta.

6 Ayda 40 Kilo Veren Damla Ersubaşı Nasıl Zayıfladı ? Neleri Denedi?

Damla Ersubaşı Nasıl Zayıfladı ? Neleri Denedi?

Damla Ersubaşı nasıl zayıfladı soruları akıllarda soru işareti oluşturadursun, güzel oyuncu tüm bu merak edilenlere cevap vererek zihinlerdeki karmaşaya bir son verdi. Ekranlarda yayınlanan 2.Sayfa programına konuk olan 2 çocuk annesi Damla Ersubaşı, 6,5 ayda 41 kilo verdiğini dile getirdi. Bu kadar kısa bir sürede 41 kiloyu veren oyuncu, zayıflama sürecini ve yaşadığı tüm sıkıntıları sevenleriyle paylaştı. Sosyal medyadan da sevenleri ile sık sık dertleşen güzel oyuncu, adım adım yaptığı her şeyi onlarla da paylaştı.

Damla Ersubaşı Nasıl Zayıfladı ? Neleri Denedi?
Damla Ersubaşı Nasıl Zayıfladı ? Neleri Denedi?

Zayıflama sürecinin ayrıntılarını merak eden hayranlarının meraklarını giderme adına, sürecin tüm inceliklerini anlatmaya koyulan oyuncu, sosyal medyadan paylaştığı resimlerle de süreci gözler önüne koydu. Herkesin ilk aklına gelen soru, bu kadar kısa bir sürede nasıl böyle fazla kilo verdiği oldu. 6,5 ayda verdiği 41 kilo ile bambaşka biri haline dönen genç oyuncu, zayıflamasının ardında yatan sır perdesini de aralamış oldu.

Damla Ersubaşı Nasıl Zayıfladı ? Neleri Denedi?

Damla Ersubaşı nasıl zayıfladı sorusu için güzel oyuncu tarafından bu süreçte nelerin denediği merak ediliyor. Damla Ersubaşı ilk olarak diyet programı uyguladığını dile getirdi. O günlerde 90 kiloya kadar çıkmış olan güzel oyuncu, kilolarından kurtulmak için diyet denediğini sözlerine ekledi. Uyguladığı diyet programı sonucunda hiç kilo veremediğini fark eden güzel oyuncu, bu defa diyetle beraber spor yapmaya da başladı. Yaptığı sporlar arasında; koşma, yürüme, bisiklet gibi egzersizlerin olduğunu söyleyen oyuncu, tüm bunları uygulamasına rağmen vücudunun yağ yakmadığını itiraf etti. 90 kiloya sahip olduğunu ve yağ oranının ise %45 olduğunu ifade eden genç oyuncu, son çarenin ise ameliyat olduğunu ifade etti.

Damla Ersubaşı Nasıl Kilo Verdi ?

Damla Ersubaşı Nasıl Kilo Verdi?

2016 yılında Mustafa Can Keser ile dünya evine giren Damla Ersubaşı, bu evlilikten 2 kız çocuğu dünyaya getirdi. Hamilelik sürecinde aldığı bu kiloları diyet ve spor ile veremediğini fark eden güzel oyuncu, son çare olarak mide küçültme ameliyatına başvurdu. Son çaresinin bu olduğunu dile getiren güzel oyuncu, Damla Ersubaşı nasıl zayıfladı sorularına da noktayı koymuş oldu. Hamilelik sürecinde çok fazla kilo aldığını ve sonraki süreçte ise bir türlü veremediğini söyleyen oyuncu, ameliyat dışında başka bir çaresinin kalmadığını anlattı.

Mide Botoksu Nedir?
Mide Botoksu Nedir?

Aldığı kilolardan dolayı hayatının zorlaştığını dile getiren Ersubaşı, mide küçültme ameliyatı öncesinde ve sonrasında psikolojik destek aldığına da yer verdi. Ameliyat sonrasındaki 6,5 aylık süreçte 41 kilo verdiğini söyleten genç oyuncu, artık çok mutlu olduğunu ve kendisini sağlıklı hissettiğini de sözlerine ekledi. Ameliyat öncesinin ve sonrasının sancılı bir süreç olduğunu ifade eden oyuncu, bu duruma kendinizi hazırlamanız son derece önemli diye de söylemeden geçmedi. Ameliyat sonrası, 2 yıl çok zorlandığını söyleyen güzel oyuncu, hem çocukla ilgilenmenin hem de ameliyatla mücadele etmenin kendisini yıprattığını söyledi.

Damla Ersubaşı Neler Yedi? Nelerden Uzak Durdu?

Ameliyat olduktan sonra kendini çok iyi hissettiğini ve çok mutlu olduğunu her fırsatta dile getiren genç oyuncu, şu an ideal kilosunda olduğunu açıkladı. Kendisine uzatılan mikrofonlara, ‘Şu an istediğim kilodayım ve hatta olmam gereken ideal kilomdayım.’ diyerek, tabir yerindeyse hayranlarına seslendi. Ayrıca ünlü oyuncu ‘Ben kilo verdim artık istediğim her şeyi de rahatlıkla yiyebilirim diye bir şey yok. Yediklerime dikkat etmezsem biliyorum ki en başa dönerim ve bu yüzden kilomu kontrol altında tutmak zorundayım.’ diye de sözlerine devam etti.

Homemade organic bread with seeds

Damla Ersubaşı nasıl zayıfladı diye soranlara vereceğimiz ilk cevap ekmeği hayatından çıkardığı olacaktır. Ekmeği hayatından artık çıkardığını ifade eden sevilen oyuncu, daha çok protein ağırlıklı beslenmeye özen gösterdiğini dile getirdi. Hamur işi ve makarnalardan da uzak durduğunu söyleyerek diyetine sadık kaldığını esprili bir dille belirtti. Canının ara ara hamur işi ve makarna çektiğini de belirterek, tabiri yerindeyse sadece nefsini köreltmek adına az bir parça yediğini söyledi.

Kilolarımla başım dertte ne yapacağımı bilemiyorum dediği zamanlardan, bu fit ve muhteşem haline gelen güzel oyuncu, artık hayata daha mutlu baktığını belirtti. Kendine olan özgüveni ile de adından sıkça bahsettiren güzel oyuncu, kendi sosyal medya hesabından da sıklıkla öncesi-sonrası resimleri paylaşarak kat ettiği yolu gözler önüne de sermiş oldu.

6 Ayda 40 Kilo Veren Damla Ersubaşı’nı Nasıl Tanıdık?

Damla Ersubaşı düğün

Bir zamanların sevilerek ve beğenilerek izlenen dizisi ‘Sihirli Annem’ ile adını duyuran başarılı oyuncu, o zamanların küçük oyuncusu, şimdinin ise iki çocuk annesi oldu. Dizinin ‘Tuğçe’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu şimdilerde iki kere anne olmanın mutluluğunu yaşıyor. Sevilen oyuncu evlendikten ve çocuk sahibi olduktan sonra, dizi macerasına bir süre ara vermek zorunda kaldı. Damla Ersubaşı düğün sırasında hoş gelinliği ile dikkat çekmişti. Evliliğini gece kulübü sahibi olan Mustafa Can Keser ile sürdüren güzel oyuncu, son zamanlarda evlilik hayatında çalkantılar yaşıyor.

YouTube video

Damla Ersubaşı aldatıldı mı sorusu gündemdeki yerini koruyor. Eşinin kendisini aldattığını magazin basınından öğrenen Ersubaşı, önce bu konuyu yalanlayarak geçiştirmeye çalıştı. Daha sonra medyaya sızan fotoğrafların olması üzerine iki çocuk annesi güzel oyuncu, her şeyden haberinin olduğunu ifade etti. Eşinin barışma çabalarına önceleri sessiz kalan başarılı oyuncu, bu günlerde eşine bir şans daha vereceğini yaptığı paylaşımlarla gösterdi. Zaman zaman haklarında çıkan ayrılıyorlar, boşanıyorlar haberlerine de sessiz kalan oyuncu, şimdilerde eşini takipten çıkardı. Henüz net bir şeyin olmadığı süreç hakkında gözler ve kulaklar Damla Ersubaşı’nın yapacağı açıklamalarda olacak. Damla Ersubaşı nasıl zayıfladı sorusu kadar Damla Ersubaşı’nın evliliği ne olacak sorusu da ilerleyen günlerde cevap bulacağa benziyor.

Yoruma kapalı.