Asude Köşe Koltuk Takımı ile Evinize Şıklık Katın!

Asude Köşe Koltuk Takımı Şikayetleri Neler?

Asude köşe koltuk takımı birbirinden farklı renk seçenekleri ile her tarzda ev için kolaylıkla kombinlenebilecek bir köşe koltuktur. Dar alanların kurtarıcısı olan köşe koltuk takımlarından bir farkı da içinin bazalı olmasıdır. Bazalı oluşu sayesinde yine dar alanlarda fazla olan eşyalarınızı saklamak için ideal bir seçim olacaktır.

Aynı zamanda Asude köşe koltuk takımı kurulumu da oldukça kolay bir koltuk modelidir. Pek çok renk skalasına sahip olan köşe koltuklarının yüzeyi de kolaylıkla silinebilir ve renklerinde ve kumaşının dokusunda herhangi bir bozulma olmamaktadır.

YouTube video

Yatak olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir. Birbirinden bağımsız iki kanepe olarak kullanılma özelliğine sahiptir. Yüksek ayakları sayesinde altı kolaylıkla temizlenebilmektedir. Üründe 5 adet kırlent bulunmaktadır. Sırt bölümünde Çelik konstrüksyon kullanılmıştır. Kırlentlerde kar tanesi elyaf kırpık sünger kullanılmıştır. Yastık kılıfları fermuarlı olup yıkanabilme özelliğine sahiptir. Sırt metali 1mm profil den imal edilmiştir. Anti kanserojen ve anti bakteriyel malzeme kullanılmıştır.

Asude L Koltuk Dekorasyonu Nasıl Yapılır? | Asude Köşe Koltuk Takımı

Köşe koltuklar özellikle dar ve küçük alanlarda yer tasarrufu sağlamaktadır. Evinizde yer tasarrufu yaparken elbette ki şıklığı da kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Birkaç püf noktası ile odanızı bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Asude köşe koltuk takımı ile evinize şıklık katarken dikkat etmeniz gereken kısımları sıralamak gerekirse:

asude-kose-koltuk-takimi

  • Odanız küçük ise mutlaka açık renklerde bir köşe koltuk seçmelisiniz.
  • Yerden tasarruf etmek ve kalabalık etmek istemiyorsanız bazalı bir köşe koltuk takımı seçebilirsiniz.
  • Duvarlarınızı da açık renk seçerek odayı daha aydınlık ve fresh bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
  • Köşe koltuğunuzu tek renk seçip, kırlentler ve yastıkları desenli ve hareketli seçerek renk katabilirsiniz.
  • Gereksiz mobilyadan kaçınarak daha sade ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Köşe koltuk takımınızla uyumlu renk tonlarında bir halı seçerek bütünlüğü sağlayabilirsiniz.
  • Odanız çok dar ve küçükse duvarınıza tercih edeceğiniz dekoratif aynalar ile bir derinlik elde edebilirsiniz.

Dar Alanlarda Mini Koltuk Takımları mı Kullanılmalı Asude Köşe Koltuk Takımı mı?

Dar alanları dekore etmek oldukça zor ve meşakkatli bir iştir. Çünkü dekore edilecek alan ne kadar dar ve kısıtlı olur ise işiniz o kadar zorlaşır. Bazı alanlarda mini koltuk takımları daha çok yakışsa da köşe koltuk takımları hem daha fazla kişiye alan yaratırken hem de daha modern görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Bu anlamda tercih edebileceğiniz Asude köşe koltuk takımı ile evinizi hem modern hem de şık bir hale getirmeniz kaçınılmaz olacaktır. Mini koltuk takımları her ne kadar göze daha sevimli görünse de kalabalık aile toplantılarınızda oturmak için alan sıkıntısı yaşamanız muhtemeldir.

Vivense Asude Köşe Koltuk Takımları Fiyatları Nelerdir?

asude-kose-koltuk-takimi
Asude Köşe Koltuk Takımı ile Evinize Şıklık Katın!

Vivense Asude köşe koltuk takımları hem dar alanlar için oldukça uygun hem de gayet modern ve klasik bir modeldir. İçi bazalı olan bu modelin en büyük avantajlarından biri de odanızda size alan yaratmasıdır. Diğer köşe koltuk takımlarına nazaran daha ekonomik olan Asude köşe koltuk takımları 950 ₺ ile 1200 ₺ arasında değişim göstermektedir. Ayrıca pek çok farklı renk seçenekleri ile satışa sunulmuştur.

Asude Köşe Koltuk Takımı Şikayet Örnekleri

Asude köşe koltuk takımları ile ilgili şikayetler arasında en fazla şikayet alan kısım internet alışverişi ile ilgili olmaktadır. Asude köşe koltuk takım şikayet, genellikle internet üzerinden yapmış oldukları alışveriş ile ilgili sevkiyat tarihinde gecikme olduğu ve seçilmiş olan koltuk renginden başka renk koltuk gönderildiği şeklinde belirtilmektedir. Başka bir şikayette bahsi geçen koltuk modelinin dışında farklı model koltuk gönderildiğine dair olmaktadır.

1- Asude Köşe Koltuk Takımı Şok Market Şikayet | Asude Köşe Koltuk Takımları

asude-kose-koltuk-takimi

İnternet sitesinde bulunan şikayete göre, Asude köşe koltuk takımı Şok marketin cepte şok uygulaması ile alındığı fakat ürünün yırtık ve delik bir şekilde gönderildiğine dair olmaktadır. Yapılan iddialara göre sorunu bildirmelerine rağmen herhangi bir dönüş yapılmadığı şeklinde olmaktadır. Asude köşe koltuk takımı yorumları hem olumlu hem de olumsuz olarak tümünü internet sitelerinden bulmak mümkündür.

Asude Köşe Koltuk Kurulumu Yapılıyor mu? Kurulum Ücretli mi?

Asude köşe koltuk takımı satın aldığınız zaman kurulumu yetkili firma tarafından yapılmaktadır. Bazı firmalar kurulumu yapılmış bir şekilde getirirken bazıları ise evinizde kurulumu gerçekleştirmektedirler. Koltuk takımını satın alırken hangi şekilde kurulum istediğinizi belirttiğiniz takdirde size yardımcı olmaktadırlar.

Kurulum ücretine değinmek gerekirse, bazı firmalar kampanya dahilinde kurulumu da fiyatın içinde olarak ayrıca kurulum ücreti talep etmiyorken bazıları ise kuruluma da ayrıca fiyat belirtmektedirler. Özellikle evinizde kurulum yaptırmayı düşünüyorsanız bu genellikle belirli bir ücret dahilinde yapılmaktadır. Belirtmekte fayda vardır ki Asude köşe koltuk kurulumu oldukça kolay olan bir koltuk modelidir.

asude-kose-koltuk-takimi

Koltuk takımları farklı renklerde, özellikte markalar tarafından satışa sunulmaktadır. Salonlarda sıklıkla kullanılan renklerden birisi de parlament mavisi koltuk olmaktadır. Peki dekorasyonu nasıl yapılır, seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Parlement Mavisi Koltuk Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli yazımıza bakarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

Yoruma kapalı.