Akupunktur ile Kilo Vermek İçin 9 Gün Yeterli mi?

Akupunktur ile Kilo Verilir mi?

0 38

Akupunktur ile kilo vermek yıllardır zayıflamak isteyenlerin en fazla başvurduğu yöntemlerden bir tanesidir. Çoğu insan iğne ile yapıldığı için akupunkturdan uzak dursa da aslı öyle değildir. Sağlık için yapılan bu tedavide sadece zayıflama hedeflenmez, kilo vermenin yanında daha birçok fayda da elde edilir.

Akupunktur tedavisi ile kilo verme kulağa ilginç gelebilir. Fakat bu ilginç tedavi yapılan birçok araştırma sonucunda zayıflama için yararlı olduğu ortaya çıkmıştır. Tek başına kilo vermeye yardımcı mı elbette bu soruya hayır cevabını vermek mümkün. Çünkü hiçbir yöntem tek başına kilo vermeyi sağlamaz sadece destek sağlar.

Şimdi akupunktur ile kilo vermek nasıl olur, akupunktur kilo verme fiyat bilgisi nedir sorularının cevaplarına detaylı olarak bakalım.

Akupunktur ile Kilo Vermek Kaç Seansta Gerçekleşir?

akupunktur-ile-kilo-vermek
Akupunktur ile Kilo Vermek

Akupunktur ile kilo vermek seans sayısı ile zayıflama oranı doğru orantılı değildir. Seanslardan sonra bireyin normal yaşamında nasıl bir yaşam tarzı var bu kilo vermeyi gerçekleştirir. Eğer kişi yapılan tedavi sonrası fazla hareketsiz kalıp, üzerine de bolca yemek ve tatlı yiyorsa maalesef zayıflama mümkün değildir.

Akupunktur ile kilo vermek bir diğer adı ile iğne ile tedavide öncelikle seanslara düzenli devam edilmesini öneriyoruz. Eğer düzenli seanslara katılır ve sağlıklı bir yaşamı seçerseniz ilk seansta kilo vermeye başlarsınız.

Akupunktur ile Kilo Vermek İçin Kullanıldığında Ortaya Çıkabilecek Yan Etkiler Nelerdir?

Birçok insan aşırı kiloları ile yıllardır mücadele ettiğinden her yöntemi deneyerek kilo vermek istiyor. Akupunktur ile kilo vermek için kullanılan yöntemler de belki de en sağlıklı kilo verme yöntemlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Fakat her bünye için aynı sonucu vermeyip, bazı bünyelerde nadir de olsa yan etkilere neden olabiliyor.

Akupunktur ile kilo vermek için kullanıldığında ortaya çıkabilecek yan etkiler şu şekildedir:

  • Baş dönmesi
  • Sinirlerde hasar
  • Hepatit B enfeksiyonu
  • Sersemlik
  • İşlem sırasında kanama
  • İğne batırılan yerde morarma
  • Ağrı

Yukarıda yer alan yan etkiler %’ de 3 oranında yani nadiren görülüyor demek mümkün. Size tavsiyemiz profesyonel kuruluşlardan ve işinde uzman kişilerden akupunktur ile kilo vermek tedavisi almanız.

akupunktur-ile-kilo-vermek

Akupunktur Yaptıranların Yorumları Nelerdir?

Akupunktur Latince bir kelime olup, iğne anlamına gelen acus ile batırmak anlamında kullanılan punctio kelimelerinin birleşmesinden oluşmuştur. Bu işlem için belirli noktalar belirlenir ve aşırı derece iğnelerin bu yerlere batırılması ile tedaviye devam edilir. İğne batırılan yerlerin uyarılması bu yöntemin temel prensibi olup, çok etkili bir tedavidir.

Akupunktur yaptıranların çoğu stres gibi günlük hayatın kötü enerjilerinden kurtulmak için yaptırdıklarını söylemiş. Özellikle akupunktur ile kilo vermek dışında leke tedavisi içinde bu yöntemden yardım alınır. Leke tedavisi ve stres için yaptıranların %90’ı tedavinin çok etkili olduğunu dile getirmişlerdir.

akupunktur-ile-kilo-vermek

Akupunktur Zayıflama Yorumları Nasıldır?

Akupunktur ile kilo vermek kulağa biraz garip gelebilir ama birçok insan bizim garip bulduğumuz yöntemle fazla kilolarından kurtuldu. Akupunktur için dünyadaki en iyi mucize diyen birçok insan bulunuyor.

Akupunktur ile kilo vermek için çabalayan bir kullanıcı 40 günde 12 kilo verdiğini dile getirmiş. Dizlerindeki ağrılardan dolayı kilo vermesi gerekiyor. Fakat egzersiz yapamayacağı için bu pek mümkün değilmiş. Bu durum akupunktur ile tanışınca tam aksine dönmüş ve biraz önce dediğimiz gibi 12 kilo vermiş.

Akupunktur ile kilo vermek de işin sırrının işlem sonrasında uzun bir süre tokluk vermesi olduğudur. Tokluk hissi ile egzersiz yapılması ve bu sayede kilo vermenin gerçekleştiğini söylemek mümkün.

akupunktur-ile-kilo-vermek

Akupunktur İle Zayıflama Ekşi Sözlükte Nasıl Yorumlanmıştır?

Akupunktur kilo verme ekşi sözlük sitesinde birçok kullanıcı tarafından yorumlanmıştır. Kullanıcıların çoğu kilo vermeye fazlasıyla yardımcı olduğunu ve daha birçok rahatsızlığa da iyi geldiğini söylemişler. Bu rahatsızlıkların başında baş ağrıları, eklem ağrıları ve fıtık ağrılarına çok iyi geldiğini belirtmişler.

Akupunktur İle Zayıflama Kadınlar Kulübü Sitesinde Tavsiye Ediliyor mu?

Akupunktur ile kilo vermek kadınlar kulübü sitesindeki kişilerin son günlerde en fazla tartıştığı konulardan bir tanesidir. Birçok kişi bu yöntemin işe yaradığı kanısındayken, bazı kişilerde işe yaramadığı yönünde düşüncelerini söylemişlerdir.

Evde Akupunktur Nasıl Yapılır?

Birçok hastalığa karşı çok etkili olan akupunktur evde yapılabilir mi? Bu soruya evet deyip konuya devam edelim. Evde akupunktur için bu hizmeti profesyonel olarak sunan uzmanlardan yardım alınabilir. En sağlıklı olan yöntemde bu olup, kesinlikle bu işlem için uzman desteği almadan tek başınıza yapmanızı önermiyoruz.

Evde akupunkturu kendiniz de yapabilirsiniz fakat bir uzmandan kulağınızın kilo vermeye yardımcı noktalarını bularak akupunktur ile kilo vermek mümkün olur. Eğer farklı bir sonuç ile karşılaşılırsa mutlaka doktora gidilerek muayene olunmasını tavsiye ediyoruz.

akupunktur-ile-kilo-vermek

Akupunktur Seans Ücreti 2021 Yılı İçin Ne Kadardı?

Akupunktur ile zayıflama fiyatları 2021 yılı ve diğer yıllar başta olmak üzere fiyatlar seanslara göre ve kişinin bünyesine göre değişiklik göstermiş olup, akupunktur ile kilo vermek için sabit bir fiyat bilgisi vermek yanlış olur. Günümüzde bu hizmeti veren yerler öncelikle işlem öncesi genel bir muayene yapar ve sonrasında tedaviye başlar. Fiyat için de muayene sonrasında kesin bir bilgi verilerek tedavi sürdürülür.

Akupunktur Fiyat Listesi 2020 Yılında Ne Kadardı?

Akupunktur ile kilo vermek için fiyat listesi incelediğinde 2020 yılı ile 2022 yılı arasında uçurum olduğu görülüyor. Özellikle akupunktur ile kilo vermek isteyenler 2020 yılında daha şanslılardı demek mümkün. Hatta 2020 yılında tedavi daha yeni yeni güncelleştiği için fiyatlar oldukça düşüktü. Ayrıca akupunktur kilo verme Ankara ilinde daha fazla yaygın olup, diğer illere de yayılmıştır.

İlginizi Çekebilir: Akupunktur ile Zayıflama Nedir? 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.